Ayırma Büyüsü Hk.

Rhytia

Kayıtlı Üye
Öncelikle merhaba. 6 aylık evliyim ve eşimle boşanma aşamasındayım. Kayınvalidem tarafından 1-i nişanlılık dönemim olmak üzere 3 defa büyüye maaruz kaldım. Evimize koli yapıp gönderdiği yiyeceklere yapmış. Yedikten kısa bir süre sonra anlaşmazlıklarımız başlayınca ampül yandı ve bakım yaptırdım aynen de öyle olmuş. Sorum şu ki;

Eşim benim adımı dahi duymak istemiyor fakat zaman zaman oturup benim için ağlıyor nasıl bu hale geldik diye. Inanilmaz derecede uykusuzluk ve baş ağrısı problemi yaşıyor. Bozdurma aşamasındayım süreleri olduğunu öğrendim. Bakım yaptırdığım kişi bize ayrılık gözükmediğini, bozum sürecinin yavaş ilerlediğini ve bana çok pişman şekilde dönecegini söylüyor ( ayni sözleri kahve falı bakan bayanda söylemişti). Hatta çok ilginçtir ki daha dava açılmamış iken dava açılacak ama mahkemeden dönecek demişti. Bana geri dönmesi için sadece büyü bozumu yeterli olur mu yoksa muhabbet ve aşk vefkine ihtiyaç duyulabilir mi ki girmek istemiyorum. Boşanma kararı aldırtacak kadar güçlü olmalı.

Ü

Üye silindi 58480

Merhaba,
Anlattığınız şekilde bakılırsa zaten artık kaderde size geri dönmüş. Hayat arkadaşlığınız bunu atlatmış ve tekamülünüze kaldığıniz yerden beraber davam edeceğiniz yola yeniden beraberce koyulacaksınız gibi duruyor. Sanki bu tok ve mutmain uslubunuzdan bile anlaşılıyor.

Bununla birlikte müslüman aynı yerden iki kere ısırılamaz. Bu saatten sonra sevgi ve aşk çalışması yapmaktan ziyade kayınvalidenizle enerji alışverişi yollarını tamamen kopartacak bir çalışma yapmanızın vaktinin gelip çattığına delalet var.

Rhytia

Kayıtlı Üye
Merhaba,
Anlattığınız şekilde bakılırsa zaten artık kaderde size geri dönmüş. Hayat arkadaşlığınız bunu atlatmış ve tekamülünüze kaldığıniz yerden beraber davam edeceğiniz yola yeniden beraberce koyulacaksınız gibi duruyor. Sanki bu tok ve mutmain uslubunuzdan bile anlaşılıyor.

Bununla birlikte müslüman aynı yerden iki kere ısırılamaz. Bu saatten sonra sevgi ve aşk çalışması yapmaktan ziyade kayınvalidenizle enerji alışverişi yollarını tamamen kopartacak bir çalışma yapmanızın vaktinin gelip çattığına delalet var.

Yorumunuz için çok teşekkürler aslında inanıyorum çünkü gerçekten çok severek ve çok zorluk (maddi-manevi) sıkıntı cekerek evlendik. Bu birliktelik için eşim bir çok şeyden vazgeçti karşılıklı olarak tabi. Beni ne çok sevdiğini, saygısını ve sevgisini asla yitirmediğini biliyorum. Kayınvalide hususuna gelecek olursak enerji yollamanın yanı sıra konuşarakta eşime etki ediyor. Gece gündüz tepesinde barışmamamız için telkinlerde bulunuyor. Işte bu en zoru. Yardım aldığım kişide büyünün bozumundan ziyade Annenin dil faktörüne çözüm bulmakta yarar olduğunu söyledi. Umutluyum çünkü tamamen beni silip atmadı aklının bir kösesindeyim ki bu çok olumlu. 0 dan başlamak ,bir enkazı toplamak yerine hasar görmüş bir binayı onarmak şeklinde bakıyorum. Vefk konusuna da zorlama bir durum olmadiği surece girmek istemiyorum

Ü

Üye silindi 58480

Yorumunuz için çok teşekkürler aslında inanıyorum çünkü gerçekten çok severek ve çok zorluk (maddi-manevi) sıkıntı cekerek evlendik.

