Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
Sayfa 1/4 123 ... SonSon
31 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Demonların gücünü kullanmak

Rep Puanı : 7
    Ettiği Teşekkür
    0
    3 mesaja 3 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    1

Standart Demonların gücünü kullanmak

Arkadaşlar bir takım çağrışımlar yaparak ve onların ismini çağırarak denedim bunu
    Mesela geçen Amon'un ismi ile ateşe baktım ve söndürdüm
    Rüzgar estirmek için Focalor'un ismini kullandım ve akıl almaz bir rüzgar esti
    Ve son zamanlarda uyumadan önce televizyon izler gibi bir çok şey görüyorum her yeri sadece düşünerek orada olduğumu görüyorum çok garip bir his ama hoşuma gidiyor bunların uzun vadede zararı olur mu şimdilik her hangi bir negatiflik hissetmiyorum

Onlara enerjimin birazını sunuyorum onlarsa bana güç veriyor

2. marble Üyemize teşekkür edenler:
    Ria3 (09.06.2018)

Rep Puanı : 3
    Ettiği Teşekkür
    4
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    1

dostum nasıl günahmı deilse nasıl yaptıgını banada anlatsana

4. Göktürk-X Üyemize teşekkür edenler:
    Ria3 (09.06.2018)

Yer
    İstanbul
    Rep Puanı : 31
    Ettiği Teşekkür
    35
    14 mesaja 15 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    0

Demonlar musallat olur mu? Bende denrmedek isterim ama musallat mı garip bişey var bu seferde demon musallatı kapmayalım bu kpnuda çok cahilim kusura bakmayın

Rep Puanı : 5
    Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    1

Demonlar,İsimler Veya Çağrışımlar Hepsi Bir Bileşen Neden Kendi İçindeki Cevheri Keşfetmiyorsun?Neden Başka Bir Varlıktan Sanki Senden Daha Güçlüymüş Gibi Yardım Dileniyorsun O Varlıklar Asla Sana Yardım Etmez Bu İnanç Meselesidir İnanırsan Gerçekmiş Gibi Zannedersen O Söylediğin İsimlere Enerjini Yüklersin Ve İşe Yarar Gibi Gözükür Hatta İşe Yarayabilir Ama Sonuç Olarak O İsimlere Enerji Yüklerken Normalde Kullanacağın Enerjiden Daha Fazlasını Kullanırsın Size Bunu Yapacaksanız Psişik Vampirlik Yapmanız Gerektiğini Söylemeliyim Yoksa Kendiniz Kaybedersiniz

Yer
    Taht-ı Süleyman
    Rep Puanı : 14342
    Ettiği Teşekkür
    2.077
    1.327 mesaja 3.406 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    112

Böyle bir şey yapabildiğinizi sanmıyorum.İşin içinde enerjiler olabilir ancak bir demonun gücüyle bir şeyler yapmak için onun sadece ismi yeterli değildir.Olaylar böyle bile gelişmiyor zaten, bu sizin kendi gücünüz olabilir veya hiç bir şeydir.Buna gündelik bir örnek vereyim daha iyi anlayın, A FM diye bir radyo kanalı var mesela, bu kanala bağlanıp kanalı dinleyebilmek için alıcınızı o kanalın frekans aralığına ayarlamanız gerekiyor.Bunun için belli ekipmanlar var.Ama siz sadece A FM diyerek a fm e bağlanmaya çalışıyorsnuz gibi düşünün.Frekans/dalga boyu asıl mesele..Demonlarla bizzat iletişime geçmedim bu arada.Geçen insanlardan öğrendim.
    Ve ayrıca
    Ortada bir negatiflik de yok, o televizyon olayını geliştirmek de sizin elinizde.Forumda var bu konuyla ilgili bilgiler.

