Ayetel kürsi okurken bir cinni varlık..

ziavkurvick

Kayıtlı Üye
İş
Ahiret için
Herkese Işıklı günler...

Sağıma doğru dönüp yatarken ayetel kürsi okuyorum 500 ü gecik bir sayıya ulaştıktan sonra daha doğrusu sayısı hakkında bir tahminim yok saymadan canım sıkılına kadar devam ediyorum tahminimce 500 ü geçmiştir diye yazdim neyse aniden yüzlerce ayaksesi ve değişik dillerde fısıldaşma tarzı bir olay gerçekleşiyor 2 tane siyah elleri birbirine gecik halde sanki kollarını birleştirmişler gibi kapşonlu uzun elbiseli varliklar onlara bakınca bulanık görme etrafın sallanması ardından tamamiyle çıplak vücudu yara bere icinde tüysüz sağ gözü küçük sol gözü irice bir varlık değişik bir dilde konuşmasına rağmen anlıyorum fakat ben normal konuşuyorum yeter senin yüzünden bu hale geldim dediğini hatırlıyorum vücudu yanmış haldeydi yorganı üstüme örtüp ihlas süresi okumak istedim örtüyü kaldırıp saldırmaya çalıştı fakat zarar veremedi bu süreler ile bana işlemez gibisinden bir cümle kurdu tam hatırlamıyorum salavat getirince kendini geri attı salavat bitince üzerime gelirken tekrar salavat başlayıp gelmesini engellemek icin elimi kaldırdığımda gözüne girdi ve küçük olan gözü cıktı çığlık attığında o 2 tane kapşonlular fısıldaşmaya başladı ve alıp götürdüler götürülürken hesabını vereceksin dedi fakat konuşmaları başka dildeydi sanki arapça osmanlıca ibranice karışımı gibi lütfen beni bilgi ışığınız ile aydınlatın...

Okadar ayetel kürsiye dağ dayanmaz bana nasıl böyle bir saldırı olabilir ?

Kalkarken ise 6 defa uyandım arka arkaya tamamen kalktıgımda ise duama devam ediyordum

Anlattıklarım kesinlik rüya değildir ve gerçektir

Olaylar yaşanırken etraf hafif bulabildi ve sarımsı renkteydi sanki başka boyuttan kendi evime bakıyormuş gibi

3 - 4 sene once gerçekleşen bir olaydır.

nuranee

Kayıtlı Üye
Çok garip bi olay, cin size baya kinlenmiş belliki , kapşonlular götürülmüş değişik mahkum gibi. Demekki enerjisi güçlü bi cindi ayetin etkisi , ona etki etmedi. Mutlaka bi sebebia vardır ve peşinizi bırakacagını zannetmiyorum ara ara gelebilir ,takmıştır sizi kafasına nedeni ne acaba merak ettim

ziavkurvick

Kayıtlı Üye
İş
Ahiret için
Bende nedenini merak ediyorum bu forumda ışığı yüksek olan kimseler mevcut cevab yazmalarını bekliycez aydınlanmak için yorumun için teşekkürler

mahfuz

Kayıtlı Üye
İş
Saglik Bakim Teknikeri
Ben pek metafiziksel olacağını düşünmüyorum. İlk tanıyı her zaman evvela bilinç altına bakarak daha sonra nörolojik sekmelere odaklanarak koymalıyız. Eğer bunların beyinin bir parçası olmadığını sezdiysek o zaman metafiziğe yormalıyız. Sadece böyle birşey yaşadıysanız yoğun strestendir. Fazlası varsa yazmanızı bekleriz zirâ yardım etmek için varız...

nuranee

Kayıtlı Üye
Evet mahfuzun dediği gibi 500 aytele kürsi okumuşsun zaten korumada olman gerekir psikolojik olabilir.düşündüm de ne .kadar güçlü olsa da sonuçta sen de ayet okuyorsun baya . uyanıp kalkmışsın küçük bi hayal de olabilir.

Ü

Üye silindi 58480

Okadar ayetel kürsiye dağ dayanmaz bana nasıl böyle bir saldırı olabilir ?

