Büyü bozdurursak yine büyü mü yapmış olruz.

S01

Kayıtlı Üye
Selamunaleykum arkadaslar yeni uyeyim bilgim yok burdaki bi kac arkadasim cok bilgili geldi bana ozelden msj atamadigim icin buraya yazmak zorunda kaldim esimle cok severek evlendim hic sorunun umuz yoktu lakin bebegim olunca bi kadin esime musallat oldu blve buyuyle bizi ayirdi cok eminim esim bensiz yaoamazken simdi ne beni gormek ne sesimi duymak istemiyo bana yaklasamiyo ayri evde yasiyo bebegimide gormuyo bi anda dunyamiz karardi allah icin bana yardim edebilecek bu buyuyu cozebilecek arkadaslar varmi aramizda ben surekli okuyorum dualarimi ama psikolojim gitti bana yardim ederseniz duaciniz olurum yada neler okuyayim simdiden saolun

Ü

Üye silindi 58480

Her basiniz sikistiginda buyuye yorup bir recetelik siyrilma isterseniz isiniz daha da uzar. Belki evlendiginiz insanin gercek yuzunu gordunuz.
Belki evliligi, cozmekten kactiginiz sorunlarinizi bastiramak icin tercih ettiniz ve farkinda olmadan onu bencil bir evcilik oyunu haline getirmeye calistiniz ve evliligin sakaya gelmeyecegini goruyorsunuz.
Evliligin kotu surece girmesinin cok fazla sebebi vardir. Belki esiniz sorumluluk almaya hazir olmadigini farketti ve gercekle yuzlesmesi zaman alacak.
Belki cok daha onceden ayrilik fikri filizlendi ama cocuk isleri sonradan zora soktu.

Altinda buyu aramada acele etmeyin. Kolaya kacmayin. Kolaya kacarsaniz akliniz buyulenmis demektir.
Icinde bulundugunuz durumdan daha tehlikeli bir durum buyu bozma islerine gireceginiz bir duruma suruklenmek olur, size baglama buyusu talebi gelir Allah korusun. Indirim bile yaparlar size ozel.

Kendinizi iyice sorgulayin. Allah`a dua etmeye devam edin.