Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: Nazarım değiyor mudur? anlamanın yolu

Rep Puanı : 33
    Ettiği Teşekkür
    31
    14 mesaja 16 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    2

Standart Nazarım değiyor mudur? anlamanın yolu

Gözümün nazar değdirip değdirmediğini nasıl anlarım bilenler yardımcı olabilir mi gözlerim renkli değil ve hatta siyaha çok yakın koyu bir renk.
    Ben istemiyorum nazar dokundurmak falan ama bana da çok nazar değiyo mesela nazarı çok çekiyorum, aynı zamanda benim de beğendiğim bir şey hemen bozuluyo kırılıyor değişik yani nazar var mıdır sizce

Yer
    HAYALLERİN GERÇEK OLDUĞU ÂLEM
    Rep Puanı : 8825
    Ettiği Teşekkür
    3.826
    2.237 mesaja 4.337 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    78

Son cümleden anladığım kadarıyla sizin nazarınız değiyor.Yalnız nazar değmesi her zaman kötü bakış değildir.Birşey aşırı derecede beğenildiğinde de olur.Hatta sevenin daha çok nazarı değer derler.
    Nazara ne kadar inanırsanız o kadar çekersiniz.Nazar duaları var okuyabilirsiniz.
    Değip değmediğini gözlemleyerek anlayabilirsiniz.Gerçekten beğeni duyduğunuz kişilere,olaylara vs.. dikkat edin.Bozuluyorsa nazarınız değiyordur.

¡Gracías a Dios por todo!

3. lviv angeles Üyemize teşekkür edenler:
    Hopemore (01.06.2018)

Rep Puanı : 333
    Ettiği Teşekkür
    86
    113 mesaja 166 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    6

Nazara gelmek genel tablodan bakilirsa, hurunuzun ilgi ve alakayi cokca cezbetmesi fakat benliginizin bunu kaldiramayacak bir kapasitede oldugu icin size uyari sinyalleri gondermesi demektir.

Nazara gelmeyi ustun bir ilim gozu ile degerlendiriniz. Size diyor ki ruhum dogustan insanlarla etkilesime acik fakat benligim basaridan ya da ilgiden korkuyor ve ben uzerime degen bakislari muhtesem ruh guzelligimle besleyemiyorum.

Nazari bircok sekilde yenebiliriz. Nazarlari daha da cok cezbetmeye ihtiyacimiz var cunku hatta daha fazla nazarimizin daha fazla insana daha olumlu ulasmasina tplum olarak ihtiyacimiz var.

Ilim tek bir nokta idi, cahiller onu cogaltti. Hz. Ali RA

Rep Puanı : 1003
    Ettiği Teşekkür
    215
    303 mesaja 468 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    30

Nazarın çoğu kişinin iradesi dışında gerçekleşiyor bilinçaltı enerjiler,sebfiğimiz birini bile bilinçaltı düzeyde kıskanabiliriz farkında olmadığımız bu enerji kontrolsüz bir biçimde şimşek gibi akıp yıkım yaratabilir.

6. asterix Üyemize teşekkür edenler:
    dennise (01.06.2018)

Ettiği Teşekkür
    86
    Tecrübe Puanı
    6

Alıntı asterix Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nazarın çoğu kişinin iradesi dışında gerçekleşiyor bilinçaltı enerjiler,sebfiğimiz birini bile bilinçaltı düzeyde kıskanabiliriz farkında olmadığımız bu enerji kontrolsüz bir biçimde şimşek gibi akıp yıkım yaratabilir.
    Aynen katiliyorum
    Irade disi gerceklesen saldirilara yine ayni kanaldan irade disi karsi koyulacagi icin, bilinc duzeyinde Felak suresini okurken , bilinc altinda tum iradelerin yaraticisi olan Allaha ne kadar itimad ettigimiz artik kritik rol oynamaya baslar.

Bu arada nazariniz degiyorsa bunu zaten bilirsiniz. Size nazar degiyorsa da farkedersiniz. FArkedebilmelidiniz. Akli kistaslarinizda sorun yoksa en azindan supelenirsiniz, akil insansaniz zaten neler oldugunu anlarsiniz. Kisi kendinin doktorudur cunku.

Konuyu acan Homeprone arkadas, benim gordugum senin nazarin kendine biraz fazla degiyor bu arada.

Ettiği Teşekkür
    31
    Tecrübe Puanı
    2

Alıntı dennise Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen katiliyorum
    Irade disi gerceklesen saldirilara yine ayni kanaldan irade disi karsi koyulacagi icin, bilinc duzeyinde Felak suresini okurken , bilinc altinda tum iradelerin yaraticisi olan Allaha ne kadar itimad ettigimiz artik kritik rol oynamaya baslar.

Bu arada nazariniz degiyorsa bunu zaten bilirsiniz. Size nazar degiyorsa da farkedersiniz. FArkedebilmelidiniz. Akli kistaslarinizda sorun yoksa en azindan supelenirsiniz, akil insansaniz zaten neler oldugunu anlarsiniz. Kisi kendinin doktorudur cunku.

Konuyu acan Homeprone arkadas, benim gordugum senin nazarin kendine biraz fazla degiyor bu arada.
    Hopemore*
    Genelde sorduğum sorulara gereğinden fazla karışık bilgiler içeren cümlelerle cevap veriyosunuz ve sorduğum soruya tam olarak cevap vermiyor oluşunuza alıştığım için açtığım başlıklarda en son sizin yorumunuzu okuyorum açıkçası.
    Akli kıstaslarımda sorun yok, kendi nazarımın kendime değdiğine inanmıyorum fakat sizin sahip olduğunuzu sandığınız bilgi kalabalığı da keşke önce size fayda etseymiş teşekkürler.

Ettiği Teşekkür
    86
    Tecrübe Puanı
    6

Yasima veriniz. Kisa cumle kurmakta zorlaniyorum : )) Gozler de gozmeyince isminizi de yanlis okudum. Uzgunum. Kopuk garip bir insanim.

Gereginden fazla karisik bilgi vermemi lutfen kimse kisisellestirmesin. Ben o bilgileri en cok kendime vermek kasti ile yaziyorum. Bir sure sonra hepsini geri toplayacagim cunku. Malum hafiza da zayifladi.

Kisa cumlelerle yazmak hakkaten de zormus

Rep Puanı : 5
    Ettiği Teşekkür
    1
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    4

Bence kıskanan kişinin nazarı değer. Kıskanmadan bakan insanın nazarı değmez. Adı üstünde kem göz.

Ettiği Teşekkür
    31
    Tecrübe Puanı
    2

Alıntı Safis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence kıskanan kişinin nazarı değer. Kıskanmadan bakan insanın nazarı değmez. Adı üstünde kem göz.
    tebeşiri neden kıskanıyım

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)