Olur. Hem de Ayetel Kursinin bir mucizesinin geregi olarak olur.

Kuranin kiyamete kadar Allahin korumasi altinda olmasini biraz hafife aliyoruz. Arkadaslar Kuranin dis kabi degil Ayetlerinin manalari koruma altindadir. TAsiyicilariyla inmistir her ayet.
Siz bir ayeti veya bir zikrini keyfinize gore manipule ederek Kuranin genel tavsiyelerine 3 maymunu oynayarak muhalefet ederseniz, o ayetin rahmani kalkani size acilmayacagi gibi, Kuranin kendi kendini muhafaza etmesinin geregi olarak siniri gecen bir dusman muamelesi gorursunuz.

Dediginiz dogru, O kadar Ayetel Kursiye dag dayanmaz. Ama hic kusura bakmayin herkesin ruhu o daglari yerinden oynatacak guce sahip olmayi da kaldiramaz.

Ayetel Kursi sizi kullerinizden dogmak yerine bozguna ugratiyorsa niye layik olamiyorum diye kedndinizi sorgulamalisiniz.

ziavkurvick

Kayıtlı Üye
İş
Ahiret için
Olur. Hem de Ayetel Kursinin bir mucizesinin geregi olarak olur.

Kuranin kiyamete kadar Allahin korumasi altinda olmasini biraz hafife aliyoruz. Arkadaslar Kuranin dis kabi degil Ayetlerinin manalari koruma altindadir. TAsiyicilariyla inmistir her ayet.
Siz bir ayeti veya bir zikrini keyfinize gore manipule ederek Kuranin genel tavsiyelerine 3 maymunu oynayarak muhalefet ederseniz, o ayetin rahmani kalkani size acilmayacagi gibi, Kuranin kendi kendini muhafaza etmesinin geregi olarak siniri gecen bir dusman muamelesi gorursunuz.

Dediginiz dogru, O kadar Ayetel Kursiye dag dayanmaz. Ama hic kusura bakmayin herkesin ruhu o daglari yerinden oynatacak guce sahip olmayi da kaldiramaz.

Ayetel Kursi sizi kullerinizden dogmak yerine bozguna ugratiyorsa niye layik olamiyorum diye kedndinizi sorgulamalisiniz.

Açık ve net olan yorumunuz için teşekkür ediyorum. lakin anlamadığım bir şey var ben ihlas süresinin seven birisiyim ve her okuyuşta kalbim değişik şekilde atıyor sanki onu okumayınca kalp atmıyor onu okumaya başlayınca kalbim hızlanıyor o gün ayetel kürsiyi yeni ezberlemiştim lakin onu okuyup yatmak istedim kesinlikle yanlış okumadım ve bu olay gerçekleşti acaba yıllarca okuduğum ihlas süresini aniden bırakıp ayetel kürsiye geçince onun korucuları bir uyarı anlamında bu olayımı yaşattı çünkü üstüme geldiğinde ihlas okuduğumda bana ihlas dokunmaz dedi yukarda da belirttim galiba. ozamanlar dine çok bağlıydım zikirler salavatlar namazlar çeşitli vacip namazlar kılıyordum Dediginiz dogru, O kadar Ayetel Kursiye dag dayanmaz. Ama hic kusura bakmayin herkesin ruhu o daglari yerinden oynatacak guce sahip olmayi da kaldiramaz. demişssiniz rüyalarımda sadece korkunç olaylar değil çeşitli makamlarasahip derviş ulemaların makamlarında oturup ellerini öpmüşlüğüm ve titreyip uyandığım zamanlarda oldu içimden ne geçirsem daha onu dil ile söylemeden gerçekleştiğide oluyor genellikle !yani manipule edecek birşey yaptığımı zannetmiyorum. tekrardan yorumunuz için teşekkürler büyük ölçüde bilgi sahibi oldum...

Ü

Üye silindi 58480

Ayetel Kursi fetihlerde savaslarda okunmustur.
Dunyada korkunc bir buyu trafigi vardir ve buyuleri bozmak icin adeta savas ilan edilerek okunur.
Musallat olan cinlere okunursa cinler Ayetel Kursinin textinden degil tasiyicilarindan kacarlar.