Allah tamamina erdirsin

Kayınvalide hususuna gelecek olursak enerji yollamanın yanı sıra konuşarakta eşime etki ediyor.

Birzamanlar kayinvalideniz de bir gelindi ve kendi doneminin gerilimlerini iyi yasamis olmali. Ve gelistirdigi yontem eger buyu yaparak kul hakkina girmek ise, Kimse kusura bakmasin artik Peygamber evladi bile olsa pismanlik gostermedikce soy bagini dusurur.
Dua etmeyi birakmayiniz. Dualar SAtranctaki Vezir ile sahi korumak icin surekli one surdugunuz tukenmeyen piyonlariniz, atlariniz, kaleleriniz gibidir.
Dua enerjisi oyle bir oturur ki ustunuze dorgu dualari ederseniz de endise ettiginiz kisilerin mabeynine sizar onu alasagi edersiniz. Tabi bunu tesvik etmek icin degil duanin nasil bir kimyasal silah oldugunu vurgulamak icin soluyorum.

Mertebe olarak cinlerle isbirligi yapmak var ve meleklerle isbirligi yapmak var. Melekler duaya icabet ederken cinlerin de ne haltlar karistirdigini daha ust perdeden gorur ve olaylarin onunu oyle bir alirlar ki buyunun kati kuvveti toz seker gibi iste bu yuzden erir.

Gece gündüz tepesinde barışmamamız için telkinlerde bulunuyor. Işte bu en zoru.

Birakin konussun. O konusmalara endise hislerinizi uyandirarak kendi bioenerjinizle destekl vermis olmayin. Aldirmayin o bildigini yaparken siz de yapin.
Hayrina istenen birseyle, menfatine istenen birsey kader planinda hep carpisir zaten, menfaatine istenen seyler hep duser. Hayirlisini dileyerek dua adin.

Yardım aldığım kişide büyünün bozumundan ziyade Annenin dil faktörüne çözüm bulmakta yarar olduğunu söyledi.

Konusmasi ile etki yapan insanlar, esasinda ancak karsi taraf kabule gecmeye basladi mi meydani bos bulup taruza gecerler
Siz onu nasil sustururum diye degil, kendinizi nasil onun karsisinda guclesndirirsiniz diye cabalayin. Hayatta kerkesi susturamazsiniz : )))

Ayet :
Onlardan kesin olarak yuz cevirirseniz yamin olsun size asla zarar veremezler(Mealen)
Allah enerji baglarini tamamen kesmeyi ogutluyor. Cunku enerjilerin nasil sartlar olusursa isleyecegini kendisi tasarlamis. Siz kayinvalidenizden aldiginiz tesiri dolayli olarak esinize ikram ediyorsunuz, halbuki esinize kendi ic dunyanizdan olan enerjileri ikram etmelisiniz artik.

Safis1

Kayıtlı Üye
Sizin başınıza gelen herşeyi inanın yaşadım. Ben bozdurdu yeniden yaptı da yaptı . Ben asla karşı bişey yapmadım. O halde iki bebek büyüttüm . yıllar yılları kovaladı . Bir iyi bir kötü . Sabır ve büyü etkisiyle böyle diye alttan alarak 27 yıl geçti. Son on yıl iyi sayılırdı aslında . Fakat iki yıl önce resmen anlıyorsun yeniden yaptılar. Artık bunca yıl sonra diye kalbin kırılıyor bütün yaşadığın haksızlıklar tekrardan hatırlıyorsun affedemiyosun . Birde çocuk kar küçük Ken nereye sıgarsın . Artık büyümüş mühendisler olmuşlar yeter diyorsun. Valla uğraş uğraş bitmiyor. Sana tecrübeyle tek tavsiyem. Eşin olmadığı yerde asla tek cevap verme de tartışmada . Kendi çıkarına süsler Katar kullanır bir cevap verceksen eşinin yanında ver direk duysun eşin bişey katamasın. Büyük büyü bozdurmak la kalma sayggını bozmadan hakkından gelmeyi de öğren .ancak öyle başarısını Allah kolaylık versin.

