Sanırım Musallat Kaptım

Bilmiyorummmm

Kayıtlı Üye
Merhabalar. Hemen konuya girmek istiyorum 1 senelik bir ilişkim vardı ve 4 ay önce ayrıldık. beni istemediğini söyledi ve ben o kadar acı çekiyordum ki internetten geri döndürmek için bir çok şey denedim. Kısa süreli tuttu da. Sonrasında işini iyi yapan bir medyuma gitmeye karar verdim. Gidip yüz yüze görüştüm. Olabileceğini söyledi. yakma gömme ve suya atma şeklinde 3 kez işlem yaptık. Sevdiğim adam bu işlemleri yaptığımız gün çıldırmışçasına geri dönüyordu saçma sapan kıskançlıklarla ama evlilik muhabbetine yine uzak bakıyordu. Ve ben de onunla vakit geçiremeyeceğimi söyledi vs.. işin garip yanı kopamıyorda ama bir şeyler de yaşamıyoruz yani ismi konmuyorda. 1.si bunun sebebini öğrenmek istiyorum. 2. bu işlemlerden sonra ben de inanılmaz bir huzursuzluk hali başladı. sürekli ağlamak istiyorum ellerim ayaklarım yanıyor yüreğim sıkışıyor. bu arada bu işlemler yapılırken inanılmaz fazla kısmetim açıldı fakat herkesten nefret eder hale geldim. konuşmalarına bir tahammülüm yok. Umarım bana yardımcı olursunuz. Teşekkür ederim

merve2990

Kayıtlı Üye
yaptığınız çok büyük bir günah mümin kişiler büyü tuzağına düşmez sadece kolay kandırılabilen, imansız, sevap-günah kavramlarından habersiz kişilerde büyü tutar. Sevgilinizde aynı böyle biri olduğu için tutmuş. Sonuç olarak günahı değiştirmiyor.

Bilmiyorummmm

Kayıtlı Üye
yaptığınız çok büyük bir günah mümin kişiler büyü tuzağına düşmez sadece kolay kandırılabilen, imansız, sevap-günah kavramlarından habersiz kişilerde büyü tutar. Sevgilinizde aynı böyle biri olduğu için tutmuş. Sonuç olarak günahı değiştirmiyor.
günahini sormadim yine de tesekkur ederim. Tam tutmadi tutmus olsa iliskimiz var ya da evleniyoruz derdim. Bu durumda az imanli mi oluyor ☺ kaldi ki bu konuda da bilginiz eksik zira peygamberimize de buyu tutmustur imanli olup olmadigini tartisacak halimiz yok

Rhytia

Kayıtlı Üye
Böylesine bir forumda ne işiniz var acaba? Forumum amacını ,içeriğini bilerek mi yazdınız bu yorumu yoksa bilmeyerek mi bilemedim :) Zira namaz kılıp kuran okuyan insanlarada büyü yapılıyor ve tutuyor. Boş bir yorum olmuş. Birde sevap günah muhabbetinden daha çok arkadaşın sorusuna da cevap verseydiniz ozaman tamam oldu derdim. Kendi fikrimcede büyü günahtır yapmak istemem ama bu forumda Büyülerle ilgili bilgi alisverisi bulunur büyücülerden bazen yardım istenir ve büyücülerde vardir :) soru soran insan size büyü günah mı dememiş yapsam günahı olur mu dememiş bu yuzden..

Size gelince sevgili Bilmiyorummmm olabilir çünkü bir takım enerjilerle yapılıyor büyü dediğiniz işlem ve sizide etkilemiş olabilir.

Bilmiyorummmm

Kayıtlı Üye
Böylesine bir forumda ne işiniz var acaba? Forumum amacını ,içeriğini bilerek mi yazdınız bu yorumu yoksa bilmeyerek mi bilemedim :) Zira namaz kılıp kuran okuyan insanlarada büyü yapılıyor ve tutuyor. Boş bir yorum olmuş. Birde sevap günah muhabbetinden daha çok arkadaşın sorusuna da cevap verseydiniz ozaman tamam oldu derdim. Kendi fikrimcede büyü günahtır yapmak istemem ama bu forumda Büyülerle ilgili bilgi alisverisi bulunur büyücülerden bazen yardım istenir ve büyücülerde vardir :) soru soran insan size büyü günah mı dememiş yapsam günahı olur mu dememiş bu yuzden..

Size gelince sevgili Bilmiyorummmm olabilir çünkü bir takım enerjilerle yapılıyor büyü dediğiniz işlem ve sizide etkilemiş olabilir.

