Bilmeden yaptirdiğim uygulama hakkinda bilgi almak istiyorum

Rakamike

Kayıtlı Üye
Vereceginiz cevaplar için şimdiden teşekkür ederim, en baştan başlayayım.
Yaklaşık 4yıllık bir ilişkim vardı. Herzaman ki gibi kavga edip tartıştık, ama hiç olmuycak sekilde ayrildik. 2ay gecti aradan ne arayip ne sordu ne konusmak istedi ne yaptiysam ters tepti, hic bu kadar ayri zaman gecirmemistik. Bende artik gercekten bittigine inanip vazgecmeye başladim. Bi arkadasim bu kiza büyü yapilmis olmasin dedi benim o gune kadar böyle seylerin gercek olabilecegine ihtimal vermiyordum. Sonra internerten araştirmaya başladim, sonra bu siteyi buldum. Falmabedi uygulamasini indirip oradan bi arkadasa derdimi anlattim kız arkadasima büyü yapildigini söyledi içim rahat etmedi başka birisine daha sordum oda aynisini söyledi yine edemeyip baska birisine daha sordum oda aynisini söyleyince, cevremdeki insanlarin tavsiyesiyle hoca aramaya başladim bir hoca buldum gittik bana bakim yapti oda kizda sihir var dedi kiz olmazsa bozamayiz dedi yaptigi yöntem ip'e düğüm attirip belli basli dualar okuyup ipi sihir yapilana cözdürüyo falan oradan ümidi kesip baska bir hoca buldum oda önce bakim yapip yine kizda büyü oldugunu söyleyip islem yapmaliyiz dedi benden ikimizin fotografini isteyip isimlerimizi anne isimlerimizi falan aldi persembe gunu gel dedi. Persembe günü gittik bir kac dua vefk tarzi birseyler yazmis bunu muska haline getiriceksin uzerinde duracak dedi cumayi cumartesiye baglayan gece namaz kilacaksin diyip bi dua verdi iki tanede esma soyleyip bunlari gunde x sayida okuyacaksin son olarakta 4.5 parca kagit verip sevdiginle kavusmaya niyet edip 3gunde bir yakacaksin dedi bende ikisini yaktim sonra suphelendim acaba tekrar buyu yapip kizi bana baglamaya mi calisti cunku ben buyuyu bozdurmaya gitmistim tekrar buyu yaptirmaya degil simdi bu isi yarim biraktim bir zarari olabilir mi?? Daha sonra yakin bi arkadasimin bu islerle ugrasan bi tanidiyla tanistim adam cok farkliydi suya bakiyordu bakim yaptirdik bana kizin evine kadar tarif edip evinin onundeki agaclara kadar saydi gercekten dogruydu anlattiklari. Bana buyunun kizin annesine 4.5 yil once yapildigini 5ay oncede kiz arkadasima gectigini soyledi gercekten anneden kizina geciyor mu? Sonra kiz arkadasimin annesinin hasta oldugunu bu hastaligin bu kadini öldurecegini söyledi ve kadin gercekten hasta 4 gun oncesinde parça aldirmaya gitmisti kanserden süpheleniyorlar domuz yagiyla buyu yapildigini soyledi bunun gercekten cözümü varmi degerli cevaplarinizi bekliyorum.

tezikizi

Kayıtlı Üye
Peki bu kadar seyi bilen kisi cozumunu soylemedimi

NoStopBoys

Kayıtlı Üye
Biliyorum Ama Bu İşlere Bulaşmayı Uzun Zaman Önce Bıraktım Yardım Edebilirim Sanırım Ama Sana Şunu Diyeyim Büyüyü Bozsam Bile Kıza Veya Sana Zarar Gelecektir Bu Kesindir Yani Vicdan El Vermiyor Ama Kendini Düşünmek Zorundasın

tezikizi

Kayıtlı Üye
Sana bu cvbmi verdi o kisi buyu bozulunca niye zarar gelsin ki hic boyle bisey duymamistim

Snooww

Kayıtlı Üye
Domuz yağıyla yapılan bir büyüyse dedigine gore , benim bilgim ise o büyünün ölüme dahi götürebileceği büyü sonuçta elbet bir yerinden zarar verir.Büyüleri bazı insanlar yedi göbek sülalene geçecek şekilde dahi yapabiliyorlar.

Rakamike

Kayıtlı Üye
Çözümünü yaptirdim suan ama baska birine sorup teyit etmem gerekli

Astre

Kayıtlı Üye
Bakım için URUM veya Yule'ye danışın, etki varsa bakım sonrası detaylıca bilgi paylaşımı sağlanır ve çözüm yoluna gidilir. Geçmiş olsun.