Başkalarının düşüncelerin duymak

Sakpe

Kayıtlı Üye
Herkese iyi forumlar iyi günler dilerim,
Yaklasık 5 yıldan beri başkalarının düşünceleri aklımdan geçiriyorum bunu isteyerek yapmıyorum bunun anlamı nedir sizce kendi kendimemi yapıyorum yoksa insanların düşüncelerini mi duyuyorum? Bilgisi olanlar beni aydınltırsa sevinirim iyi günler..

Safis1

Kayıtlı Üye
Aynı sizin gibi bende bunun cevabını arıyorum. Fakat bence öngörü diye inanıyorum.

Sakpe

Kayıtlı Üye
Bunun bir psişik güç mü yoksa hastalık mı olduğundan nasıl emin olabilirim acaba ?

ci021

Kayıtlı Üye
Bunun bir psişik güç mü yoksa hastalık mı olduğundan nasıl emin olabilirim acaba ?

bir akrabamda da var benzer durum. ama bazen yanlış da duyuyor. sizde nasıl gelişiyor olaylar biraz daha açıklar mısınız merak ettim.

Sakpe

Kayıtlı Üye
Ci021. Mesela seninle karsı karsıya oturduk muhabbet ediyoruz muhabbet bittikten sonra aklımdan senin ne düşündüğünü veya ne söylediğini istemsizce aklımdan bende söylüyorum,ama bunu kendim mi yapıyorum yoksa senin düşüncen mi bana geliyor bilmiyorum..sizin akrabanızda nasıl oluyor ?

DreamDuality

Kayıtlı Üye
True blood dizisinde Sookie peri kızıydı. Bu yeteneğe sahipti. Belki de türünüz budur.
Kendi sesini perilerden dinleyenler de sıkılıyor. Onlar da bıktı. Konu vesilesiyle belirteyim. Bu kadar vızırtı olmaz.
Genel olarak Türkiye ye dedim.:)

Sakpe

Kayıtlı Üye
Ben bunun yetenek olduğuna inanmıyorum

ci021

Kayıtlı Üye
Nasil emin oluyorsunuz dusuncenin gercek oldugundan? Teyidi nasil yapiyorsunuz yani?

Sakpe

Kayıtlı Üye
Düşündüğüm düşüncenin karşı tarafın düşüncesi olduğunu size söylemiyorum,sadece istemsizce böyle düşünmüştür diye düşünüyorum,bunun benden mi geldiğini yada karsı taraftan mı geldiğini bilmiyorum 'safıs' adlı üyenin dediği gibi istemsizce ön görü yapıyorum benim aradığım cevap ta şu benden mi geliyor bana mı geliyor

LastDays

Kayıtlı Üye
Psişik güçler söz konusu olabilir.Emin olmak için düşüncesini okuduğunuz kişiye sorun bunu mu düşünüyorsun diye ara sıra banada olur.

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Her insanin yetenekleri vardir ( psisik guc ) her birinin 1 tanesi en kuvvetli olandir sizinkide bu olsa gerek ayrica ben bunu her an yasiyorum ve sizin kadar umursamiyorum sasirmiyorum hastalik oldugunu dusunmuyorum bir cok insanda olur bu hatta hep insanlar soyle der bazen ( hay agzimdan aldin lafi ) karsinizdaki kisilerin algilari aciktir ve sizde cok rahatlikla dusunduklerini duyuyor goruyor tahmin edebiliyor ve sebepsizce biliyorsunuzdur..
Cakralari bi arastirin bu durumu kabullenin yada algilarinizi kapatin bir sure sonra pek yasamazsiniz.

bemeremeleber

Banlı Kullanıcı
Alırsın karşına arkadaşını bir şeyler düşünür bilirsen biliyordursun böyle ispatlamış olursun , Onun dışında beyin oyunlar oynayabilir okuyorum sanırsın. Bu arada bu yetenek cinlerin yeteneği .

TheFurioso

Kayıtlı Üye
Alırsın karşına arkadaşını bir şeyler düşünür bilirsen biliyordursun böyle ispatlamış olursun , Onun dışında beyin oyunlar oynayabilir okuyorum sanırsın. Bu arada bu yetenek cinlerin yeteneği .

Tam bu yorumu yazıcaktım benden önce davranmışsın hocam :)

Sakpe

Kayıtlı Üye
Yorumlarınız için teşekkür ederim bu durum beni rahatsız ediyor,denedim arkadasımı karsıma aldım bunu mu düşündün dedim hayır dedi yani bu durum istediğim zaman olmuyor istemsizce farkında bile olmdan oluyor bir bakıyorum ki bu düşüncenin içindeyim..

fatoxd

Kayıtlı Üye
zaman zaman banada olur. kahve içsemmi diye düşünürken iş arkadaşım kahve içelimmi diye sorar. ve buna benzer şeyler ara ara olur. bence yabancı hiç tanımadığınız insanlarda oluyorsa bunun üzerine gidin. Ama günlük hayatta çok görüştümüz kişilerle bunların olması normal. aynı ortamda aynı şeyler bazen düşünülebilir. bence gayet normal bişey.