Yaklaşık 5 sene önce bir tane en yakın arkadaşım ve bir tane de (hayatımda kendisini sevdiğim gibi başkasını sevemediğim) aşık olduğum biri vardı.
Bu iki kişi birbirini tanımıyor, en yakın arkadaşımın psişik yetenekleri had safhada... Ben aşık olduğum kişiyi dostuma öyle bir anlatıyorum ki, en ince ayrıntısına kadar. Sonra bir gün telefon çalıyor, ekranda yazan isim aşık olduğum kişinin ismi, o arıyor diye telefonu büyük bir heycanla açıyorum ve alo diyen ses bir erkeğe ait değil, bildiğiniz benim arkadaşım ama nasıl olur, uzun zamandır tanıdığım dostumun numarasını erkek ismiyle kaydetmedim ki ben... Neyse dedim hatlar karışmıştır Başladı dostum telefonda anlatmaya, diyor ki ben seninkini otobüste gördüm? Bende sanıyorum ki rüyasında görmüş (rüyasında benimle gördüğü her şey gerçek çıkar o yüzden yine de merak ettim) dedi ki hayır rüyamda değil gerçekten otobüste gördüm, anlattı işte her şeyini kanıtlayıcı şekilde her fiziksel özelliğini, yanındaki abisinin keçi sakalına kadar tarif etti hayatında hiç görmemiş olmasına rağmen tanımış, abisiyle konuşmalarını dinlemiş, yakın zamanda kendisine nasılsın diye mesaj atmıştım o da abisine benim attığım mesajtan bahsetmiş, okuduğu okulun ismini falan duyunca dostum tamamen emin olmuş o kişi olduğuna. Doğruluğunu teyit etmek için okulda çıkardım fotoğrafı gösterdim dostuma (ilk defa) Dedi ki evet, bu çocuk tam kendisi...
İsmini farklı vermiştim o kadar aşıktım ki gerçek ismini vermeye bile kıskandım, Abisi buna gerçek ismiyle seslenince 'sadece duyduğum isim farklıydı' dedi normal olarak ben de açıkladım falan işte bu nasıl oldu bilmiyorum
Hala da aşığım imkansızım'a..