Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
Sayfa 1/2 12 SonSon
12 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Artık can sıkıcı olmaya başladı?

Rep Puanı : 33
    Ettiği Teşekkür
    31
    14 mesaja 16 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    2

Standart Artık can sıkıcı olmaya başladı?

Herkese merhaba bu anlatacağım olayın artık doğaüstü bir boyuta geldiğine inanıyorum. Aramız çok iyiyken insanlar durduk yere bir anda bana düşman kesiliyolar, hayatımdaki birbirini tanımayan arkadaşlarım ile aram çok iyiyken en son gayet iyi ayrılmışken bir sonraki görüşmemizde bana karşı aşırı hiddetlenmiş oluyorlar ve sebebini sorduğumda asla hiçbir şekilde söylemiyorlar. Mesela bir gün aramızın çok iyi olduğu bir arkadaşımla gece birbirimize iyi geceler diyip telefonu kapattık, ertesi gün sebebini hiç bilmediğim bir şekilde bana çok kötü tavır almıştı sordum hayırdır rüyanda beni kötü mü gördün falan diye sebebini assla öğrenemiyorum, başka bir olayda taşınırken çok üzülerek ayrıldığım arkadaşımla 1 sene sonra tekrar görüşme fırsatımız oldu ve bana bakışları düşman gibiydi. Bunun gibi çok örnek var sayısı 10'u geçti. Erkek arkadaşım bile biranda ortada hiç bi sıkıntı yokken benden soğudu, kötü davranmaya başladı. Sizce musallat olabilir mi

Rep Puanı : 77
    Ettiği Teşekkür
    350
    28 mesaja 38 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    22

Uzun vadede olsa sizden kaynaklı olabilir derdim ancak kısa vadede sürekli tekrarlayan şeyler olduğu için büyü/musallat vb. olabilir. Önerim sayın URUM ile iletişime geçip bakım yaptırmanızdır.

Hayat kısa, sizi mutlu eden şeyleri keşfetmekten ve yapmaktan asla vazgeçmeyin!

3. 2 kişi F411 üyemize teşekkür etti:
    Dankyy (05.06.2018), Hopemore (06.06.2018)

Yer
    Batumi
    Rep Puanı : 133
    Ettiği Teşekkür
    282
    50 mesaja 62 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    15

Enerjini biraz yükselt alkolik ortamlardan uzak dur aynı durmasan bile alkol içme bu keyf suresinin ilk on ayetini suya üfle iç hergün bunu yap sakın bırakma iyi geceler

SATRANÇTA PİYON OLMAYI SEVERİM OYUN BİTİNCE BARONDA AYNI KUTUYA GİRER PİYONDA

5. Dankyy Üyemize teşekkür edenler:
    Hopemore (06.06.2018)

Yer
    İstanbul
    Rep Puanı : 31
    Ettiği Teşekkür
    35
    14 mesaja 15 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    0

Bişey olmaz ya geçer , her insan dört dörtlük olamayabiliyor

Yer
    Batumi
    Rep Puanı : 133
    Ettiği Teşekkür
    282
    50 mesaja 62 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı Ria3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bişey olmaz ya geçer , her insan dört dörtlük olamayabiliyor
    Kız insalar tarafından tepkiye maruz kalıyor bunun neden olduğunu tamin etmeye çalışıyor bulma aşamasına gelmeye çalışıyor ama başaramıyor bulamıcak da bunun neden kaynaklandını bunu bulması için kalp kapılarının açık olması lazım kızın anlattıklarından bunun normal olmadı anlaşılıyor kendiside normal değil diyor kız bunun normal olmadığını başına gelen bir sürü beladan sonra anlamış benden ona tavsiye kendine kötü davranan insanlardan uzak dursun anca onlar ona yazı veya aradıklarında konuşsun hepomore sana tavsiyem matrix filmini seyret ordaki kurtarıcı oldunu başroldeki kişi oldunu düşün etrafındaki insalarıda ordaki değişen ajanlar oldunu düşün bu film sana izlemeni tavsiye ederim

