Küçükken gördüğüm "varlık"

Arthieon

Kayıtlı Üye
Öncelikle selamlar forumda yeniyim.Yaşadığım olaya geçecek olursak.

Ben 9 yaşında evimdeyken (şu an 16 yaşındayım) beni koltuğun arkasında durup izleyen bir gölge görmüştüm. Ama bu gölge bir silület gibiydi ağzı yüzü her şeyi seçiliyordu yani. Bu gölgeyi gördüğüm anda çığlık atıp ağlamaya başladım ve o an gölge yavaş yavaş evin karanlık bir odasına giderek gözden kayboldu. O gece "Hadi gel, seni bekliyoruz" gibi şeyler duydum ve uyuyamadım. O günden beri odaklandığım yer daha doğrusu baktığım yer dışındaki noktalarda gölge görüyorum. 7 yıldır hep aynı gölgeyi görüyorum. Evde tekken ayak sesleri, nefes alma sesleri duyuyorum. Lütfen yardım edin

ottoman1453turk

Kayıtlı Üye
Öncelikle iletişime geçmeye çalışma , Ne İsteyip istemedikleri önemli değil , kesinlikle iletişime geçme ve görmemezlikten gel ancak 7 senedir peşini bırakmaması ilginç bir durum detaylara girmen gerek biraz ... Öncelikle eğer müslüman isen temel koruma yöntemlerini dene eğer olmaz ise bu durum musallat gibi bir durum ise ki ona benziyor zaten Nasuh tövbesi yapıldıktan sonra iş çözülür.Aslında zaten Musallatların yüzde 90'ının çözümü Nasuh tövbesidir.Öyle aylarca uğraşmaya , hocadan hocaya gitmeye gerek yok ancak insanlar bunu bilmiyor malesef ...

TheFurioso

Kayıtlı Üye
Öncelikle iletişime geçmeye çalışma , Ne İsteyip istemedikleri önemli değil , kesinlikle iletişime geçme ve görmemezlikten gel ancak 7 senedir peşini bırakmaması ilginç bir durum detaylara girmen gerek biraz ... Öncelikle eğer müslüman isen temel koruma yöntemlerini dene eğer olmaz ise bu durum musallat gibi bir durum ise ki ona benziyor zaten Nasuh tövbesi yapıldıktan sonra iş çözülür.Aslında zaten Musallatların yüzde 90'ının çözümü Nasuh tövbesidir.Öyle aylarca uğraşmaya , hocadan hocaya gitmeye gerek yok ancak insanlar bunu bilmiyor malesef ...

Tövbeylen hiçbir olay düzelmez bi olay olduğu zaman polis geliyor o anlık duruyor polis gittimi 2 saat sürmeden gene geliyor adam ne yapacaksa banada tövbe yaptırmıştırlardı daha o akşam herşey daha kötü oldu.

Arthieon

Kayıtlı Üye
Şu an Müslüman değilim Spiritüel Satanist olmayı düşünüyorum. Detaylara gelecek olursak ;saat akşam 8 gibiydi ve bu silületin gözleri tamamen kırmızıydı hala aklımdan çıkmıyor, ve bu silület veyahut gölge nedense küçük kız kardeşime benziyordu. Ve beni asıl korkutan nokta bu...
Cevabın için teşekkür ederim.

Berliner

Kayıtlı Üye
Tövbeylen hiçbir olay düzelmez bi olay olduğu zaman polis geliyor o anlık duruyor polis gittimi 2 saat sürmeden gene geliyor adam ne yapacaksa banada tövbe yaptırmıştırlardı daha o akşam herşey daha kötü oldu.

Düzelir. Adaklardan dolayı dahi musallat gelebilir insana, eğer adağını yerine getirmezse. veya bir günah üzerine musallat aldıysa. buna bir çözüm yolu da tövbedir. Ama tövbede samimiyet esastır.

Arthieon

Kayıtlı Üye
Bu varlıkların benden ne istediğini öğrenebilir miyim? Sonuçta durduk yere "musallat" söz konusu olamaz.

Furking

Kayıtlı Üye

Belki de bu düşünceniz yüzünden daha kötü olmuştur ya da gerçekten tövbenin ne olduğunu bilmiyorsunuzdur.