8. hazaR Üyemize teşekkür edenler:
    Göktürk-X (09.06.2018)

Ettiği Teşekkür
    0
    3 mesaja 3 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    1

Sadece ismiyle yaptığımı söylemedim zaten onları isimleriyle çağırmadan önce benim enerjimi kullanabilecekleri bir anlaşma sunuyorum ve böylelikle nasıl baelin gücü yıldırım ve şimsek ise diğer demonların gücünü bu sayede kullanabiliyorum

Ettiği Teşekkür
    0
    3 mesaja 3 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    1

Boyun eğmiyorum sadece güçlerini kullanmak için ufak bir enerji sunuyorum onlarda kabul ediyor yani onları kontrol ediyorum

Ettiği Teşekkür
    0
    3 mesaja 3 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    1

Solomon'un iradesiyle boyun eğdiriyorum

12. marble Üyemize teşekkür edenler:
    JuBeST (10.06.2018)

Yer
    Taht-ı Süleyman
    Rep Puanı : 14342
    Ettiği Teşekkür
    2.077
    1.327 mesaja 3.406 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    112

Alıntı marble Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sadece ismiyle yaptığımı söylemedim zaten onları isimleriyle çağırmadan önce benim enerjimi kullanabilecekleri bir anlaşma sunuyorum ve böylelikle nasıl baelin gücü yıldırım ve şimsek ise diğer demonların gücünü bu sayede kullanabiliyorum
    Anladım, çalışmayı nasıl edindiniz peki ?Aileden vs miras mı kaldı,

Rep Puanı : 333
    Ettiği Teşekkür
    86
    113 mesaja 166 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    6

Alıntı marble Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bir takım çağrışımlar yaparak ve onların ismini çağırarak denedim bunu
    Mesela geçen Amon'un ismi ile ateşe baktım ve söndürdüm
    Rüzgar estirmek için Focalor'un ismini kullandım ve akıl almaz bir rüzgar esti
    Ve son zamanlarda uyumadan önce televizyon izler gibi bir çok şey görüyorum her yeri sadece düşünerek orada olduğumu görüyorum çok garip bir his ama hoşuma gidiyor bunların uzun vadede zararı olur mu şimdilik her hangi bir negatiflik hissetmiyorum

Onlara enerjimin birazını sunuyorum onlarsa bana güç veriyor
    Bana sozlerin yorumundan biraz kapilma gibi geldi.
    Mesela atese baktim sondurdum diyorsunuz. Sondurmek icin mi baktiniz atese ? Ya ates daha da alevlenseydi o anda. Ya da bir citirti ciksaydi atesten ? yani atesin rutini illa bozulacakti.
    Ruzgari estirmek te oyledir. Her istediginizde estiremiyorsunuzdur. Buradaki olaganustuluk, anda yasarken, andaki rutinin baska rutune devrederken olusturdugu farkindakiga kendinizi hizalamis olmanizdir. Bu belki bir derece metafizik bir goz kirpma da olabilir tabi ki.

Mesela onlara enerjinizin bir kismini sundugunuzu soylediniz. Bunu nasil yapiyorsunuz? Soyleme biciminizden, sanki zaten onlar bunu yapiyor da size yasayip tecrube etmekten baska bi secenek kalmiyormus gibi de geliyor. Durum boyleyse vahim demektir.

Demonlarin enerjisini kullanabilmek ancak onlara irade bakimindan ustun gelmekle mumkun olur. TV`niz bozulunca usta cagirirsiniz. Isi usta yapar ama siz ustanin o isi yapmasi icin bir cagrida bulunursunuz. Ustaya parasini odemek zorundasinizdir ama. Bedeli var cunku. Siz kendi huzur alaninizda davet ettiginiz ustaya idareten ustunsunuzdur. Ancak ustanin bedelini odemezseniz psikolojik ustunlugu ona kaptirirsiniz. Usta gorunumlu manipilator varliklar kol geziyor. Ilk insanin ilk demonu onu iyi hissettirdi. Keyfini yapti. Kendini ona alistirdi ve birgun ona reddedemeyecegi bir teklifle gelicekti cunku.

Ilim tek bir nokta idi, cahiller onu cogaltti. Hz. Ali RA

Sayfa 1/4 123 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)