SATRANÇTA PİYON OLMAYI SEVERİM OYUN BİTİNCE BARONDA AYNI KUTUYA GİRER PİYONDA

8. Dankyy Üyemize teşekkür edenler:
    Hopemore (06.06.2018)

Yer
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    35
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Dankyy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kız insalar tarafından tepkiye maruz kalıyor bunun neden olduğunu tamin etmeye çalışıyor bulma aşamasına gelmeye çalışıyor ama başaramıyor bulamıcak da bunun neden kaynaklandını bunu bulması için kalp kapılarının açık olması lazım kızın anlattıklarından bunun normal olmadı anlaşılıyor kendiside normal değil diyor kız bunun normal olmadığını başına gelen bir sürü beladan sonra anlamış benden ona tavsiye kendine kötü davranan insanlardan uzak dursun anca onlar ona yazı veya aradıklarında konuşsun hepomore sana tavsiyem matrix filmini seyret ordaki kurtarıcı oldunu başroldeki kişi oldunu düşün etrafındaki insalarıda ordaki değişen ajanlar oldunu düşün bu film sana izlemeni tavsiye ederim
    Hayatı sorgularsak ooo.. Çok şey yaşıyoruz çok can sıkıcı durumlar.. İmtihan dünyası diye boşuna dememişler ki. Sürekli bi sınav bi denenme sürecindeyiz , çoğumuzun da psikolojisi bozuk önemli olan da herşeyi tecrübe edinip dimdik ayakta durabilmek değilmidir zaten. İyi insan kötü insanı değiştiremez kötü oldugu gibi kalır ama kötü insan iyi insan ı değiştirip kendi gibi yapabilir çok kolay. Önemli olan da zor olan da iyi olabilmek değilmidir. Benim tavsiyem de , yalnızlık iyidir. Çok insan çok başağrısı.

Yer
    Taht-ı Süleyman
    Rep Puanı : 14342
    Ettiği Teşekkür
    2.077
    1.327 mesaja 3.406 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    112

Alıntı Ria3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayatı sorgularsak ooo.. Çok şey yaşıyoruz çok can sıkıcı durumlar.. İmtihan dünyası diye boşuna dememişler ki. Sürekli bi sınav bi denenme sürecindeyiz , çoğumuzun da psikolojisi bozuk önemli olan da herşeyi tecrübe edinip dimdik ayakta durabilmek değilmidir zaten. İyi insan kötü insanı değiştiremez kötü oldugu gibi kalır ama kötü insan iyi insan ı değiştirip kendi gibi yapabilir çok kolay. Önemli olan da zor olan da iyi olabilmek değilmidir. Benim tavsiyem de , yalnızlık iyidir. Çok insan çok başağrısı.
    Siz milyon tane konu açıp günlerce cevapp!!11! gibi mesajlarla forumu kirletirken kimse ohooo hayattaki her şeyi sorgularsak gibi cevaplar vermedi hatırlatırım.Hepimiz uzun uzun yazdık elimizden geldiğince.

11. hazaR Üyemize teşekkür edenler:
    Hopemore (06.06.2018)

Rep Puanı : 33
    Ettiği Teşekkür
    31
    14 mesaja 16 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    2

Yardımcı olan herkese iyimserliği için çok teşekkür ediyorum

Yer
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    35
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı hazaR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Siz milyon tane konu açıp günlerce cevapp!!11! gibi mesajlarla forumu kirletirken kimse ohooo hayattaki her şeyi sorgularsak gibi cevaplar vermedi hatırlatırım.Hepimiz uzun uzun yazdık elimizden geldiğince.
    Pardon?? Açtıgım konulardan sizene , yaranız mı var gocunuyorsunuz. İstemiyorsan konuma yorum yapmak zorunda değilsin. Yardım derken de senden istemedim. Ben burda arkadaşın konusunu küçümsemedim ona yardımcı olmak istediğim için yazdım insanların çoğunun kötü karakterli oldugunu ne kadar az insan o kadar mutluluk oldugunu söyledim. konu açmamı kıskandın heralde. Yazık sana

Yer
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    35
    Tecrübe Puanı
    0

Ayrıca milyon tane konu dediğin de 2 tane üye oldugum tarihe de bak. Ben foruma zaten yaşadıklarımı sormak için üye oldum,burda bilgili insanlar yardımcı olur diye. Gerçi her konuma cevap yazmışsın gereksiz boş bilgilerinle konumu kirletmişsin. Bi daha mümkünse muhattap olma hiç bi türlü ,hayatta başarılar..

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)