Ya şedidel batşi yaparken yaşadığım bir olay yardımcı olur musunuz?

Sweettea

Kayıtlı Üye
Perşembe günü başladım utarit saatlerinde yapıyorum. Bugün utarit saatinde yapamadım sabahın 6 sında idi ben de uyanamadım. Bu yüzden akşam 8 gibi yaptım.409.zikirimde evimin kapısı zile basılmadan sert bir şekilde çalındı bir kaç kez şaşırdım oysaki abdest alıp dualarımı okuyup korumalarımı yapmıştım. Bu Duayı yaptığım kişi güçlü bir kişi ya kendisi büyü yapıyor veya yaptırıyor habercileri kesinlikle var haberci derken anladınız ne demek istediğimi.Kapımın çalınmasından dolayı şoka girdim ve kendimi sakinleştirip devam ettim. Sizce bu neden olmuş olabilir?

nuranee

Kayıtlı Üye
Çok pardon ama ya şedidel batşi nedir?

NoStopBoys

Kayıtlı Üye
[FONT=Open Sans, sans-serif]Şedidel Bahşi Bazı Gizli İlim Sitelerinde Kolaylıkla Bulunabilen Kahhar Uygulaması Denilebilir Ancak Bu Uygulama İslami Gibi Gözüksede Veya İslami Olsada [/FONT][FONT=&quot]kalbi sıkıştırmak haram ve günahtır.Yani Yaptığınız Uygulamalardan Dolayı Haberci Falan Diye Kuruntu Yapmayınız Kendinizi Kandırırsınız Allah Tarafından Uyarılmışsınız Basbaya Gene Siz İyi Uyarılmışsınız Son Uyarılışımda...Neyse Boşverin Ama Bu Allah Tarafından Yapılan Bir Uyarıdır Veya Haksız Yere Belki Kendinizi Haklı Görüyorsunuzdur Ama Özünde Haksız Olduğunuz İçin Uygulamayı Yapmanın Cezasıda Olabilir Bu 2 Seçenekten Başka Bir Seçenek Yoktur.
Size Bir Tavsiye Öyle Uğraştırıcı Uygulamalar Yapmanıza Gerek Yoktur Size Müslüman Olmasamda Basit Bir Yakarma Yöntemi Öğreteyim

Dua veya beddua ederken Allah’ın bazı isimlerinden yardım almak ve onları zikretmek caizdir. Mesela, Allah’ın rahmetini dilerken “Rahman-Rahim” isminden medet almak; zalim, din düşmanı bir kimseye beddua ederken “Kahhar, Müntekim” isimleriyle Allah’a yalvarmak, uygun bir yakarıştır.
Daha Fazlası Veya Farklı Sorularınız İçin İnstagram:hazretiyigit1 takip edin

[/FONT]

NoStopBoys

Kayıtlı Üye
Kısaca şedidel: çok şiddetli demektir batşi : kıskavrak yakalamak anlamına gelir. Yani Düşmanının Aklını Başına Getirmek Ondan Bazı Uygulamalar Sonucunda İntikam Almak Olmasada Tam Anlamıyla Öylede Denebilir

Sweettea

Kayıtlı Üye
Merhaba Yiğit Bey merak ettim size ne olmuştu son uyarılışınızda

nuranee

Kayıtlı Üye
Şedidel Bahşi Bazı Gizli İlim Sitelerinde Kolaylıkla Bulunabilen Kahhar Uygulaması Denilebilir Ancak Bu Uygulama İslami Gibi Gözüksede Veya İslami Olsada kalbi sıkıştırmak haram ve günahtır.Yani Yaptığınız Uygulamalardan Dolayı Haberci Falan Diye Kuruntu Yapmayınız Kendinizi Kandırırsınız Allah Tarafından Uyarılmışsınız Basbaya Gene Siz İyi Uyarılmışsınız Son Uyarılışımda...Neyse Boşverin Ama Bu Allah Tarafından Yapılan Bir Uyarıdır Veya Haksız Yere Belki Kendinizi Haklı Görüyorsunuzdur Ama Özünde Haksız Olduğunuz İçin Uygulamayı Yapmanın Cezasıda Olabilir Bu 2 Seçenekten Başka Bir Seçenek Yoktur.
Size Bir Tavsiye Öyle Uğraştırıcı Uygulamalar Yapmanıza Gerek Yoktur Size Müslüman Olmasamda Basit Bir Yakarma Yöntemi Öğreteyim

