Garip Ruyalar ve Cin Baglantisi ?

lGeceMavisi

Kayıtlı Üye
Merhaba.
Oncelikle kisa bir gecmisimden bahsedecegim, benim soyumdaki cogu insan gecmisinde cinlerle buyulerle ugrasmislar. Hatta anneanneanemin babasi seytan cikartmayla ugrasiyomus beceriyormus ta anneannenemin anlattigina gore. Dayisininda anlatmasina gore bir cini keci kiligindayken oldurmus beyaz bir cuval gecirmis ertesi gunu cuvalin ici bosmus falan boyle seylerde anlatmisti. Anneannenemin evinde garip bir enerji de var asla tek basima kalamiyorum hemen bir seyler oluyor, hatta 2 sene boyunca her gece anneanneanimin ayagna siyah bir golge konuyormus falan son 1 senedir olmuyormus. Hatta daha gecen hafta anneannemdeydim salonda uyuya kalmisim gunduz bi ara biri geldi yanima uzerimdeki pikeyi acmaya calisti dokundu durdu surekli ama bana dokusu cok farkli geldi 6 yasinda yegenim var o sandim ben uyuyomus gibi yaptim ugrasmamak icin biraz simariktirda, ama o da degil gibiydi biraz 2 kolu yoktu sanki ve daha ince biseydi turtukledi durdu benee israrla bakmadim odur diye. Sonra anneannme sordum bekir(yegenim) mi geldi ben uyurken dedim hayir eve hic kimse girmedi dedi peki sen hic ciktin mi dedim evet bi ara bahceye ciktim dedi. Iste ben o evde ne zaman tek kalsam ilk once sanki arkamda biri varmis gibi agir bir enerji hissediyorum ve biraz daha durdugumda dip odadan sesler falan gelmeye basliyor duramiyorum hic tek kalmadim. Ben kendimi bildim bileli cinlere veya ne dersiniz enerji varliklarina karsi hep bi ilgim merakim var. Her sene gittigimiz bizden baska sadece 2 3 hanenin gittigi bir deniz var antik bi yer heryer mezar azicik kazsan kemik cikiyor define hatta Myrina'nin darphanesinin orada oldugu iddia ediliyor. Ve biz ailecek 5 6 kez diyim, orada beyaz bir varlik goruyoruz artik normal karsiliyoruz bazen dagda birlesiyorlar bem beyaz ucusmalar falan veyatta denizde (sadece geceleri) cok yakindanda gorduk surekli bicim degisen ama bicimi yok gibi seffaf beyaz hafif parlak gibi degisik bir sey filmlerdeki hayalet gibi dusunun ayni ben ilk kefene benzetmistim. Ben senelerdir ruyamda orada o degisik varliklarla beraber define buldugumu goruyorum hepde ayni yerde bu arada. Tabi guzel gormuyorum her uyandigimda kasilarak zorla uyaniyorum korkudan karabasan gibi yani. Ve bir tane de kadin var o da surekli kilik degisiyor bazen ruyami yonetiyor benimle dalga geciyor bazen korkutuyo bazen eglendiriyo falan. Ben tabi her zaman bilincinde oluyorum yari uyku hali gibi dusunun. Bir gun biri sirtima igne gibi bir sey batirdi ya da tirnak bilmiyorum uyaniktim kalkamiyordum o esnada batirdiktan sonra uyandim falan gece hep saat aynidir 3-5 arasidir ama saat 3 den once olmaz. o sene de hep o sirtimdaki ayni noktada bazi zamanlar uyusukluklar oldu (hastalik degil cok saglikliyim) Gecen gun annem bana soyle dedi " Ben ruyamda surekli bi kadin goruyorum beni korkutuyo bana her carsamba gelcem demisti her haftada 1 kere de giriyodu ruyama gercekten hatta sirtima igne gibi biseyde batirdi bi gun ama iste en son okuttuk ettik gelmiyor artik" dedi. Durumlar cok benzer oldugu icin garibime gitti biraz hani acaba sadece bilincaltimin gosterdigi seyler degilde biraz cin baglantisi mi var bu ruyalarda ve olanlarda diye dusunerek sizinle paylasmak istedim. Yorumlarinizi merak ediyorum okudugunuz icin tesekkur ederim biraz uzun oldu ama..

bemeremeleber

Banlı Kullanıcı
Ayetel kürsü oku günde 500 defa rüyadada okumak için kendini şartla bir dene :)