Sayin arkadaslar uzun suredir lucid ruya denen seyler goruyorum icerigi cin denilen sey. Aslinda cine filan inanmiyorum ve herhangi bir dine.

Uyurken gece 4 civari ani bir sekilde uyaniyorum ruyadan dolayi sonra gozum acik veya kapali bir sekilde bir kac tane siyah beyaz insan seklinde birilerini goruyorum yaklasik 3 gun ayni saat civarinda bu olayi yasadim

Geceleri gozumu kapatip uyumaya calisirken onume net bir sekilde bazi goruntuler geliyor. Bir göz etrafinda cevrili gözler goruyorum. Bunu gozlerim acik bir sekilde gormeye basladim. Duvarin icinden cikiyomus gibi.

Biraz daha detay vereyim. Internetten tanistigim bir abi vardi 3.5 senedir gorusuyoruz. Esi ile problemi vardi olay bosanmaya kadar gidicekmis bana dua et dedi. (inancsiz oldugumu bilmiyor) ertesi gece ben gece uyumaya calisirken gozumun onune geldi Esi ile mutlu bir sekilde gordum ve ona dedimki 1 haftaya kadar bariscaksiniz. 1 hafta olmadan barismislar.

Daha oncesi bu durumum icin Huddam ile gorustum 3 tane cin oldugunu soyledi biri yasli biri cocuk