Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Çocukken yaşadıklarım ve babamın gördükleri?

Rep Puanı : 1
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    1

Standart Çocukken yaşadıklarım ve babamın gördükleri?

Bundan yaklaşık 11 - 12 sene kadar önce. 8-9 yaş civarındaydım sanırım. Başımdan 2 olay geçti. Birincisi hayalmi gerçekmi diye gidip geldiğim çok oldu ama 2.si için kesin eminim diyebilirim.
    Tam emin olamadığımdan başlayayım.
    Bu arada çocukluğu çok sıkıntılı geçmiş biriyim. her gece ağlardım rüyalarımda birşeyler görürdüm ağlayarak uyanırdım kalkınca babamı 3 harfli falan sanardım her gece terlerdim ağlardım. Herneyse anıma geleyim. Bir gün sokakta top oynuyordum terlemiştim. Evimiz 4. kattaydı çıktım yukarıya kadar tam elimi kapının tokmağına götüreceğim yaklaşık 1.90 civarında beyaz bir varlık gördüm bana akıllanacak mısın gibisinden sorular sordu eliyle yakamı sıktı beni havaya kaldırdı biraz. Ve ben de o sırada evet gibi şeyler söyledim korkumdan hatta o esnada bir elimle tokmağı çaldım. Kapı açılsın diye. Sonra kapının açılma sesiyle beraber kapıya doğru yöneldim. varlık gitmişti. hatta yakamı sıktığı için tişörtüm kırışık kırışık olmuştu annem kapıyı açtığında onu düzeltmeye uğraşıyordum anlam veremedim bu olaya.

İkinci kesin eminim diyebildiğim bir olayı paylaşayım. Yine 8-9 yaşlarındayım o zamanlar annemle babam evde yoktu abimle ikimiz televizyon izliyorduk o da benden 5 yaş büyük. televizyon hafif solumuzda kalıyor tam sağ çaprazımızda kapı var kapı açık ve karşıdan salonla mutfak gözüküyor oraya ışık gitmiyor giden tek ışık bizim oturduğumuz odanın ışığı. bir anlığına televizyondan kafamı çevirdim salona doğru baktım. Ve en fazla 160-165 boyunda simsiyah bir varlık gördüm. yan duruyordu. o an içimde yüksek bir enerji hissettim içim cız etti sanki. hiç sesimi çıkaramadım bakakaldım. siyah varlık yan duruyordu sanki lavabodan çıkmış mutfağa doğru yürüyor gibiydi. sonra tuvalete doğru hafif adımlarla geri geri doğru yürüdü ve kayboldu. o anı unutamıyorum hala.

Bunlar benim yaşadıklarımdı şimdi babamın başına gelenleri anlatacağım. Bu arada üstteki 2 olayı babam bilmiyor. paylaşmak istemedim kimseyle bunları.
    Babam bir gün iş arkadaşları ile iş çıkışı yürürlerken arkadan biri birden babamı çekiyor. babam arkasını dönüp baktığında herşeyin çok eski olduğunu ve çok eskiye gittiğini görüyor. ve bir isim verdi hatırlamıyorum bir padişah olduğunu söylüyor onu çeken kişinin ve yaklaşık 500 yaşında olduğunu söylüyor aşırı kırışıklı biriymiş ve babama elini uzatmış. babam elini vermemiş. Ondan sonra birden babam kendine gelmiş iş arkadaşı babamının sadece 3 - 4 adım ilerisindeymiş ve babama hadi abi diyormuş. babam anlatırken sanki yıllar geçmiş gibi hissettim dedi.

Yine bir gün babam benimle aynı odada yatarken birden gözünü açmasıyla kocaman bir el görüyor. kendisini boğmaya çalışan. Siyah renk bir varlık. babam iki eliyle o eli tutuyor. savurmaya çalışıyor. Siyah varlık ise diğer eliyle yüzünü kapatıyor ve yan bakıyor yüzünü gizliyor.

Bana anlattığı 3. olay ise şu şekilde : Babam bir gece uyanıyor elini havada görüyor. tavanda falan değil. sağ kolu bildiğiniz havaya kaldırmış şekilde duruyor. hiçbir şekilde hareket ettiremiyor. kendi kendine oynuyor. ondan sonra birden sert bir şekilde yere düşüyor. babam sol eliyle sağ elini alıyor ve tutup uyuyor. sabah uyandığında kolunu kullanabiliyor.

