Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Sanırım Musallat Kaptım

Rep Puanı : 1
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    2

Standart Sanırım Musallat Kaptım

Merhabalar. Hemen konuya girmek istiyorum 1 senelik bir ilişkim vardı ve 4 ay önce ayrıldık. beni istemediğini söyledi ve ben o kadar acı çekiyordum ki internetten geri döndürmek için bir çok şey denedim. Kısa süreli tuttu da. Sonrasında işini iyi yapan bir medyuma gitmeye karar verdim. Gidip yüz yüze görüştüm. Olabileceğini söyledi. yakma gömme ve suya atma şeklinde 3 kez işlem yaptık. Sevdiğim adam bu işlemleri yaptığımız gün çıldırmışçasına geri dönüyordu saçma sapan kıskançlıklarla ama evlilik muhabbetine yine uzak bakıyordu. Ve ben de onunla vakit geçiremeyeceğimi söyledi vs.. işin garip yanı kopamıyorda ama bir şeyler de yaşamıyoruz yani ismi konmuyorda. 1.si bunun sebebini öğrenmek istiyorum. 2. bu işlemlerden sonra ben de inanılmaz bir huzursuzluk hali başladı. sürekli ağlamak istiyorum ellerim ayaklarım yanıyor yüreğim sıkışıyor. bu arada bu işlemler yapılırken inanılmaz fazla kısmetim açıldı fakat herkesten nefret eder hale geldim. konuşmalarına bir tahammülüm yok. Umarım bana yardımcı olursunuz. Teşekkür ederim

Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    1

yaptığınız çok büyük bir günah mümin kişiler büyü tuzağına düşmez sadece kolay kandırılabilen, imansız, sevap-günah kavramlarından habersiz kişilerde büyü tutar. Sevgilinizde aynı böyle biri olduğu için tutmuş. Sonuç olarak günahı değiştirmiyor.

Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    2

Alıntı merve2990 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yaptığınız çok büyük bir günah mümin kişiler büyü tuzağına düşmez sadece kolay kandırılabilen, imansız, sevap-günah kavramlarından habersiz kişilerde büyü tutar. Sevgilinizde aynı böyle biri olduğu için tutmuş. Sonuç olarak günahı değiştirmiyor.
    günahini sormadim yine de tesekkur ederim. Tam tutmadi tutmus olsa iliskimiz var ya da evleniyoruz derdim. Bu durumda az imanli mi oluyor ☺ kaldi ki bu konuda da bilginiz eksik zira peygamberimize de buyu tutmustur imanli olup olmadigini tartisacak halimiz yok

Rep Puanı : 9
    Ettiği Teşekkür
    11
    3 mesaja 4 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    1

Böylesine bir forumda ne işiniz var acaba? Forumum amacını ,içeriğini bilerek mi yazdınız bu yorumu yoksa bilmeyerek mi bilemedim Zira namaz kılıp kuran okuyan insanlarada büyü yapılıyor ve tutuyor. Boş bir yorum olmuş. Birde sevap günah muhabbetinden daha çok arkadaşın sorusuna da cevap verseydiniz ozaman tamam oldu derdim. Kendi fikrimcede büyü günahtır yapmak istemem ama bu forumda Büyülerle ilgili bilgi alisverisi bulunur büyücülerden bazen yardım istenir ve büyücülerde vardir soru soran insan size büyü günah mı dememiş yapsam günahı olur mu dememiş bu yuzden..

Size gelince sevgili Bilmiyorummmm olabilir çünkü bir takım enerjilerle yapılıyor büyü dediğiniz işlem ve sizide etkilemiş olabilir.

"Yavaş yavaş ölüyoruz"dedi Kaplumbağa.. "Haklısın" dedi Kelebek, "ne uzun bir gün"...

Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    2

Alıntı Rhytia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Böylesine bir forumda ne işiniz var acaba? Forumum amacını ,içeriğini bilerek mi yazdınız bu yorumu yoksa bilmeyerek mi bilemedim Zira namaz kılıp kuran okuyan insanlarada büyü yapılıyor ve tutuyor. Boş bir yorum olmuş. Birde sevap günah muhabbetinden daha çok arkadaşın sorusuna da cevap verseydiniz ozaman tamam oldu derdim. Kendi fikrimcede büyü günahtır yapmak istemem ama bu forumda Büyülerle ilgili bilgi alisverisi bulunur büyücülerden bazen yardım istenir ve büyücülerde vardir soru soran insan size büyü günah mı dememiş yapsam günahı olur mu dememiş bu yuzden..

Size gelince sevgili Bilmiyorummmm olabilir çünkü bir takım enerjilerle yapılıyor büyü dediğiniz işlem ve sizide etkilemiş olabilir.
    Cok tesekkur ederim 🙂

Rep Puanı : 21
    Ettiği Teşekkür
    0
    9 mesaja 10 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    2

Şimdi ebedi cehennemi kazandın hayırlı olsun. Bu tarz vakalar hep olmuştur seninde musallatlanman çok normal yapana ve yaptırana girebiliyorlar. Büyü ile evlilikler olsa bile 5 sene içinde birinin ölümü ile sonuçlanır derler ama ne kadar doğru bilemem. Zaten ki bu tarz vakalarda yine bir nedenle çoğunlukla ayrılıyorsun evlenemeden. Şeyi anlayabildin mi bilmiyorum karşı tarafın bedenine musallatı soktun adamın idaresini yönetiyor ondan kararsız musallat onu sana doğru çekiyor. Evlenincede hep beraber grup ************************ yaparsınız musallatla. Musallattan kurtulmak için gezip durursunuz.

Rep Puanı : 3
    Ettiği Teşekkür
    2
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    1

Arkadaş aşk için büyü işlerine girmek nedir memlekette insanmı kalmadı?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (1 üye ve 1 konuk)

1. Araxia