Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Annem ve Ailesi

Rep Puanı : 1
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    1

Standart Annem ve Ailesi

Merhaba GizliMabet ailesi. Uzun süredir içinden çıkamadığım bir durum var. Ve bu konuda fikirlerinizi almak istiyorum. Annem, kardeşlerine çok düşkün bir kadın. Hem de kardeşleri bunu hiç hak etmediği halde. Şöyle ki, annem ailede tek okumuş insan ve orta düzey geliri olan bir aileyiz. Teyzelerim, dayılarım okumamış ve para konusunda işleri düşmediği sürece evimize adım dahi atmazlar. Yıllardır ne zaman ihtiyaçları olsa annem hiç düşünmeden para verir. Üstelik borç olarak verdiği bu paraların çoğu bugüne kadar geri dönmedi. Ama annemin gözü hiçbirini görmedi. Maddi -manevi ne kadar zarar verseler de annem kardeşlerinden bir türlü vazgeçmedi. Kendisinden kıstı, benden, kardeşimin ihtiyaçlarından kıstı, hep onların yanında oldu. Niyetim elbette ki kardeşlerin arasını açmak değil. Kimsenin kılına dahi zarar gelsin istemiyorum. Tek istediğim annemin gözünün açılması. Art niyetli insanların ailemden uzak durmasını istiyorum. İyi olsunlar ama bizden uzak olsunlar. Lütfen bunun için bir uygulama önerin. Annemin iyi niyetinin suistimal edilmesine artık tahammül edemiyorum.

Rep Puanı : 685
    Ettiği Teşekkür
    365
    193 mesaja 343 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    20

Yillardir ayni seyi biz de babam icin yasiyoruz ozellikle manevi olarak emin ol babam cok gorsede bir turlu vazgecemedi umarim anneniz gercekleri bir an once gorur, bu anneninizin asiri merhametli ve iyi niyetinden kaynakli bir durum, mumkun oldugunca karsi cikacaksiniz tatli dille gercekleri gostermeye calisin...

İnsanın aklı tanrının ağzıdır...

Rep Puanı : 21
    Ettiği Teşekkür
    39
    10 mesaja 10 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    5

Ayni seyi bizde yasadik yillarca maddi manevi iligimizi kuruttu bencil insanlar.Annemde tipki sizin anneniz gibi gozunu kulagini kapatirdi.Cok soyledim cok mucadeleler verdim o donem olmadi ama bir musibet bin nasihatten daha iyi derler annemin apartopar ameliyat olmasi ve ailesinin ilgilenmemesi acti gozunu.Umarim sizde buna benzer duruma ihtiyac kalmadan cozulur hersey.Sizi o kadar iyi anliyorum ki...En guzel yillarim aglayarak gecti yiprandim ama Allah mutlaka gosteriyor herkese iyiyi dogruyu...Ben sizin yerinizde olsam Esmaul Husna'daki "Ya Basar"ism-i Serif'ini okurdum.Allah herseyi gorur der bu isim anlaminda.. Kimbilir belki Allah annenizinde gozunu acar bu İsmi serif hurmetine...Aklima bu isim geldi direkt.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (1 üye ve 1 konuk)

1. whitecrow2