Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
Sayfa 1/2 12 SonSon
12 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Yalvarıyorum Bana Yol Gösterin Çok Kötüyüm

Rep Puanı : 9
    Ettiği Teşekkür
    4
    3 mesaja 4 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    1

Standart Yalvarıyorum Bana Yol Gösterin Çok Kötüyüm

Herkese merhabalar. Daha oncede konusunu açmistim anneannemi 1 sene önce kaybettim rüyalarımda topraktan cikarip tek eli dışarıda diri görüyoum diye. Anneannemle büyüdüm son 2 senedir annemle ben baktım ona demans hastasıydı çok çektik çok üzüldük onu günden güne kotü gordukce. Ben 1 senedir pek iyi değilim şu son zamanlarda iyice kötüledim anneannemi çok özledim artık gecelere hic uyuyamıyorum onu düşünmekten. Yağmur yagdigi vakit ona su gidecek üşüyecek diye kahroluyorum. İntihar etsem annem mahvolur ona bunu yapamam. Zor bela yaşamaya devam ediyorum. Anneannemle konuşmamın ona sarılmamın görmemin hiçbir yolu yokmu ne olur yol gösterin böyle olmuyor hayat devam etmiyor artık tükendim. İçimi size döküyorum.. Ne olur bir yol gösterin onunla iletişim kurmamın bir yolu olmalı.. Yalvarırım bilgisi olan görmezden gelmesin..

Rep Puanı : 863
    Ettiği Teşekkür
    749
    233 mesaja 429 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    28

Ölen geri gelmez doğanın bir kanunu! Profesyonel destek alın psikolog, psikiyatri vs...İçiniz de çatışma yaşıyor ve hem çok çektik diyorsunuz, hem de üzülüyorsunuz anlam veremedim.O kişinin sırf siz üzülmeyeseniz, incinmeyeseniz diye yaşadığını düşünün o acıyla o ağrılarla her gün ölmektense! Bir gün adam gibi ölmek var.

3. Mithra Üyemize teşekkür edenler:
    Pofuduk Kartal (30.05.2018)

Rep Puanı : 333
    Ettiği Teşekkür
    86
    113 mesaja 166 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    6

Insanlar enerjilerini evrenden alirlar. Ne zaman ki kor inancla sevgi bagi kurup o sevgi enerjisi ile yetinmeye baslarlar, iste o zaman evrenin sundugu yasam enerjisine tutunmaktan yavas yavas vazgecerler ve bunu yaparak intihar davetiyesini imzalamis olurlar.
    Kabullenin, sevdiklerinizi kaybetmeniz sizi sudan cikmis balik haline getiriyorsa kendinizi sorgulayin. Doganin kuralini kokten reddederek yasalara inat giderseniz perisan olursunuz.

Benim gordugum bir sure daha bu halde kalip hayattaki tekamulunuzu gerceklestirmeye baslayacaksiniz. Herkez bu yoldan gecer. KAcmayin, tukendim diyorsunuz tukenmis olsaniz isler duzelmeye baslardi. Tukenmekten korktugunuz icin tukendiginiz kanahatindesiniz. Allah ne halde oldugunuzu daha iyi bilir.

Ilim tek bir nokta idi, cahiller onu cogaltti. Hz. Ali RA

5. 5 kişi dennise üyemize teşekkür etti:
    Furking (30.05.2018), ladycroft (31.05.2018), Pofuduk Kartal (30.05.2018), Ria3 (30.05.2018), yorgunsavasci (30.05.2018)

Yer
    İstanbul
    Rep Puanı : 39
    Ettiği Teşekkür
    44
    18 mesaja 19 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    1

