Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: intikam almak istiyorum

Rep Puanı : 9
    Ettiği Teşekkür
    2
    4 mesaja 4 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    1

Standart intikam almak istiyorum

yaklaşık 4-5 yıldır bir parazit gece gelip enerjimi sömürüyor artık tahammül edemiyorum öfke ve nefret kusuyorum şu parazite nasıl intikam alırım veya canını yakarım tek isteğim bu son zamanlar fazla uğramıyor beni astral boyuta çekip saldırdığı zamanlarda oldu çok halsiz hissetiğim için karşılıkta veremedim bana göründüğü zamanlarda oldu durup izliyor bu taraftayken öfke krizine giricem artık yardım lütfen

Ettiği Teşekkür
    0
    3 mesaja 4 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    2

Basit,kendini koruyacaksın bunun için birsürü meditasyon,rün vb şeyler var.

Rep Puanı : 335
    Ettiği Teşekkür
    86
    113 mesaja 167 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    6

Dunyada sadece biz yasamiyoruz. Cinler de yasiyorlar. Biz para verip ev alinca konfor alanimiza kimsenin mudahale edemeyecegi yanilgisina duseriz. Size de oyle olmus. Halbuki cinler aksam vakti gunesin batis selametinden sonra gunlerine baslarlar ve gunesin dogusuna kadar olan bir surede faaldirler.
    Aydinlik bize karanlik onlara yol berrakligi kilinmistir. Insan enerjisini gunes isigi gibi hayat kaynagi olarak benimsemeye yatkindirlar

Intikam alabilirsiniz. Ama sorunu cozmez. Illa birine kendi yasam alani icinde zarar vermissinizdir. Dikkatli davranip korunmak gerekir. Agir intikamci varliklardir. Intikam almada onlarla yarisamazsiniz. Intikam atesine sizi suruklerler ve intikamlari bu sekilde olur uzun vadede sizi hasta ederler.

Buna izin vermeyin. Ruh enerjinizi manupule edemedikleri zaman bagirsakta tutunamayan solucan gibi yakanizdan duserler.

Gece aksiyonlariniza cok dikkat ediniz :

*Tuvalate girerken sol ayakla girip sag ayakla cikmaya alisin - enerji hatlari sagdan sola aktigi icin beyniniz radyo sinyalini biraz pozitife kaydirir
    *Aksamdan bulasik birakmayin - cinler yemek artiklarinin kokusundan mi enerjisinden mi bilinmez, kampa saldiran ayi gibi artiklarinizi takip edip sizi farkedebilirler.
    *Geceleri hayalinizde yarattiginiz kurban rolunuzun ve sonrasindaki mutis intikam senaryolarinizin zevkinden vazgecin, cinler sizi tam bir akilsiz olarak gorur dahayanayip sizi kiskirtarak garezlerini sizden cikarirlar.
    *Evinizdeki orumcek aglarini temizleyin, 2 gun gecerse 3. gun murlaka toz alin. Tozlanma dedigimiz sey onlar icin olu derinin evin icinde ince bir zar tabakasi ormesidir ki hemen durak yeri tayyin ederler. Surekli temiz tutulan yerlere karsi tam anlami ile bakarkordurler.
    *Abdestsiz, duasiz kalmamayi zaten artik saymiyorum. En olmadi yuz, kulaklar burun agiz ayaklar dirsekler islatilip cinni frekanslara dogru kaymaya baslamis beden alicilari yeniden canlanarak orijinal haline cekilmis olur.

Suni tedbirler bunlar. Daha ileri derecede musallatlari olanlari aklik kaybi hala arada yerine geliyorsa ileri vakalardan saymiyorum . Zira Kuran akli makul olan biri icin yeterlidir. Zorlanirsa imtihan olur. Direnc olur. Ilim olur. Ama aklini kacirmis kisiler icin bilen birine basvurmak gerek

Ilim tek bir nokta idi, cahiller onu cogaltti. Hz. Ali RA

Ettiği Teşekkür
    2
    4 mesaja 4 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    1

güzel yazdınız ama anlattıklarızla ilgili değil benim durumum olaylar başladıktan sonra 6-7 yer değiştirdim evim pis ve bunlar cin değil düşük seviyeli varlıklar onlara birkaç kere zarar verdiğim oldu ama ilk onlar başlattı ne bilim hırsımı alamıyorum 3 haftadır meditasyon yapıyorum artık adam akıllı uğrayamıyorlar 1 kere tek geldiler 3 hafta içinde ondada çok etkisizlerdi böyle giderse hiç zarar veremicekler ben sadece intikam almak istiyorum yaşım 20 5-66 yıldır hayatımı mahf ettiler intikam istiyorum astral boyutta yada burda yapabileceğim birşey varmıdır

Ettiği Teşekkür
    2
    4 mesaja 4 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    1

bu anlattıklarım cin değil önemsiz basit aptal gıcık parazitler daha önce bir cin gördüm aklımı kaçıracaktım hem görünüş hemde enerji olarak yüksekler normalde hiç etkilenmem ama ilk defa korkmuştum

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)