Bilgisi olan arkadaslardan yardim yorum bekliyorum lutfen durum acil

tezikizi

Kayıtlı Üye
S.a arkadaslar ben yaklasık yedi aydir esimden ayri yasiyorum arada ayrilmak icin cok buyuk bi neden yok bende bu sure zarfi icinde bircok yere basvurdum fakat hic birinden olumlu bir donus olmadi umutlarim paralarim gitti ve artik dava acmak istiyo bende bunu engelleyip tekrar barismak istiyorum yurek islemini yapsam yoksa en tesirli olabilecek ates grubundan bildiginiz baska islemler varmi dayanilmaz bir haldeyim ne olursunuz bana yardim edin yuvam yikilmasin

NoRules

Kayıtlı Üye
esasen bu tarz işlemlerin tavsiye olarak verilmesi pek uygun değil. Kimse böyle bir vebali almak istemez. Zira kimse hayırlı olup olmadığını da bilemez. Üzücü bir durum gerçekten, Allah yardımcınız olsun :(

tezikizi

Kayıtlı Üye
Yani sizde haklisiniz ama buradada ulu orda kimlik paylasamam herhalde yinede tesekur ederim yorumunuz icin sunuda belirtmek isterim havasta bir buyu uygulamasi sonucta yani buyu diyince buralarda tepki gosteriliyo ama ha

tezikizi

Kayıtlı Üye
Havasida arastirmasi lazim arkadaslarin sonucta bende burda kara buyu istemiyorum esime kavusmak icin yuvami kurtarmak icin bisey istiyorum

ci021

Kayıtlı Üye
Havasida arastirmasi lazim arkadaslarin sonucta bende burda kara buyu istemiyorum esime kavusmak icin yuvami kurtarmak icin bisey istiyorum

Bence ne olursa olsun büyü ve benzeri uygulamaları aklınızdan çıkartmanız gerek. Sonuçta bu da imtihanlarınızdan biri olabilir. Hele ki para isteyip bakım yapacağım diyenlere hiç güvenmeyin. Öncelikle yaşadığınız bu süreçte psikolojiniz allak bullak olduğu için enerjiniz de düşmüştür. Ruhsal olarak güçlü olmalısınız ki doğru karar verin. Yoksa düşük enerjiyle büyü, hoca..vs devam ederek dibin dibini görebilirsiniz. Allah korusun. Zor bir imtihan. Allah yardımcınız olsun. Aşağıdaki videolara göz atmanızı tavsiye ederim.

https://www.youtube.com/watch?v=I_jw5aE5FPk

https://www.youtube.com/watch?v=2VpbwnuJ-UI

https://www.youtube.com/watch?v=bX46C18ogk0

tezikizi

Kayıtlı Üye
Aminnnnnnnnnnnnnnnn insallahhhhhhhh ben pidikolojik destekte aldim ise basla kafan dagilsin dediler onuda yaptim ama cozum olmadi ben esimi cok seviyorum ve evliligimi kurtarmak istiyorum bununda bu uygulamalarda baska caresi yok hayrina bakim yapip dua okucak kimse kalmamis memlekette bir islem icinde milyarlar ister olmuslar Allah onlari islah etsin bu arada ben bildirimleri nerden gorebilirim bu konuda yardimci olcak birisi varmi sitede yeniyim ve kullanmasini bilmiyorum

ci021

Kayıtlı Üye
Aminnnnnnnnnnnnnnnn insallahhhhhhhh ben pidikolojik destekte aldim ise basla kafan dagilsin dediler onuda yaptim ama cozum olmadi ben esimi cok seviyorum ve evliligimi kurtarmak istiyorum bununda bu uygulamalarda baska caresi yok hayrina bakim yapip dua okucak kimse kalmamis memlekette bir islem icinde milyarlar ister olmuslar Allah onlari islah etsin bu arada ben bildirimleri nerden gorebilirim bu konuda yardimci olcak birisi varmi sitede yeniyim ve kullanmasini bilmiyorum

ne bildirimini soruyorsunuz ayrıca telefondan mı giriyorsunuz bilgisayar mı?

Ü

Üye silindi 58480

Iliskide ozgur ruhlu olan taraf ne yazik ki her zaman cok buyuk yuk ve tehdit altindadir. Enerjilerini evrenden alan kisilerin, enerjilerini tek bir insanin insafindan almaya alismis kisilerle bir gelecegi olamaz. Kimse kusura bakmasin domates fidesinin dibinde cikan otlari bahcivan kokler.