Ayetel kursinin titresimi cok yuksektir bu yonu ile, iki ucu keskin bicak gibidir. Zaten adi ustunde Makam Ayetidir. Tasiyicilari dort biryanda cikagelir.
Okundu mu Ihlas suresinin de FAtihanin da Fetih suresinin de digerlerinin de kuvvetlerini arkasina alir Kursusunun geregi olarak.

Yani sizin anlayacaginiz bunu 500 kere arka arkaya okumak marifet degildir. Acil durum titresimini yakalattirir size ve olmadik yerde sirf cozebilmek icin sorun enerjisi yaratirsiniz ve sonra o sorunu cozmeniz gerekir. Basiniza gelenler bu yuzdendir

Ü

Üye silindi 58480

Ayetel Kursi fetihlerde savaslarda okunmustur.
Dunyada korkunc bir buyu trafigi vardir ve buyuleri bozmak icin adeta savas ilan edilerek okunur.
Musallat olan cinlere okunursa cinler Ayetel Kursinin textinden degil tasiyicilarindan kacarlar.

Ayetel kursinin titresimi cok yuksektir bu yonu ile, iki ucu keskin bicak gibidir. Zaten adi ustunde Makam Ayetidir. Tasiyicilari dort biryanda cikagelir.
Okundu mu Ihlas suresinin de FAtihanin da Fetih suresinin de digerlerinin de kuvvetlerini arkasina alir Kursusunun geregi olarak.

Yani sizin anlayacaginiz bunu 500 kere arka arkaya okumak marifet degildir. Acil durum titresimini yakalattirir size ve olmadik yerde sirf cozebilmek icin sorun enerjisi yaratirsiniz ve sonra o sorunu cozmeniz gerekir. Basiniza gelenler bu yuzdendir

Core

Kayıtlı Üye
Peki neden yüksek sayıda Ayetel Kürsi'yi okudunuz, bir amacınız var mıydı ?

ziavkurvick

Kayıtlı Üye
İş
Ahiret için
Yeni ezberlediğim zamandı ve okumak istedim zorunluluktan değil zevkine okudum bazı belli başlı hocaları dinledim internetten sevabı çok büyük böyle olur soyle şeyler gelir koruyucu meslek gelir sarar falan filan onlarında etkisi olabilir tabiki :)

Ü

Üye silindi 58480

En guzeli hatra geldikce okumak. 100 lerce kere okumak Yaradani hakediskere zorlamak olur. Kotu bisey mi ? Hayir ama dogal hayat zaten surecin icinde sizi yuceltiyor belli donemeclerde. Bir mulku veya manevi makami pesin talep ederek 900 kere okursaniz once size bela gelir. Mulkun de mertebelerin de kendi imtihanlari olur. Kapasitenizi genisletip blokajlarinizi kaldirmak icin yuzlesmeniz gereken sartlari tek severde cezbedersiniz. Ruhunuz bununla tek seferde de kolay kolay basedemez. Zenginlik istiyorsaniz belki butun malinizi kaybedip fakirlikle yuzlesmeye zorlanirsiniz gb.

Ayetel kursiden vazgecilmez. Allahi cokca zikredin ayetinin gereginden de vazgecilmez. Bununla birlikte takinti haline getirirseniz kapasitenizin otesinde cabaliyorsunuz demektir ve once kapasite verilir size. Yani belalara karsi dirayetli olmaniz icin bela verilir

bemeremeleber

Banlı Kullanıcı
500 civarı okuyan bir adamı hatırlıyor gibiyim. Bence okumalısın :D

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Bana cinnilerden birisi dedi ki; sure okuduğun zaman azalıyormuş. Okuyanın bünyesine enerji olarak dönüyormuş. Ölüyormuş.
500 kere okuduğunda belki de ölmemek için direndi. Eskiden bilmediğim yeni öğrendiğim bir bilgidir.
Bende çok pişmanım bilmeden acıtıp katlettiklerime. Bi şanssızlıktır çeker oldum demek bundan diyorum. Çok okunmıcak anladığım.

