Selamun aleyküm arkadaşlar daha önce bendeki varlık nedir diye bir konu açmıştım ve o günden bu güne çok ilerlemeler oldu anladım ki bende bir iyi birde kötü varlık var ben iyi olanla iletişime geçmeye çalışıyorum oda benimle iletişime geçiyor özellikle de öğlen uykuya geçiş esnasında sanki bedenime giriyor ve kulağımda uğultu oluyor sanki basınç var gibi renkler gösteriyor mor renk. Dün gene uykuya gececekken geldi ve kendimi gördüm tuttum sen bensin dedim çok değişikti. Geceleri yattığımda tam uykuya dalacakken uyandırıyor beni birşeyler göstermek istiyor sanki ama ben sahurda uyumadığım için çok uykusuzum ve dalıyorum tekrar uyandırıyor böyle üç dört defa üst üste uyandırdı beni ama kendimde olmadan uyuya kalıyorum en son bugün öğlen yattım gene taö dalacakken geldi ama bu defa çok farklıydı kulaklarım patlayacak sandım dehşet bir gürültü uğultu ama korkmamaya çalıştım dayandım bana birşeyler göstermeye çalıştı önce renkler ve bir adam yüzü Müslüman bir yüze benziyordu sünnete uygun sakallı 38 40 yaşlarında bir yüzdü. Tabi çok hızlı geçti inceleyemedim aynı zamanda önceki msjda bahsettiğim kırmızı gözde ara ara çıkıyordı ama onu umursamadım anlıyorum ki engel olmaya çalışıyor ayetel kürsü okuyunca o görünmüyor. Tecrübesi olan bilen arkadaşlardan yardım istiyorum bunların açıklaması nedir ne yapmam gerekiyor bu kötü olandan da kurtulmak istiyorum nasıl yapabilirim