Hz. Ibrahim`in evladi olamayacakti dua etti ona evlat verildi. Ama ne yapti ? Ozgur ruhlu olan evladinin ustune o kadar cok titredi ki, artik kendine de ona da zarar verecek duruma getirdi isleri ve Allah sevgisini arindirmak icin kendisine de ogluna da agir gelen hadisz enerjiyi kesip atti. Oglunu kurban etmesini istedi. Buna yapmasaydi iliskileri duzelmeyecek sekilde bozulabilirdi.

Kusura bakmayin, seviyor olmaniz baskadir, yuvanizin yikilmasini istememeniz baskadir. Seviyor olmak hakedisinize bir konfirme olamaz. Sevginizi sorgulayacaksiniz. Sevginizin karsinizdakini somurmeye mi, beslemeye mi yonelik oldugunu sorgulayacaksiniz.

Everjisini evrenden alan bir insan, evlendikten sonra butun bu enerjiyi tek bir karadelik kanalindan eger esine akitmak zorunda kaliyorsa bu durum dayanilcak gibi degildir. Enerjiyi emen kisi ise kusura bakmayin ama belesci tabir ettigimiz bir durumda nemalanirken, seviyor oldugunu iddia edip o bese enerjiyi kaptirmamak icin olumune direnebilri.

Kisisel algilamayin. Hz. Ibrahim oregi her bireyin icinde besledigi sevgisini sorgulamasi icin verilmistir. Sevmek yetmez. Sevmekle yetinen perisan olur. Hatta ofkeye kapilip musallat ta olur.

tezikizi

Kayıtlı Üye
Konuya gelen yorumlari baska konulara yaptigim yorumlari gormek icin tabletten giriyorum

tezikizi

Kayıtlı Üye
Iliskide ozgur ruhlu olan taraf ne yazik ki her zaman cok buyuk yuk ve tehdit altindadir. Enerjilerini evrenden alan kisilerin, enerjilerini tek bir insanin insafindan almaya alismis kisilerle bir gelecegi olamaz. Kimse kusura bakmasin domates fidesinin dibinde cikan otlari bahcivan kokler.

Hz. Ibrahim`in evladi olamayacakti dua etti ona evlat verildi. Ama ne yapti ? Ozgur ruhlu olan evladinin ustune o kadar cok titredi ki, artik kendine de ona da zarar verecek duruma getirdi isleri ve Allah sevgisini arindirmak icin kendisine de ogluna da agir gelen hadisz enerjiyi kesip atti. Oglunu kurban etmesini istedi. Buna yapmasaydi iliskileri duzelmeyecek sekilde bozulabilirdi.

Kusura bakmayin, seviyor olmaniz baskadir, yuvanizin yikilmasini istememeniz baskadir. Seviyor olmak hakedisinize bir konfirme olamaz. Sevginizi sorgulayacaksiniz. Sevginizin karsinizdakini somurmeye mi, beslemeye mi yonelik oldugunu sorgulayacaksiniz.

Everjisini evrenden alan bir insan, evlendikten sonra butun bu enerjiyi tek bir karadelik kanalindan eger esine akitmak zorunda kaliyorsa bu durum dayanilcak gibi degildir. Enerjiyi emen kisi ise kusura bakmayin ama belesci tabir ettigimiz bir durumda nemalanirken, seviyor oldugunu iddia edip o bese enerjiyi kaptirmamak icin olumune direnebilri.

Kisisel algilamayin. Hz. Ibrahim oregi her bireyin icinde besledigi sevgisini sorgulamasi icin verilmistir. Sevmek yetmez. Sevmekle yetinen perisan olur. Hatta ofkeye kapilip musallat ta olur.

Herkrsin kendi gorusu saygi duyuyorum ama ben oyle derin dusunucek yapida degilim tek istedigim yuvamin kurtulmasi

NoRules

Kayıtlı Üye
Yani sizde haklisiniz ama buradada ulu orda kimlik paylasamam herhalde yinede tesekur ederim yorumunuz icin sunuda belirtmek isterim havasta bir buyu uygulamasi sonucta yani buyu diyince buralarda tepki gosteriliyo ama ha

Yalnız havas tam olarak büyü denemez, bu İslami bir ekol ve büyü demek tam manasıyla doğru bir söylem olmaz.

Ü

Üye silindi 58480

Umarim gonlunuzce olur. Herkesin temennisi bu yonde. Allah`tan direk isterseniz Allah yuvanizi yikilmaktan kurtarir.

tezikizi

Kayıtlı Üye
Amin insallahhhhhhh benim gibi darda sıkıntıda olan kim varsa Allah yardimcisi olsun
Havasta buyu uygulamasir fakat ayetler kullanilarak yapilan bir uygulama metodu vardir bunuda butun havas sitelerinde yazarlar hatta verilen islemlere buyumudur denildiginde tepki gosterirler havasta buyu uygulamasidir diye