Ü

Üye silindi 58480

Internetten acip bakarsaniz: 7 kere 17 kere 21 kere 50 kere 101 kere 170 kere 313 kere 1000-bilmem kac kere okumanin pesin vaatleri vardir. Isin asli bu vaatler kandirmaca degilde, tecrubeten sabit belli enerji kodidorlarina yonlendiren titresimlerdir.

Ancak gerekli sartlar olusmadikca 1000 kere okuyup agir yukun altina girerseniz, ise giderken ihtiyaciniz olan zirhla beraber hancer, kilic, topuz, gurz de kusanirsiniz ve olmadik yerde titresiminiz meydan savasi cagrisi yapar.

Allah Ayetel Kurside aleni meydan okuyor ; Onun izni olmaksizin KIM onun katinda seffatte bulunuyormus bakalim, hadi nerdesiniz cikin karsima diyerek gaza meleklerini sefere yollar.

Yanlis tesvik etmek gibi olmak istemem ama hergun mutlaka okunmasi gerekir. Muslumanin yuksek makamlarca desteklenmesi icin inmistir cunku

ci021

Kayıtlı Üye
Internetten acip bakarsaniz: 7 kere 17 kere 21 kere 50 kere 101 kere 170 kere 313 kere 1000-bilmem kac kere okumanin pesin vaatleri vardir. Isin asli bu vaatler kandirmaca degilde, tecrubeten sabit belli enerji kodidorlarina yonlendiren titresimlerdir.

Ancak gerekli sartlar olusmadikca 1000 kere okuyup agir yukun altina girerseniz, ise giderken ihtiyaciniz olan zirhla beraber hancer, kilic, topuz, gurz de kusanirsiniz ve olmadik yerde titresiminiz meydan savasi cagrisi yapar.

Allah Ayetel Kurside aleni meydan okuyor ; Onun izni olmaksizin KIM onun katinda seffatte bulunuyormus bakalim, hadi nerdesiniz cikin karsima diyerek gaza meleklerini sefere yollar.

Yanlis tesvik etmek gibi olmak istemem ama hergun mutlaka okunmasi gerekir. Muslumanin yuksek makamlarca desteklenmesi icin inmistir cunku

merhaba, açıklamalarınızı okudum dikkatimi çekti. örneğin 313 ayet el kursi okudum dileğime kavuştum diyen çok var. bunu neye bağlıyorsunuz peki? evet sayılar belli koridorlara giden kapıları açıyor olabilir ama 312 okuyunca yada 314 okuyunca ne fark oluyor sizce?

Ü

Üye silindi 58480

örneğin 313 ayet el kursi okudum dileğime kavuştum diyen çok var.

Zaten kabul olmasinin sartlari olusmus olan dua icin, icli bir yakaris ta, 313 Ayetel kursi de artik kapiyi aralama gorevi gorecektir.
Ayet-el Kursi`ye Allaha rahmen basvuruyorsaniz kalbiniz muhurlenmis demektir.
Bir ortama girince selam vermeden destursuzce muhabbete koyulmak gibi Allah ta kendisine direk olarak niyet beyan etmeden, Ayetini okuyup natice bekleyen kisiyi hos gormez. Insan nankordur, neticesini alacagi seyin kaynagini taktir etmeyecek kadar nankor ve pesincidir.
Ben bunu anlatmaya calistim.

bunu neye bağlıyorsunuz peki? evet sayılar belli koridorlara giden kapıları açıyor olabilir ama 312 okuyunca yada 314 okuyunca ne fark oluyor sizce?

Bunlar rezonanslarla alakalidir, anlayacaginiz sekliyle :
Bir sarki soylersiniz karsinizdakine, bazi insanlar sozlerine kulak verir, bazilari sozlerinden ziyade melodisine kapilir gider. SArkinin tesiri nakaratindadir. Bastan sona nakaratsiz soylenen sarki tesir de etmez. TEkrarlar pekistirir. Simdi bu bizim olcumuz.

