Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345
48 sonuçtan 41 ile 48 arası

Konu: Kendim Gibilerden/Kendime Benzeyenlerden Nefret Ediyorum

Yer
    Taht-ı Süleyman
    Rep Puanı : 14260
    Ettiği Teşekkür
    2.050
    1.302 mesaja 3.365 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    111

Alıntı s123 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İki gündür dişe dokunur,işe yarar cevap gelmedi.Demek ki burdakiler de benim gibi boş insanlarmış.Oysa eğer varsa burda görünmeyen varlıklar aracılığıyla sorunun kaynağının tespiti ve çözüme yönelik uygulamalar yapılabileceğini umuyordum.Bakıldığında forum oldukça hacimli ve gizli güçlerle iletişim kurduğunu iddaa edenbir sürü insan var,duayen olduğu iddiaa edilen kimseler var.Ama hiçbirinden ses yok. Yoksa hepsi safsata fasafiso mu?
    Bu nasıl bir konuşma tarzı nasıl bir ego ? Kendinizi ne sanıp bunu buraya yazıyorsunuz? İlk olarak burası böyle bir forum değil bunu anlamak çok zor olmasa gerek, biz kimsenin lise rehberlik hocası değiliz, kaldı ki büyüyememiş ergenlerin hatta kocaman insanların hiç değiliz.Bedensiz varlıklarla iletişimi olan insanlar da sizi bekliyordu zaten nöbet tutuyorduk burada.Biri gelsin de nokta atışı yapalım derdi neymiş diye.Şu forumu bir gıdım okumuş olsaydınız, buradan kimsenin kimseye bir uygulama yapamayacağını, bir şeyleri başarmış bir şeyler elde etmiş insanların asla bunu naralar atarak söylemeyeceklerini, boş tenekelerden çok ses çıktığını anlamış olurdunuz.Ama görüyorum ki böyle bir algıdan da yoksunsunuz.
    Güle güle doktora, psikiyatriste veya her neye ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız.Yallah!
    Şahsi fikrim güzel bir burun sürtünmesinden başka bir şeye ihtiyacınız yok.Onu da evren halledicektir zaten yakındır.

2. 2 kişi hazaR üyemize teşekkür etti:
    brotherhood (22.05.2018), Pofuduk Kartal (20.05.2018)

Rep Puanı : 247
    Ettiği Teşekkür
    66
    83 mesaja 123 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    6

Alıntı Slbye. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kendi gercegini anlayamayan kisinin anlayana kadar aci cekecegi gercegi..ne kadar aci aslinda..arabanin bakimini veya yol isaretlerini fark edebilmek de belli bi altyapi gerektiriyor gibi..butun algilarin kapaliyken yani sifirdan yapilanmaya calisirken,kendi gercegini cozebilmek icin beynin zonklarken..en doğruyu bulmak icin isaretleri anlamaya bilinc durumun yetersiz kaliyorsa..ne yapacagiz..aciyi kabullenmekden baska..
    Cok dogru. Hayat olgusunun en acil tanimi insana kendi mahiyetini ogretmesidir. Bunu multi-disiplinli bir sekilde ogretir hem de.
    Bir konuda ilim ogrenmek isteyip pgrenemeyen bi arkadas vardi. Ilimlerden bir ilmi ogrenmek icin bile coklu-pratik gerekir. Kabiliyetinizi meylettirmek icin ayri ilimler, blokajlarinizi kirmak icin ayri ilmi seanslar, ve hatta ilmin sizde karar kilmasi icin de bambaska ilmi calismalar gerekir.
    Soracak insan kendine, simdiye kadarki ilim esigim gonlumden gecen o ilmi karsilayacak kadar sermaye edindi mi diye ? Iste hayattaki kendi gerceginle birturlu yuzlesemiyorsan kalbin paramparca olmus ve artik ilim baglamasi cok zor demektir.