Dua veya beddua ederken Allah’ın bazı isimlerinden yardım almak ve onları zikretmek caizdir. Mesela, Allah’ın rahmetini dilerken “Rahman-Rahim” isminden medet almak; zalim, din düşmanı bir kimseye beddua ederken “Kahhar, Müntekim” isimleriyle Allah’a yalvarmak, uygun bir yakarıştır.
Daha Fazlası Veya Farklı Sorularınız İçin İnstagram:hazretiyigit1 takip edin

Teşekkğr ederimm

Sweettea

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bir şey eklemeyi daha unuttum. Kapım çalındığında kedim de duyup kapıya doğru baktı eğer uyarıldıysam o varlıklar tarafından sadece benim duymuş olmam gerekmiyor muydu?

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Kediler hisseder, karşı taraf atak yapmış olabilir okumalarınıza engel olmak için.

tuanadolunay

Kayıtlı Üye
Merhaba dalga geçmek için söylemiyorum. Bence bir ihtimal daha var gerçekten kapı çalmış olabilir. Yani birisi kapıyı çalamaz mı?

Sweettea

Kayıtlı Üye
Merhaba dalga geçmek için söylemiyorum. Bence bir ihtimal daha var gerçekten kapı çalmış olabilir. Yani birisi kapıyı çalamaz mı?
Hayır birden sertçe çaldı ve hissettim insan olmadığını sanki gelenler hep zile basar bir de kimse yoktu normal bir insan o şekilde çalsa eliyle kapıyı üsteleyip bir daha çalardı

hakancem42

Kayıtlı Üye
Buyrulduğu üzere; Her ne zikir üzere olursan onu davet edersin
Yani Düşmanının Aklını Başına Getirmek; Burada anlamı olduğu üzere de Siz kendiniz aklınızı başınıza alın nefs-i Emmare Nefs-i Levvame İkliminin Heva ve İstek arzularını yerine getirmeyin.

Sweettea

Kayıtlı Üye
Buyrulduğu üzere; Her ne zikir üzere olursan onu davet edersin
Yani Düşmanının Aklını Başına Getirmek; Burada anlamı olduğu üzere de Siz kendiniz aklınızı başınıza alın nefs-i Emmare Nefs-i Levvame İkliminin Heva ve İstek arzularını yerine getirmeyin.
Bu genellikle yaptığım bir zikirdir ilk defa bu insana yaparken böyle bir şey başıma geldi.

hakancem42

Kayıtlı Üye
Öyledir amma Sen kendi aklını önce başına almalısın.

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Ben iki gundur beni surekli rahatsiz eden hem suclu hem guclu komsularim icin okuyorum herhangi bir sey yasamadim fakat kalp carpintisi var 2.gunu aksamindda cok uyku bastirdi sebeb bu dua mi yoksa asiri sinirimden stresimden mi bilmiyorum, gecem gunduzum birbirjne karisti yukarimsa oturan kisi sanki seytan hic uyumuyor ve surekli gum gum ses cikariyor , gece 5 e kadar sahit oldum cunku o saate kadar uyuyamiylrum cikardigi seslerden ve sabah 7 de tekrar sicrayarak uyaniyorum, ustune bir de kabadayilik yapiyorlar.. hayat bana cehennem oldu evimide stiliga cikardim 2 aydir