Dis alemde cok daha farkli algilari uyarabilmek icin bizim bilmedigimiz mekanikler hukum surer. Bunlari ehil olanlar bilir. Kurandaki sureler de zaten bu kainat uyarilsin ve kolay cagrida bulunulsun diye hizali olarak inmistir. Arapca inmis fakat Arapcayi titresimlarinin en yogun oldugu yerinden yakalamistir. Turkce inmis olsaydi da Turkce dili kutsal olmayacakti ancak dilin en dalga boyu yuksek vasiflari oncelenecekti.

ci021

Kayıtlı Üye
Zaten kabul olmasinin sartlari olusmus olan dua icin, icli bir yakaris ta, 313 Ayetel kursi de artik kapiyi aralama gorevi gorecektir.
Ayet-el Kursi`ye Allaha rahmen basvuruyorsaniz kalbiniz muhurlenmis demektir.

Burada demek istediğiniz ayet i okuyup kendini kaptirip Allahtan degil de ayetlerden medet ummak degil mi?
Detayli aciklamani icin tesekkurler bu arada.

Ü

Üye silindi 58480

Aynen oyle.
Kapi kulu askerleri vardir. Sizi kapidan bir turlu sokmazlar. Emir buyuk yerden derler. Siz buyuk yerden icazet alacaksiniz ki kapilar size, o kapilarin gorevlileri tarafindan acilacak.
Siz O buyuk yeri gormezden gelerek, kapikulu askerlerine rusvet teklif etmis gibi oluyorsunuz. Neticede iceri rusvetle de girersiniz(tuzaktir) ama ya saklanmak zorundasiniz ki bu sizi imaniniza yabancilastirir, ya da icerden birseyi calip kacmak zorundasinizdir ki bu kazandiginiz sey de sizin basiniza bela acar.

Berliner

Kayıtlı Üye
Okadar ayetel kürsiyi okumanıza gerek yok bu 1.
önemli olan çok sayıda okumak değil adedince okumaktır. Ebcedlerine bakabilirsiniz bu konuda. Ayetel kürsinin çok bilindik tertipleri var adedini o tertiplerden öğrenebilirsiniz. Ebcedinde bırakın eğer ki niyetiniz birşeyler görmek elde etmek iste. kaldı ki başınızda ilim ehli bir insan olmadan bu işlere kalkışmanızı kesinlikle tavsiye etmem. Ama o sizin bileceğiniz iştir tabiki orasına da karışamam.
Okuyacağınız zaman koruma yapın. forumda verilmiş koruma çeşitleri var diye hatırlıyorum. Burada da ayet okuyorum orada da. e zaten Ayet el kürsi nin korunma ayetlerinden olduğunu bilmeyen yok diyeceksiniz gibi hissediyorum.
Güzel. Fakat önemli olan niyettir. Siz bu koruma yaparken bu ayetleri "korunma " için okuduğunuzu belirtirsiniz. ve zarar gelmemesi , vermeye çalışanların yanmaları için v.s niyet edersiniz. bakın burada niyet devreye giriyor. niyet ile birlikte okunan ayetin her nekadar böyle demek doğru değilse de anlayasınız diye diyorum bu okunan ayetin bir "amacı" olmuş oluyor. Burası önemli bir nokta. Niyetinizi çok ama çok iyi belirtin. yapacağınız işlemlerde bilhassa çok iyi belirtin.
Misal olarak biri işlem yapacaksınız ve bunun için koruma yapıyorsunuz. kendinizi korumaya aldınız. ailenizi korumaya aldınız. evinizi korumaya aldınız. Sonra işlem tamamlandı 1-2 gün sonra bir baktınız arabanız bozulmuş. veya yıllar yıllar sonra birde baktınız ki soyunuzden gelecek olanlar musallat kapmış.
neden ? kendinizi yapacağınız işlemden dolayı korumaya aldınız ama onları almadınız. Size zarar veremezler ama onlara zarar vermemeleri için önlerinde bir engel yok.
Sufli ruhaniler genelde kin tutarlar. bu konuları iyi hesap edip öyle bu işe koyulmak gerekir. Ağrımayan başınızı ağrıtmayın. en garanti yolu düşünün.
selametle.