Valla ölenle ölünmez. Sen hala dünyadasın o kurtuldu,bu gözle bak. Dünyada ki vazifesi bitmiş ve ayrılmış sende gün gelince vazifen bitecek ve her canlı gibi öleceksin. Bunu bu kadar düşünme, başka şeylere yönel. Hayatımızda çok sevdiğimiz insanları kaybedebiliyoruz maalesef ., dünya açlık oyunları filmi gibi. Başka şeylerle ugras anneanneni aklından çıkar, çünkü gün gelecek yakınlarınıkaybetmeye başladıgında belki 10 yıl sonra belki 40 yıl sonra daha da perişan olursun, bu doğanın kanunu kabul etmeye çalış,kendine zarar verme. Anneannene Allah rahmet eylesin, hayatıba devam et seni sevenle düşün ve kendine iyi bak ))

7. Ria3 Üyemize teşekkür edenler:
    yorgunsavasci (30.05.2018)

Ettiği Teşekkür
    4
    3 mesaja 4 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    1

Hayır yanlis anladiniz. Bakmaktan değil kastim. imkanim olsa Asirlarca bilr bakardim konu o degil. cektigimiz konu onun hergun kotuledigini gormek. onun kotulestigini gordukce cok yiprandik onu kastettim

Ettiği Teşekkür
    86
    Tecrübe Puanı
    6

Kotulesmesi ahirete ariniyor olarak gecis yapmasina isaret eder.
    Hastaliklarin hepsi maddi ve manevi arinmadir. Zahirine takili kalmayin hayat zahirden oldugu kadar batindan da bir akis halindedir.

Misal:
    Kansere yakalanan kisinin hak ve batil ile ic ice gecmis surecini anlatayim kisaca,
    Once vucut kolestrolu ve sekeri hizla tuketir. Sonra hastalikli hucreler intihar etmeye baslarlar ve olu hucrelere katilirlar. Vucut yemek yemeyi reddeder ve olu ve hastalikli hucreleri yemeye baslar son care olarak. Saglikli hucrelere dokunmaz dokunamaz. Organizma olse bile vucutta hala saglikli huclerer gunlerce diri kalir. Kansere yakalanmak batininda bedensel oldugu kadar ruhsal acidan da mukemmel bir arinma firsati iken gunumuzdeki haline baktigimizda bela gibi gorulur. Etraftan bozuk moraller yagar, kisi kendine acir, moralini bozar, hatta hasta diye suni umut asilamalar kisiyi daha da kotu eder.

Sozun ozu kimse hakettiginden baskasini yasamaz, yasarsa da bu baska gunahlarindan ariniyor olarak ona bir hakedis getirir. Gunahi yoksa mertebesini arttirir. Allah Hz. Eyyubu bosuna ornek vermemistir. Ne kendisi cekti ne baskasina cektirdi. Allahi zikredemeyecek kadar kotulesti diye ici yandi. Bu iyi edilmelidir.

10. dennise Üyemize teşekkür edenler:
    ladycroft (31.05.2018)

Yer
    İstanbul
    Rep Puanı : 17
    Ettiği Teşekkür
    3
    7 mesaja 8 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    1

İlaç kullanmalısın:Kullanacağın ilaçlar;aripiprazol veya risperdal olmalı.

Yer
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    0
    4 mesaja 4 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    8

Alıntı dennise Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kotulesmesi ahirete ariniyor olarak gecis yapmasina isaret eder.
    Hastaliklarin hepsi maddi ve manevi arinmadir. Zahirine takili kalmayin hayat zahirden oldugu kadar batindan da bir akis halindedir.

Misal:
    Kansere yakalanan kisinin hak ve batil ile ic ice gecmis surecini anlatayim kisaca,
    Once vucut kolestrolu ve sekeri hizla tuketir. Sonra hastalikli hucreler intihar etmeye baslarlar ve olu hucrelere katilirlar. Vucut yemek yemeyi reddeder ve olu ve hastalikli hucreleri yemeye baslar son care olarak. Saglikli hucrelere dokunmaz dokunamaz. Organizma olse bile vucutta hala saglikli huclerer gunlerce diri kalir. Kansere yakalanmak batininda bedensel oldugu kadar ruhsal acidan da mukemmel bir arinma firsati iken gunumuzdeki haline baktigimizda bela gibi gorulur. Etraftan bozuk moraller yagar, kisi kendine acir, moralini bozar, hatta hasta diye suni umut asilamalar kisiyi daha da kotu eder.