Cok tesekkur ederim ?

bemeremeleber

Banlı Kullanıcı
Şimdi ebedi cehennemi kazandın hayırlı olsun. Bu tarz vakalar hep olmuştur seninde musallatlanman çok normal yapana ve yaptırana girebiliyorlar. Büyü ile evlilikler olsa bile 5 sene içinde birinin ölümü ile sonuçlanır derler ama ne kadar doğru bilemem. Zaten ki bu tarz vakalarda yine bir nedenle çoğunlukla ayrılıyorsun evlenemeden. Şeyi anlayabildin mi bilmiyorum karşı tarafın bedenine musallatı soktun adamın idaresini yönetiyor ondan kararsız musallat onu sana doğru çekiyor. Evlenincede hep beraber grup ************************ yaparsınız musallatla. Musallattan kurtulmak için gezip durursunuz.

TheFurioso

Kayıtlı Üye
Arkadaş aşk için büyü işlerine girmek nedir memlekette insanmı kalmadı?

NaBe

Kayıtlı Üye
Ah sevgili kardeşim, insanların kaderiyle ve kararlarını büyüyle sihirle etkilemek basit gibi görünüyor olabilir ama bunun geri
Dönüsü cok ızdırablıda olabilir, medyum size nasıl korunacagını söyledimi bunu yaptıranlar muhakak bu bilgiyi paylaşıyor + medyum aracı sadece asıl olay sizin üzerinizde yürüyor o kapıyı acmaya vesile olur.. kendi bilgi deneyimiyle kendisini korumaya alır acık hedef kim ? Siz şiösi burda konu altındaki arkadaşlar gibi ezber cevap yazmıcam günah su cennet cehennem vsvs muhakak herşeyi göze alıp bu calısmayo yapmışsınıdıe Bağlama büyüsü yaptınız anladıgım kadarıyla,şuanki normal hayatınız nasıl ilerliyor gece rüyalarınız kesik uyanıyormusunuz ? Rüyalarınıda durağan şeyler sürekli görüyormusunuz ? Uyanırken fiziken ağrı vs ile ilgili durumunuz nedir ? İştahınız acıldımı ? Sürekli uyku probleminiz varmı ? Sadece merak ettigim sorular bunlar ona göre derleyip fikrimi yazacam.

Bilmiyorummmm

Kayıtlı Üye
Hayır nasıl korunmam gerektiğini söylemedi. Siteye yazdığım dönem üzerimde hep bir ağırlık vardı ama artık yok. Uyku düzenim normal iştahım da normal. yaptırdığım kişi de tam bir dönüş olmadı ama kopamıyor da. İşin kötü yanı ben yalnızca yaptırdığım kişiyi isterken bu süre zarfında bütün eski sevgililerim garip bir şekilde geri döndü ve bu benim hiç hoşuma gitmedi .

Ü

Üye silindi 58480

işin garip yanı kopamıyorda ama bir şeyler de yaşamıyoruz yani ismi konmuyorda.

Iste butun olacagi buydu. Cinlerden Seytanlardan yardim alarak biryerlere gelen kisinn, karsiliginda ruhunu satmasinin ispati oluyor bu. Daha dogrusu ruhunun yasayacagi dogal guzelliklere olan fitri duyarliligini yok etmek demektir. Ayette artik kalplerine muhur vururuz der. O halde sizin bu durumdan kurtulmaniz ancak tovbe etmekle mumkun olur. Tovbe etmek ise samimi bir ruh hali yakalayarak Allahi birleyebilen bir zihin haritasindan gecmelidir. Iste bu bu zamanda ne yazik ki cok zor. Cunku medet umulan ve yari yolda birakan o kadar cok vesileye sartlandirildik ki bir sorundan kacmak icin baska sorunlarin pencesine duser hale geldik.

mavimilim

Kayıtlı Üye
Öncelikle geçmiş olsun. Bence bu durumu düzeltebilecek birilerinden yardım almanız gerekir böyle şeylerin geri dönüşü olmuyor kolay kolay ama işini iyi bilen biriyle yaptığınız şeyi tekrar bozun derim ben çünkü emin olun büyüyle birlikte olsanız dahi bela üzerinizden eksik olmuyor sağlıklı bir ilişkide olmuyor. İçinizdeki sıkıntı içinde zamanında denediğim için biliyorum banyo suyunuza biraz sirke ekleyin saçma gelebilir ama böyle şeylerde garip bir şekilde iç rahatlığı verip arındırıyor.

Bilmiyorummmm

Kayıtlı Üye
Öncelikle geçmiş olsun. Bence bu durumu düzeltebilecek birilerinden yardım almanız gerekir böyle şeylerin geri dönüşü olmuyor kolay kolay ama işini iyi bilen biriyle yaptığınız şeyi tekrar bozun derim ben çünkü emin olun büyüyle birlikte olsanız dahi bela üzerinizden eksik olmuyor sağlıklı bir ilişkide olmuyor. İçinizdeki sıkıntı içinde zamanında denediğim için biliyorum banyo suyunuza biraz sirke ekleyin saçma gelebilir ama böyle şeylerde garip bir şekilde iç rahatlığı verip arındırıyor.
Cok tesekkur ederim. Onerilerinizi dikkate alicam. Umarim her sey duzelir. Tekrar tesekkur ederim.