Yaşadığım doğaüstü olaylar

• Konbuyu başlatan murattyalcin
  • Başlangıç tarihi
M

murattyalcin

Bundan tam 1 yıl önce rüyamda karanlık bir ortam hakimdi ancak yavaş yavaş karanlığın içinden kırmızı parlayan bir çift göz çıktı açığa sonra vücudu falan masmavi havada süzülen bir varlık alnında yeşil bir mücevher gibi bir taş vardı kocaman ve gözleri kırmızı sürekli havada mavi parıldayan bir duman gibi beni izliyordu nedir bu ?

Bu aralarda sürekli rüyalarımda papaz olduğumu görüyorum boynumda haç ve parmağımda yüzükler ile cehennemde şeytanları def ederken görüyorum

Geçende kahve falımda bildiğiniz haç kilise çıktı sol tarafta ise koskocaman şeytan boynuzlu ve keçi sakalı vardı nedir bütün bu olanlar

bemeremeleber

Banlı Kullanıcı
Keçi sakallı bir reis senin yanında ne bilim onunla konuşmaya çalış bir yolla :D

Ü

Üye silindi 58480

Bundan tam 1 yıl önce rüyamda karanlık bir ortam hakimdi ancak yavaş yavaş karanlığın içinden kırmızı parlayan bir çift göz çıktı açığa sonra vücudu falan masmavi havada süzülen bir varlık alnında yeşil bir mücevher gibi bir taş vardı kocaman ve gözleri kırmızı sürekli havada mavi parıldayan bir duman gibi beni izliyordu nedir bu ?

Bu aralarda sürekli rüyalarımda papaz olduğumu görüyorum boynumda haç ve parmağımda yüzükler ile cehennemde şeytanları def ederken görüyorum

Geçende kahve falımda bildiğiniz haç kilise çıktı sol tarafta ise koskocaman şeytan boynuzlu ve keçi sakalı vardı nedir bütün bu olanlar

Yahu kim inansin simdi buna ?
Baslik doga ustu olay diyor okuyoruz tipik ruya cikiyor
Bundan tam 1 yil once diye basliyor yazdiginiz...yok yani ruya notlarinizi aliyorsaniz okey ama o tertipte bir uslupla yazilmamis bile ..
Ruyanizda sizi isleyen goz Yuzuklerin efendisi filmindeki gozle de ayni ne hikmetse
Percinlemek icin kahve falinizi bile 2. Dereceden delil niyetine araya sokmussunuz.

Sonuc : o gizemli soru : Nedir butun bu olanlar :))) ?

Haydi en prestiji dusuk yorum benden gelmis olsun anlatim tertibi takintisi olan biri olaraktan, belki bunun uzerine olur ki birisi dikkate alir da size yardimci olmaya calisir bu konuda