Son olay ise : Babam bir gece uyanıyor ve bir gölge görüyor. Ama yalnızca gölge. kovalıyor takip ediyor gölge babamdan kaçıyor ve sonra yok oluyor.
    Babam deliriyor mu vb diye çok düşündüm ama hiçbir şekilde öyle biri değil tamamen bilincinde biri. Hatta bu yaşadıklarını bir hocayla paylaşmış. hoca da eğer namaza başlarsan senin yolun baya açık gibi birşeyler söylemiş tam hatırlamıyorum. Lütfen bu konuda bilgi verebilecek hocalarımız var mı ciddi meraklar içerisindeyim. Çok teşekkür ediyorum şimdiden

Rep Puanı : 79
    Ettiği Teşekkür
    352
    29 mesaja 39 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    22

Çocuk aklıyla varlıklara rahatsızlık vermiş olabilirsiniz, bunun sonucunda uyarılmışsınız gibi. Çocukların gözlerinde ki perdeler ara ara açılabilir bunun sonucunda varlıklar görülebilir, size yapışmadığı/musallat olmadığı sürece bu konuları fazla kafanıza takıpta enerjinizi düşürmeyin derim. Ayrıca bu konuları şahsınıza saklayarak doğru bir karar verdiğiniz görüşündeyim, özel haller haricinde bireysel kalmasını öneriyorum bu tarz durumların. Ailenizde ki büyükleriniz vs. birisi büyü vb. ile uğraşıyor mu? Bu tarz bir "el verme" durumunda aklıma direk bu geldi, varlıklar nedensizce gelipte bu tarz bir şey demez, saldırılar ciddi ise bakım yaptırmanızı öneriyorum.

Konu *nefertiti* tarafından (04.06.2018 Saat 07:10 ) değiştirilmiştir.

Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    1

Hayır hic kimse uğraşmıyor. Benimkiler cok eskide kaldı,babam ara sıra değişik olaylar yaşıyor sadece. Bide anneannem ben cok küçükken vefat etti. 4. Kattan arkadan bi baktik üstünde yorganiyla falan hepsi üstünde yerde yatiyodu tamamen. Ruhsal sorunları vardı iki eline bıçak alıp boşluğu bıçaklıyormuş görmüyor musunuz orda gibisinden şeyler söylüyormuş anneme ve babama sonrasinda ise vefat etti zaten yukarıda dediğim gibi.

Yer
    İstanbul
    Rep Puanı : 67
    Ettiği Teşekkür
    81
    32 mesaja 33 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    0

Rozark bana öyle geliyor ki ; soyundan kaynaklı bi durum var sanki 7 ceddinize işliyor gibi. Tabiki güvenilir birine bakım yaptırmak iyi olur ama sakın medyumlara vs yaptırma çünkü sallıyolar hepsi farklı konuşuyor. Benimde çocuklugumdan beri varlar ama sadece benle ugrasıyorlar başka kimseyle değil bende anlayamadım , seninkiler sana babana anneannene zarar veriyor yada çevredekilere diyeyim zarar verebiliyor şerli bi kabile geçmiş te anlaşma yapılmış olabilir, ama en kısa zamanda çözülmesi gerektiğini düşünüyorum. Güçlü bi büyü de olabilir eski zamanda yapılmış,bi hoca (güvenilir) ya danışın bence

Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    1

Çok teşekkür ederim sağ olun

Rep Puanı : 7
    Ettiği Teşekkür
    0
    3 mesaja 3 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    1

bol bol ayet el kursi okuyor musunuz acaba?
    Aşağıda yıllar önce benzer sorun yaşayıp kurtulan birinin mesajını aynen kopyalıyorum başka siteden. inşallah fayda görürsünüz.

bende ilkönce bir cin musallat olduğundabir arkadaşıma derdimi anlattım oda bana
    şunu tavsiye etti uyguladım ve kurtuldum terkip şu idi
    yasini şerifi okudum 5. sayfada (selamün kavlen min rabbirrahıym)
    ayetine gelince 100 defa tekrarladım sonrada sürayi tamamladım
    buna bir müddet devaam ettim mesela yaklaşık bir haftaya yakın bi zaman ve kurtuldum bu terkibi çok sıkıntılı zamanımda da okuduğumda hemen tesirini gösterdi hemen derken daha süreyi bitirmeden bunu herkeze tavsiye ediyorum

birde işyerimde çok bunalımda idim büyük bi sorunum vardı bunu içinde 500 yasin okudum 1 sene sürdü okumam dileğim kabul oldu
    500 yasin bitmeden dileğim gerçekleşti

Rep Puanı : 7
    Ettiği Teşekkür
    0
    3 mesaja 3 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    1

Ayrıca ayet el kursi okumadan önce bu videoyu gerekirse iki defa izleyip önce derin anlamını öğrenip okurken huşu ile okumanız daha faydalı olur inşallah.

https://www.youtube.com/watch?v=Pu-8CeK-zQQ

Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    1

Allah razi olsun sagolun yeni katildim buraya malesef cumadan cumaya kılıyorum

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)