Bir ilişki nasıl düzelir?

Hopemore

Kayıtlı Üye
Herkese iyi forumlar bir ilişkinin "düzelmesi" için etkili uygulama bilen yardımcı olsa olurmu forumda bulamadım 3025 kere ya mucib okumak ve inşirah dışında okuma yapmadım her şey düzgün giderken bir anda erkek arkadaşım bana karşı soğuyor 1 gram sevgiye resmen hasret kaldım şuana kadarda kimse beni doğru düzgün sevmedi sevgisizlikle imtihan edilmek çok zor bişey arkadaşlar benden büyüklerim vardır onlardanda bir fikir küçücükte olsa bir yorum bekliyorum teşekkür ederim şimdiden :(

NoRules

Kayıtlı Üye
bu gibi konular burada pek hoş karşılanmıyor -kendimi kastetmiyorum tabi- En son derdi aynı olup gelene ergen yakıştırması bile yapılmıştı. O yüzden belki bir havas hocasına başvurabilirsiniz.

NoRules

Kayıtlı Üye
dediğim gibi ortada bir sebep görmüyorsanız doğruca bir havas uzmanına başvurun derim. Olmadı, alternatif olarak bir ilişki koçu, terapist v.s de uygun olabilir.

Mithra

Kayıtlı Üye
Sosyal ilişkiler hakkın da size rakip olmayan deneyimli bir kız arkadaşınıza danışın, tavsiyelerine bakarak uygun olanı seçin.Birden soğuduğunu hissetmişseniz, son yaptıklarınıza bakın herşey hızlımı gelişti, çokmu toleranslı davrandınız, duygularınızı çokmu belli ettiniz.Psikologlar, öğretmenler, politikacıların kullandığı stratejiyi deneyin yani siz de "Narcissus Etkisi" veya "Sanrısal Etki" kullanın değişkenler ve olasılık baya fazla bu bile ters etki edebilir.Kısaca herşey oranlayın, ilacı zehir etmemeye bakın.

Hopemore

Kayıtlı Üye
Sosyal ilişkiler hakkın da size rakip olmayan deneyimli bir kız arkadaşınıza danışın, tavsiyelerine bakarak uygun olanı seçin.Birden soğuduğunu hissetmişseniz, son yaptıklarınıza bakın herşey hızlımı gelişti, çokmu toleranslı davrandınız, duygularınızı çokmu belli ettiniz.Psikologlar, öğretmenler, politikacıların kullandığı stratejiyi deneyin yani siz de "Narcissus Etkisi" veya "Sanrısal Etki" kullanın değişkenler ve olasılık baya fazla bu bile ters etki edebilir.Kısaca herşey oranlayın, ilacı zehir etmemeye bakın.

çok teşekkürler, ilişkide neden saf sevgi baz alınarak hiçbir taktiğe başvurmaya gerek duymaksızın mutlu olunmuyor bu çok acı. neden sevgimi belli ettiğim zaman kaybetmek zorundayım neden doyasıya yaşanmıyo bu olay. çok kötü cidden....

saklıkalsın

Kayıtlı Üye
Onu en çok neyin mutlu edeceğini biliyorsanız. İlk önce onu yapmalısınız. Ona verdiğiniz değeri göstermelisiniz.