Vefkin 32.gunundeyim. Birkac sorum var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Confusion

Kayıtlı Üye
Merhabalar
Benim 2 senedir konustugum kiz benimle konusmayi bir anda kesti ve 1 hafta sonra sozlendi baska biriyle. Ailesi beni istemiyordu farkli sehirlerde oldugumuz icin. Ben zorla sozlendi saniyordum fakat kiz gayet mutlu ve istiyor. Sozlenmeden 1 ay once seni baskasina dokundugunu dusununce uykum kaciyor demisti. Ve bunun yalan oldugunu dusunmuyorum cunku nefreti de sevgisi de davranisina yansirdi. Politik davranmayi beceremezdi. Benimle konusmayi kestikten 1 ay sonra calgili dugunlu nişan yapti. Ben buna inanamiyorum. 1 ayda baskasinin elini tutabilmek mutlu olabilmek cok anlamsiz. Ve saglam kaynaklardan edindigim bilgiye gore nisanlandigi adamla hicbir gecmisi yok.Bahsi gecen kiza buyu yapildigini dusunuyorum.
1 ay once yuzyuze gorusme yaptigini soyleyen bir medyumun yanina gittim gayet ilgili bir sekilde dinledi ve kiza yapilan buyuyu bozup bana tekrar gelmesi icin 1 hafta sonra tekrar yanina gidip hazirladigi vefki verdi. Ruhaniler araciligiyla bu isin cozulebilecegini soyledi. Bugun 32.gun ama hicbir sekilde bir kiz tarafindan geri donus olmadi. Medyum ismi verilmesi uygunsa isim de verebilirim. Aslinda bu medyumu bilen biri var mi diye bu konuyu actim ama isim vermek kurallara uygunsa verecegim
Sizin degerli dusuncelerinizi duymak isterim.

NaBe

Kayıtlı Üye
Bunun size geri dönüsünü hesapa kattınızmı?

Kendinizi nasıl koruyorsunuz özelden bilgilendirirmisim beni rica etsem..

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
İsim verilmesi yasak

bozma işlemini nasıl yaptı
vefk yapım süresi ben kadar sürdü

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Bozma işlemini sizinle yapması gerekiyor demek ki yapmamış
vefk süresini hesaplaması lazım ay ve güneş açısına göre yapılır diyelim tam denk geldi en kısa vefk 15 gün sürer
vefk yapmamış
ikili ilişkilerde tek bir çalışma yetmez. Her duygu düşünce farklı ve eğer bir başkası ile beraberliği var ise ayırma da yapması lazım
tabi bu negatif çalışmaya girer bu isteğin manevi karlılığı hakkında bilgi vermesi gerekirdi
özetle size doğru bir çalışma yapıldığını sanmıyorum.

brb

Kayıtlı Üye
vefk süresini hesaplaması lazım ay ve güneş açısına göre yapılır diyelim tam denk geldi en kısa vefk 15 gün sürer
vefk yapmamış
ikili ilişkilerde tek bir çalışma yetmez. Her duygu düşünce farklı ve eğer bir başkası ile beraberliği var ise ayırma da yapması lazım
tabi bu negatif çalışmaya girer bu isteğin manevi karlılığı hakkında bilgi vermesi gerekirdi

sevgili urum
posta kutun dolmus ..sana ulasmam lazim

konuya böyle daldigim icin özür diliyorum

Confusion

Kayıtlı Üye
vefk yapmamış

degerli bilgiler icin tesekkur ederim. Ruhanilerle bu isin yapilacagini soyledi sadece. Ayirma icin ozel bir islem yapilmadi. Buyu yapilmasini istemedigim icin ruhanilerle cozum yolu swcenegi sundu bana

xabdullah42

Kayıtlı Üye
İş
Grafik Tasarımcı
vefk yapmamış

Urum bey sizinle konuşmak istiyorum posta kutunuz dolmuş.. eski kız arkadasım bana donsun ıstıyorum ucreti neyse veririm ve bakım yaptırmak ıstıyorum kısmetım kapalıda... yeriniz nerde acaba

STiNG44

Kayıtlı Üye
Degerli arkadaşım kız evlenmiş iş işten geçmiş artık ben zorlama.. moralini bozma istemiyorum ama durum Eyvallah demeni gerektiriyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...