Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: Esrarengiz olay neydi?

Rep Puanı : 1
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    1

Standart Esrarengiz olay neydi?

Başımdan geçen bir konu hakkında tecrübesi ve bilgisi olanlardan yorum almak istiyorum.
    Mayıs başında eşim ile datça da tatil köyünde kaldığımız otelin odasında gece 04:00 civarı kolay kolay yüksek seslere dahi uyanmayan ben balkondan nasıl tarif edeceğimi bilemediğim bir ses bir uğultu sanki bir hayvan HIRILTISI! ile uyandım ve direk balkona yöneldim. ışıkları kapıyı açtığımda hırıltı ayak ucumda devam etti ve dibimden odanın içine doğru yöneldi. o an bi varlıkla karşı karşıya oldugumu anladım ama adını koyamadım. demeye kalmadı odanın içinde karşılıklı iki duvarda tavana doğru bir nevi baykuş sesine benzer ama baykuş asla değil bir çeşit GUK GUK die karşılıklı ötüşmeler başladı. o arada bende içeri giren hırıltının hemen arkasında dua etmeye ve dibinde yürümeye devam ettim. en son yatagımın baş kısmında hemen altında hırıtı yoğunlaştı. tam o sırada eşim uyandı ve aynı sesleri o da duydu. demeye kalmadı sanki bir çeşit fayansın üzerinde koşan tırnaklı bir hayvan duvardan duvara koşuşturmaya başladı. ilk gece sabah ezanında kesildi sesler. ta ki ertesi akşam hava kararmaya yakın bir vakitte tavandan pdanın içine sanki tırnaklı bir hayvan bir anda aşağı atladı ve o toynak seslerini ve hırıltıları duyduk. çok şükür korkmadık ama heyecan tavan yaptı ikimizdede. ve tüm bunlar olurken 11 aylık bebeğimizde oda daydı. ikinci akşam bu olaylar başlar başlamaz dua etmeye başladık. bir süre sonra kucağımdaki bebeğim sanki karşımda birisiyle oynaşır gibi elleri ile hareketler yapmaya başladı ve gülümsüyordu. derken sanki tanımadıgı biri bebeğimi sevdiğinde sırtını ve başını iice bana yaslar vaziyette bi anda nazlı nazlı gülümseyerek sanki birisinin sevmesinden dolayı bana doğru yaslandı. bu hallerden sonrada bir daha bir ses duymadık. evet arkadaşlar bu hadise bire bir eşim ve tarafımca yaşandı ve adını maalesef koyamıoruz. bize bu konuda yardımcı olursanız çok sevnirim. saygılarımla

Yer
    Salem
    Rep Puanı : 109
    Ettiği Teşekkür
    92
    27 mesaja 46 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    8

Ruhani bir varlık olabilir , bebeklerin belirli bir vakte kadar göz perdesi açık olur derler.Sizin göremediğinizi o görmüş olabilir.

∆ Hiç bir sistem güvenli değildir. ∆

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)