Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: 1 Sene Önce Kaybettiğim Anneannemi Hiç İyi Görmüyorum

Rep Puanı : 1
    Ettiği Teşekkür
    1
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    1

Standart 1 Sene Önce Kaybettiğim Anneannemi Hiç İyi Görmüyorum

Herkese iyi günler. 1 sene once kaybettiğim anneanneme öyle düşkündüm ki, annemden babamdan herkesten cok seviyordum onunla büyümüştüm. Son zamanlarinda eşini kaybetti bize getirdik ben baktım erkek cocugu olarak ilgilendim diger evlatlari ilgilenmedi. Birbirimize deliler gibi düşkündük. Son zamanlarinda demans hastaligi yuzunden konusmamaya yürümemeye başlamıştı. çok uzuluyordum. Daha sonra kaybettik ben yıkıldım hayatımda böyle aci yasamamistim ve hâla yaşamaya devam ediyorum kendimi annem icin oldurmuyorum. Beni en çok üzen şey ise ben onun saçının teline kıyamazken o toprağın altında curuyor ve ben bunu aklimdan cikaramiyorum kafayi yiyorum gozumde yas kalmadi. Ben bukadar duskun oldugum anneannemi rüyalarımda hic iyi gormemeye başladım.Sürekli mezarinin başında oluyorum ağlıyor hep mutsuz goruyorum bazen mezari açılıyor içinde çürümemiş diri bir şekilde yatiyor. bazen bir eli mezarin disinda oluyor. Ben hic iyi degilim ne olur bu ruyalarin anlamini bilen varsa cevabini bekliyorum.

Rep Puanı : 3
    Ettiği Teşekkür
    5
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    20

Her kayıp zordur üzücüdür seni anlıyorum ama doğanın işleyişi de budur buna insan olarak bir şey yapamayız elden gelen bir şey yok bunun farkına var. Ayrıca kendinde söylemişsin annem için yaşıyorum diye belki bir sevdiğini kaybettin ama çevrende seni seven onlarca insan var bunların da farkına var ne kadar üzücü olsa da yaşamaya devam etmeliyiz gerekirse bir uzman yardımı al sanırım yaşın küçük daha yaşayacağın nice sevinçler mutluluklar var hemen ilk sınavda koyverme böyle kendini toparlanmaya çalış. Bu durumdan ailenin haberi yoksa onlarla konuş bu seni baya rahatlatacaktır e azından annenle konuşabilirsin. Rüyalarına gelince bunlar büyük ihtimal bilinç altından kaynaklı rüyalar biraz rahatladığın da düzelecektir.

3. Farwein Üyemize teşekkür edenler:
    yorgunsavasci (21.05.2018)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 konuk)