Karışık problemler büyüler

xabdullah42

Kayıtlı Üye
İş
Grafik Tasarımcı
Merhaba , aslında durumum çok karışık lütfen nedenini sormayın

Eski sevgilimden ayrıldım çok fazla öküzlük ettim pişman oldum ve yaptıysam geri dönmüyor onun başka erkeğe dokunmasını dahi istemiyorum söylediğine göre bana olan sevgisi sönmüş bunun için uygulama büyü yada avrupa yakasında gidebileceğim bir insan varmı bana yardımcı olabilirmisiniz biliyorum çok konu açıldı bu konuda araştırdımda fakat elle tutulur bir veri kaydedemedim.. bulduğum verilerde kendimin büyü yapamıyacağımı gösteriyor yada kısmetimi açacak bir uygulama var mıdır ? karşı cinsle aram kötüde baya.. aslında sempatik yakısıklı bırıyım ama karsı cınsle bir türlü etkileşim kuramıyorum ne zaman denesem uğraştırıcı geliyor ve hemcimselerimi görünce cesaretim kırılıyor durumlarım çok karışık anlyıacağınız...

Ü

Üye silindi 58480

Ben de ayni yoldan gectim. O yuzden biraz acimasiz olacagim sana :

Can havliyle eski sevgilini geri istiyorsun cunku, dedigin uzere karsi cinsle aran kotu ve yeni baslangiclari bunyen reddederek seni survivor modunda tutmak istiyor.
Konfor alanindan oyle disari itilmis bir haldesin ki herseyin eski haline donmesini aksi taktirde ruhunun dayanacak gucunun kalmadigini hissediyorsundur.

Halbuki eski haline donunce simdi pisman oldugunu itiraf ettigin esbap yeniden zuhur edince yine ayni hatalari yapacak halde oldugunu kendine itiraf edebilmelisin. Isin ciddiyetini anlamamakta oyle israr ettin ki simdi hala anlamaktan uzaksin . bununla yuzlesmezsen hayat benzer kapalidevre sinamalari ile seni konfor alanina hapsedecek

Sezoe01

Kayıtlı Üye
Brom seninle aynı şeyleri ben de yaşadım öküzlük ettim çocuk gibi davrandım, kendimden çok sevdiğim köpek gibi aşık olduğum kızı kendi salaklığımla kaybettim. bende senin yollarından geçtim. o kız benim ilkimdi. benim yüzümden ayrıldık benden soğudu. o başka erkeklerle sinemalara giderdi, gezerdi ben çıldırırdım onun için kafayı yerdim. şimdi sen yaşayamayacakmışsın gibisin biliyorum. onu özlüyorsun elini tutmak istiyorsun onu sevdiğini sanıyorsun ama senin unutamadığın kişi o kız değil. onunla yaşadıkların. sana git başkasına aşık ol demicem çünkü ben denedim ama başaramadım. kardeşim sana benden tavsiye sakın büyüye bulaşma. bırak gitsin. bak ben ilk ayrıldığımda allaha resmen küfür etmiştim. madem üzeceksin niye yaratıyorsun diye. küfür derken ciddi anlamda küfür ettim. isyan ettim. bağırdım çağırdım. ama ayrıldıktan aylar sonra aslında ayrıldığım kızın normal olmadığını, "Yollu" olduğunu öğrendim. şimdi sen düşün. Allah kurtarıyor ama sen başka anlıyorsun. o yüzden takma kafana. allah kötülüğünü istemiyor. biliyorum o kız dışardan senin gözünde melek gibi asla yanlış yapmaz gibi gözüküyor. ama içinin şeytandan farkı yok be kardeşim. belki de allah seni kurtardı beni kurtardığı gibi. ve sana bi tavsiye, Aşk acısı bile güzel be kardeşim. üzül ağla duvarlara yumruk at özle. eninde sonunda geçecek. zaman bi hokkabaz gibi hep o kazanıyor zaten. sen unutursun eninde sonunda. yeterki benim yaptığım gibi isyan etme. heleki büyü işine hiç girme lütfen.

xax2

Kayıtlı Üye
Herkes büyü işine bulaşma demiş . Bulaş kardeşim bulaş . Git papaza git usta bir alime büyü yaptır . Nasıl olsa öbür dünyada sen ebedi cehennimlik olacaksın . Allah kuluna taşıyamayacağı yükü vermez . Aynı dertlerin bir çoğunu bende yaşadım diğer arkadaşların yorumunu okurken ben kendimi gördüm adeta . Ama öylede geçiyor zaman böylede geçiyor . Zamanın nasıl geçtiği önemli değil kiminle geçtiği önemli . Psikolojik olarak şu araşar tek tabanca takılman daha iyi olur en azından belli bir süre geçer sonrasında geçmez dediğin ne varsa geçer hadi selametle ...

Keskekurtulabilsem

Kayıtlı Üye
Arkadaslar soyle bisi var, Bu kismetsizlik yuznden Ben cok daha gunaha giriyorum... Keske uzermdski kaldirabilcek bi hoca bulsam bi saniye durmam

arduc

Kayıtlı Üye
Git eski sevgiline büyü yaptır en kötü ihtimal bedensiz varlıkların tacizleri ile uğraşırsın