Rhytia

Kayıtlı Üye
Umarım hayatta herşey gönlünüzce olsun. Bir daha yaşamayın o kötü günleri. Büyü bozulsun, eski güzel günlerimize dönelim istiyorum. Kayınvalide ile sehirler uzak birde buda benim için bir imkan.
Henüz bir sonuç alamadım ama aramadı, mesaj atmadı. Irtibatımız şuan için yok :( hergün umutla bekliyorum.

sıdıf

Kayıtlı Üye
Peki büyü yapıldığını ona söyleme durumun var mı? Varsa söyle derim.

Astre

Kayıtlı Üye
Öncelikle merhaba. 6 aylık evliyim ve eşimle boşanma aşamasındayım. Kayınvalidem tarafından 1-i nişanlılık dönemim olmak üzere 3 defa büyüye maaruz kaldım. Evimize koli yapıp gönderdiği yiyeceklere yapmış. Yedikten kısa bir süre sonra anlaşmazlıklarımız başlayınca ampül yandı ve bakım yaptırdım aynen de öyle olmuş. Sorum şu ki;

Eşim benim adımı dahi duymak istemiyor fakat zaman zaman oturup benim için ağlıyor nasıl bu hale geldik diye. Inanilmaz derecede uykusuzluk ve baş ağrısı problemi yaşıyor. Bozdurma aşamasındayım süreleri olduğunu öğrendim. Bakım yaptırdığım kişi bize ayrılık gözükmediğini, bozum sürecinin yavaş ilerlediğini ve bana çok pişman şekilde dönecegini söylüyor ( ayni sözleri kahve falı bakan bayanda söylemişti). Hatta çok ilginçtir ki daha dava açılmamış iken dava açılacak ama mahkemeden dönecek demişti. Bana geri dönmesi için sadece büyü bozumu yeterli olur mu yoksa muhabbet ve aşk vefkine ihtiyaç duyulabilir mi ki girmek istemiyorum. Boşanma kararı aldırtacak kadar güçlü olmalı.

Yapılan büyü tam olarak tesir etmemiş veya yapılan uygulama nitelikli olmamış ki -bunu belirtmem durumun hafife alınması anlamına gelmez, en "basit" uygulamalar bile zamanla ciddi sorunlara gebe olabilir, bknz: Ben..- ki bu tarz durumlar olmuş, büyüye büyüyle karşılık vermek yerine eşinizle oturup konuşun ve sorunlarınızı tartışın, belli ki eşiniz sizi seviyor ve büyüye direniyor/ağlıyor.

Berliner

Kayıtlı Üye
Eşinize büyü yapılmışsa siz de çıkıp karşısına derseniz zaten inanmayacaktır. istem dışı bir durum var ortada. büyünün de amacı budur zaten.
Bozdurmanın çeşitleri vardır. adam vardır ilim sahibidir 5 dakikada söker alır. adam vardır 1 yılda çözer. orası ayrı konu oraya girmek istemiyorum.
Büyünün de çeşidi güclüsü zayıfı vardır. çok güclü tesirli bir büyü olsa şuan çoktan boşanmış olurdun zaten. öyle durumu hatırladıkça da üzülüp ağlama durumu olmazdı çünkü kapıyı tamamen kapatırdı.