Ilim tek bir nokta idi, cahiller onu cogaltti. Hz. Ali RA

4. dennise Üyemize teşekkür edenler:
    s123 (22.05.2018)

Yer
    İstanbul
    Rep Puanı : 19
    Ettiği Teşekkür
    1
    8 mesaja 9 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    1

Değerli fikirlerini esirgemeyen herkese teşekkür ederim.
    İlim ilim bilmektir
    İlim kendin bilmektir
    Sen kendini bilmezsen
    Ya nice okumaktır
    Yunus Emre

Rep Puanı : 3
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    1

Sakinleşmeyi dene gözlerini kapat ve nasıl yapman gerekeceğini düşün bir bakmışsın zamanla alışırsın belki

Rep Puanı : 15
    Ettiği Teşekkür
    0
    7 mesaja 7 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    3

Kurban rolu oynarken tabiki pek de sermaye edinememis..ego bir yandan hep hakli bahaneler uretmis..allah kimsenin kalbini de boyle paramparca birakmaz herhalde..olsa olsa sabir esigini yukseltiyordur..tsk ediyor hayirli gunler diliyorum

8. Slbye. Üyemize teşekkür edenler:
    dennise (22.05.2018)

Rep Puanı : 11
    Ettiği Teşekkür
    0
    3 mesaja 5 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    1

Şimdi 1 ben aptal degilim. İki yazdıklarımı yanlis anlamissin ama kirdiysam affola.
    Senin o tarikatcilardan bekedigin sahte saygi ve hosgoru burada tutmaz bunu anlaman guzel. Burada ne gorunuyorsa o soylenir. Klasik arkadas ortami anlayacagin. Burada sana yaranmak icin kimse huyuna gitmez kardes. Seni tanimam etmem sadece fikir istemissin bende kendi dusuncemi soyledim. Sen kendini yardimlara kapattigin icin boylesin. Gercekten profesyonel bir yardim alip kendini oraya adapte edersen sıkıntı olmayacak. Gidip iki uc sahtekarin ilaclarini kullanman seni dahada kotu yapar. İsin profesyonelini nerde bulursun onuda sen dusun. Ben sana hakaret etmiyorum farkettiysen. O kul kole meseleside tabir olarak kullanılmis iki uc kelimeydi sadece. Kadinlarin yuzu ve fiziği guzel olanlari seviyorsun sadece ama gelmis bana gercek sevgiden bahsediyorsun. Kendini kandirmayi biraksan daha cabuk ilerlersin.

Ben bilmem beynim bilir.

Rep Puanı : 11574
    Ettiği Teşekkür
    2.196
    1.122 mesaja 2.753 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    105

Sayın s123 kimse size fikir veya akıl vermek zorunda değil. Madem yardım istiyorsunuz insanların her türlü fikrine saygılı olacaksınız. Burada kimse size ücretle veya bir çıkar doğrultusunda fikir vermiyor. Ya saygılı olun ve insanlara aptal v.b. hakaretler etmeyi kesin ya da yardım istemeyin bu kadar basit. Eğer ki böyle devam ederseniz konu kapanır.

Herşey sanal.
    Gökyüzüne uçmak...

11. Ori Üyemize teşekkür edenler:
    brotherhood (22.05.2018)

Yer
    İstanbul
    Rep Puanı : 19
    Ettiği Teşekkür
    1
    8 mesaja 9 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    1

Burda yazdıklarımla Makes beyi hedef alma niyetim yoktu,ben sadece Makesin şahsında o topluluğun benden yapmamı istediği davranışın rolünü oynadım.Makes kardeşi o topluluk gibi görüp o topluluğun benden görünce hoşlanacağı ve bana değer vereceği özünde kötü, ama o insanların değerli bulduğu bu kötü kelimeyi kullananın değerli görülüceği psikolojisiyle yazdım.Evet normal şartlarda öyle bir kelimeyi kullanan kişi dünyanın heryerinde olumsuz algılanır ve bu gayet anlaşılır birşey fakat bu cemaattekiler ise böyle bir kelimeyi kullanan birine,bunu kullanabildiğine göre özgüvenli ve değerli bir insandır gözüyle baktıları için normal şartlarda kötü olan o kelime adeta kullanan kişinin karşı tarafa karşı değerini ve zekasını artıtran bir kelime gibi algılandı tarafımdan.Size kötüyü iyi diye öğretirlerse habire kötü davranışta bulunup iyi davranış yaptım sanırsınız.Meselenin özü bu.

Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 8 kullanıcı var. (6 üye ve 2 konuk)

1. brotherhood,
  2. Göktürk-X,
  3. lviv angeles,
  4. Mr. Şeytan,
  5. PsikoDeli,
  6. s123