Yardım. kafayı yedim artık.

blacklist92

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar. 3 yıl önce bana cinler musallat oldu(kendi yüzümden) bir şekilde onlardan kurtuldum ama 3 yıldır benimle düşünce gücü ile konuşan başka varlıklar var yada ben öyle zannediyorum bilmiyorum artık. ilk başta kim olduklarını söylemiyorlardı şimdi ise kendilerinin griler olduklarını iddia ediyorlar. Ben buna inanmak istemiyorum şizofrenmiyim musallatlımıyım bunlar hala o cinlerin bir oyunumu kurtulmak istiyorum artık hani bu cinlerin oyunlarıda bitmez kinleride bitmez. yardıma ihtiyacım var. Adamların benden tek istediği şey sigarayı bırakmam. Musluğu açıyorum su sesinden konuşuyorlar Vantilatörü açıyorum rüzgar sesinden konuşuyorlar. Sürekli Karabasan basıyor geliyor üstüme çöküyorlar. Arkadaşlar bunlar sizcede cinlerin oyunu değilmi? Hocayada gittim doktorada gittim kurtulamıyorum. Oysa ne hayallerle giriştim bu işlere. Onlardan arkadaşlarım olacaktı bana kim benim hakkımda ne konuşuyor söyleyeceklerdi sohbet edeceektik kanka 0lacaktık ama tükendim artık bir şey alıyorsan on şey vermen gerekiyor işin kuralı buymuş bunu anladım artık.

marble

Kayıtlı Üye
Varlıklarla dost olman için çıkar ilişkinin olması lazım bu sebeple musallat olmuşlar sana onlara bir şey sunamamışsın ama düşük seviyeli olduklarını anladım kolaylıkla bana ismini yazarmısın kovayım hepsini

blacklist92

Kayıtlı Üye
Hocam müslüman isimleri ve çok mübarek isimleri var vermek istemiyorum.

marble

Kayıtlı Üye
Senin ismini istiyorum sadece

blacklist92

Kayıtlı Üye
bir isim vermekle olabilecek bişey olduğunu düşünmüyorum. Yinede teşekkürler.

bemeremeleber

Banlı Kullanıcı
sigarayı bıraktırma bence iyi bir şey huylarına git sende arkadaş ol işte bırak sigarayı

TheFurioso

Kayıtlı Üye
Öyle kolaydı arkadaş olmak beni getirdikleri hali göreydin şok olurdun onlardan öyle kanki yok şey beklemeyin.

2.Cinler sigara dumanlarını cok severler bıraktırmazlar.

kanemag

Kayıtlı Üye
demek kanka olacaktınız vah vaah.. yazık olmuş desene. bir dahaki sefere olur inş. ne diyelim

Ü

Üye silindi 58480

Bu isin icine giren kisi tovbe etmeden bir daha kurtulamaz.
Korunma dualari etmek sizi guclendirir ama daha da iclerine gireceginiz bir surec baslar. Daha fazla aciginizi ararlar daha fazla dusman olurlar. Cunku artik temellerini atmissiniz.

Tovbe etmedikce kapiyi kapatamazsiniz.

Tabi tum bu surec kurtulmayi isteyen icin gecerlidir. Perisan olacagini bilse bile, ayni yola sapmaktan kendini alamayacak olan icin degil. Kimseye durduk yere musallat olmazlar.