Sozun ozu kimse hakettiginden baskasini yasamaz, yasarsa da bu baska gunahlarindan ariniyor olarak ona bir hakedis getirir. Gunahi yoksa mertebesini arttirir. Allah Hz. Eyyubu bosuna ornek vermemistir. Ne kendisi cekti ne baskasina cektirdi. Allahi zikredemeyecek kadar kotulesti diye ici yandi. Bu iyi edilmelidir.
    yazdığınız şeyler ne güzel.. özellikle " Sozun ozu kimse hakettiginden baskasini yasamaz" cümlesinde kendimi gördüm.. mutlu bir hayatım ve sevgilim vardı aşağılık bir günah işleyerek hem onu hem hayatımdak iyaşam enerjimi kaybettim çok kostum pesınden ama olmadı.. ibadetleride bıraktım.. inşallah düzeltebilirim kendimi..

13. xabdullah42 Üyemize teşekkür edenler:
    dennise (30.05.2018)

Ettiği Teşekkür
    86
    Tecrübe Puanı
    6

Bu dunyaya zaten duzelmek icin geliyoruz. Ben sizi farkindaliga artik ulasmis gordum. Umarim gonlunuzce olur.
    Aklini kullanan tovbe edip duzelebiliyor, aklini kullanamayan masum(cahil) olanlardan da ya hastaliklarla ve musibetlerle fidye aliniyor ki gunahlarinin yaninda haksiz ceza cekmis olsunlar ve boylece makul hale gelip karmalarini dengelesinler. Hastaliklarin hemen hepsi bagisiklik sisteminin kendi kendini sabote etmesi ile ortaya cikar. Bagisiklik sisteminin reperetuarinda sifasi olmayan hastalik yoktur. Ancak bizle vicdanimizi azapla uyandiracak bir amel isler ve tovbe etmezsek farkindalik yaratmak icin once bagisiklik sisteminiz greve baslar. Bizi iyilestirirken bize danismayan bagisiklik, istifa ederken de bize danismaz !

Sonrasinda ise zaten biyolojiz zincirinizin en zayif halkasi neresi ise oranizi koruyan direnciniz kesiliverir. Ve x organi yetmezliginden erkenden hastalanirsiniz.
    Hastaliklarin sebebi hergun milyonlarca hucre ile bizi koruyarak savas veren bagisikligin bi anda ruhsal gunah veya bastirilmis vicdan azabinin ihtilal yapmasi karsisinda taraf degistirmesi ve istilaci bakteri hucrelerini desteklemesi ile sonuclanir.

Rep Puanı : 5
    Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    1

Alıntı yorgunsavasci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese merhabalar. Daha oncede konusunu açmistim anneannemi 1 sene önce kaybettim rüyalarımda topraktan cikarip tek eli dışarıda diri görüyoum diye. Anneannemle büyüdüm son 2 senedir annemle ben baktım ona demans hastasıydı çok çektik çok üzüldük onu günden güne kotü gordukce. Ben 1 senedir pek iyi değilim şu son zamanlarda iyice kötüledim anneannemi çok özledim artık gecelere hic uyuyamıyorum onu düşünmekten. Yağmur yagdigi vakit ona su gidecek üşüyecek diye kahroluyorum. İntihar etsem annem mahvolur ona bunu yapamam. Zor bela yaşamaya devam ediyorum. Anneannemle konuşmamın ona sarılmamın görmemin hiçbir yolu yokmu ne olur yol gösterin böyle olmuyor hayat devam etmiyor artık tükendim. İçimi size döküyorum.. Ne olur bir yol gösterin onunla iletişim kurmamın bir yolu olmalı.. Yalvarırım bilgisi olan görmezden gelmesin..

(İbadet)Manevi tedaviyle birlikte psikyatriste gidin selectra tarzi ilaclari kullanin bir sure iyi gelir diye düşünüyorum.

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)