Büyüyü bozduracağınız kişi eğer ilim sahibiyse söyleyin sizi aynı zamanda yapılacak olan büyülere karşı da korumaya alsın böyle bir olay var ama açıklamama müsaade yok. eğerki korumaya alınırsanız çok uğraşılmadığı sürece birdaha size büyü yapılmaz. yapacak adamın çok işinin ehli olması o korumaya kaldırması gerekir. kimse de bunun için uğraşmaz çok büyük paralar dökülmedikçe veya büyük bir hırs olmadıkça. muhabbet-celb vefkine ihtiyacınız olmaz diye tahmin ediyorum zaten büyü bozulunca eski haline döner ilişkiniz. tabi biraz yapılmışların etkisi düşünce olarak kalır ama arada sevgi varsa sorun teşkil etmez.
Allah'tan ümit kesilmez, Allah yardımcınız olsun..

Rhytia

Kayıtlı Üye
Eşinize büyü yapılmışsa siz de çıkıp karşısına derseniz zaten inanmayacaktır. istem dışı bir durum var ortada. büyünün de amacı budur zaten.
Bozdurmanın çeşitleri vardır. adam vardır ilim sahibidir 5 dakikada söker alır. adam vardır 1 yılda çözer. orası ayrı konu oraya girmek istemiyorum.
Büyünün de çeşidi güclüsü zayıfı vardır. çok güclü tesirli bir büyü olsa şuan çoktan boşanmış olurdun zaten. öyle durumu hatırladıkça da üzülüp ağlama durumu olmazdı çünkü kapıyı tamamen kapatırdı.

Büyüyü bozduracağınız kişi eğer ilim sahibiyse söyleyin sizi aynı zamanda yapılacak olan büyülere karşı da korumaya alsın böyle bir olay var ama açıklamama müsaade yok. eğerki korumaya alınırsanız çok uğraşılmadığı sürece birdaha size büyü yapılmaz. yapacak adamın çok işinin ehli olması o korumaya kaldırması gerekir. kimse de bunun için uğraşmaz çok büyük paralar dökülmedikçe veya büyük bir hırs olmadıkça. muhabbet-celb vefkine ihtiyacınız olmaz diye tahmin ediyorum zaten büyü bozulunca eski haline döner ilişkiniz. tabi biraz yapılmışların etkisi düşünce olarak kalır ama arada sevgi varsa sorun teşkil etmez.
Allah'tan ümit kesilmez, Allah yardımcınız olsun..

Çok tesirli ki boşanma davası açıldı. Bir geri adım atmıyor kesinlikle. Benimle görüşmek istemiyor. Yüzümü görünce tuhaf bir varlık görmüş gibi... Yardım aldığım kişinin ilmine kesinlikle güveniyorum. Kendisi büyü bozulsa dahi 1 günde beni arayıp ayaklarıma kapanıp af dilemeyeceğini, böyle bir beklentim varsa unutmamı söyledı :) ah ne güzel olurdu öyle olsa. Zaman. Zaman. Zaman bu cümlesi hafizamda

S01

Kayıtlı Üye
merhaba bende ayni durumdayim benim icin olen insan hem beni hem bebegimi terk etti ne beni gormek ne sesimi duymak istemiyorum bir kadin tarafindan surekli yedirilip iciriliyor yuvam dagildi banada yardim eder misiniz ALLAH ICIN HANGI SURELERI OKUYAYIM HOCA BULAMIYORUM BOZDURAMIYORUM MADDI MANEVI COKTUM NE OLUR BANADA YARDIM EDIN

Rhytia

Kayıtlı Üye
merhaba bende ayni durumdayim benim icin olen insan hem beni hem bebegimi terk etti ne beni gormek ne sesimi duymak istemiyorum bir kadin tarafindan surekli yedirilip iciriliyor yuvam dagildi banada yardim eder misiniz ALLAH ICIN HANGI SURELERI OKUYAYIM HOCA BULAMIYORUM BOZDURAMIYORUM MADDI MANEVI COKTUM NE OLUR BANADA YARDIM EDIN

Öncelikle insallah tez zamanda atlatırsınız. Allah yardımcınız olsun. Bu süreçte Fetih suresini bol bol okumak bana iyi geldi size de tavsiye ederim. Eşinizin dönmesinden ziyade kendinizde onun dönmesini beklemek ve zorluklarla mücadele etmeniz için baya enerjiye ihtiyacınız olacak. Bebeğiniz var herşeyden önce bunun için güçlü olmak zorundasınız ve sizi bağlayan bir bağ var BEBEK! UMUT EDIYORUM KI dönüp dolaşıp size gelecek. Bol bol dua edin.

