Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Rahatsız Ediliyorum.

Rep Puanı : 3
    Ettiği Teşekkür
    3
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    6

Standart Rahatsız Ediliyorum.

Değerli arkadaşlarım son zamanlarda kendimi çok bitik ve rahatsız hissetmekteyim. Bunun ilk nedeni gördüğüm ardı arkası kesilmeyen kabuslar.
    Önceki gün rüyamda bir kiliseye gittim ve kilisenin ihtişamı beni benden aldı. Orada 5 tane kadın gördüm. Uzun kıyafetler giymişler ve gayet de çekicilerdi. Yanlarına gittiğimde bana "Seni koruyabiliriz, sana arkadaşlık edebiliriz" dediler. Hayır, istemiyorum deyince suratları düştü ve iki tane isim söylediler. O ara görünmeyen bir varlık sanki beynimi patlatırcasına içimi sıktı ve kaçtım. Kaçarken dua etmek istedim ancak edemedim onun yerine anlamını bilmediğim latince kelimeler söyledim ve gittiler. Bu iki varlık sanırım aynılar mı bilmiyorum beni sürekli kovalıyor ve rahatsız ediyorlar. Sürekli yorgunum ve halsiz hissediyorum. Amacım bu olaydan kurtulmak değil bilakis üzerine gitmek ve neler döndüğünü öğrenmek. Hayatımın hiç bir kısmında kendimi bu kadar rahatsız hissetmedim. Yorumlarınızı bekliyorum. Ancak lütfen bu olaydan nasıl kurtulacağımdan bahsetmeyin. Bunların amaçlarını nasıl öğrenirim?

Rep Puanı : 1
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    0

Valla ben musallatlı olarak sana tavsiyem uzak dur ben yaptımda ne oldu iflahımı ağlatıyorlar şimdi.

Rep Puanı : 7
    Ettiği Teşekkür
    13
    3 mesaja 3 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    2

boyut dışı varlıkların insanlara tasalludunda enerjilerini emmek,vücutları ele geçirmek vs. gibi maksatlar melhuzdur. Acizane tavsiyem CNM'nin dediği gibi durumun üstüne gitmekten ziyade profesyonel birisinin yardımı ile kendinizi korumaya almanızdır. Zaten Korunurken düşmanınızı tanıyıp ve niyetlerini öğreneceksiniz. Mamafih musallat vak'asını küçümsememeniz ve başka alem varlıklarına karşı tekebbüre uğramamanız için forumda araştırma yapmanızı tavsiye ederim

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)