S01

Kayıtlı Üye
rhty ALLAH RAZI OLSUN SAOL ARKADASIM NE UYKU KALDI NE HUZUR BIR ANDA MUTLU YUVAMI BOZDURLAR ALLAHLARINDAN BULSUNLAR NE BENI DINLIYO NE INANIYO BUYUYU BOZDURALIM DIORUM ASLA SENI GORMEK İSTEMİYORUM DIOR NELER NELER AKLIMI YEMEDIYSEM BEBEGIM SAYESINDE RABBIME SIGINDIM DUA ETMEKTEN BASKA YOL BULAMIYORUM RABBIM KIMSEYE YASATMASIM COK ZOR

Ü

Üye silindi 58480

rhty ALLAH RAZI OLSUN SAOL ARKADASIM NE UYKU KALDI NE HUZUR BIR ANDA MUTLU YUVAMI BOZDURLAR ALLAHLARINDAN BULSUNLAR NE BENI DINLIYO NE INANIYO BUYUYU BOZDURALIM DIORUM ASLA SENI GORMEK İSTEMİYORUM DIOR NELER NELER AKLIMI YEMEDIYSEM BEBEGIM SAYESINDE RABBIME SIGINDIM DUA ETMEKTEN BASKA YOL BULAMIYORUM RABBIM KIMSEYE YASATMASIM COK ZOR

Her basiniz sikistiginda buyuye yorup bir recetelik siyrilma isterseniz isiniz daha da uzar. Belki evlendiginiz insanin gercek yuzunu gordunuz.
Belki evliligi, cozmekten kactiginiz sorunlarinizi bastiramak icin, kacis yolu olarak tercih ettiniz ve farkinda olmadan onu bencil bir evcilik oyunu haline getirmeye calistiniz ve evliligin sakaya gelmeyecegini goruyorsunuz.
Evliligin kotu surece girmesinin cok fazla sebebi vardir. Belki esiniz sorumluluk almaya hazir olmadigini farketti ve gercekle yuzlesmesi zaman alacak.
Belki cok daha onceden ayrilik fikri filizlendi ama cocuk isleri sonradan zora soktu.

Altinda buyu aramada acele etmeyin. Kolaya kacmayin. Kolaya kacarsaniz akliniz buyulenmis demektir.
Icinde bulundugunuz durumdan daha tehlikeli bir durum varsa o da buyu bozma islerine girdiginizde bu panikle manipulasyona ugramanizdir. Size buyu bozma ve garantor olarak baglama buyusu teklif ederler. Siz de o istahla talepkar olursunuz.

Kendinizi iyice sorgulayin. Allah`a dua etmeye devam edin. Buyuyu bozacak kisiyi de dualariniza katarak dua edin, umariz ki Allah el-Cami` dir. Diledigini diledigi yerde bulusturandir ve sizi en isabetli kisi ile bulusturur.

Benim aciliyetli tavsiyem once kendinizi samimiyetle sorgulayin.

eses4155

Kayıtlı Üye

eses4155

Kayıtlı Üye
merhaba benimde benzeri sorunum var eşimle kötüyüz. ve ne oldığunu bulamıyorum... bakımı yada kahve falını kime yaptırdınız lütfen söylermisiniz. belki banada yol gösterir bi sevap almış olursunuz

Rakamike

Kayıtlı Üye
Bunları burda söylenmesi yasak arkadaşım illa baktirmak istiyorsan sitenin uygulamasi var indirip ordan baktırabilirsin