Erkek arkadaşımın geri dönmesini istiyorum. Ne yapabilirim?

Denizyeliz

Kayıtlı Üye
Çok güzel yazmışsınız. Ama ben onun başını yere eğdirecek bir şey yapmadım. Her şey senin istediğin gibi olsun dediğim halde beni terk etti. Canım yanıyor sadece

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Birde bunun evliliği var. Çocuğu var sonra bu anlaşmamazlıkların tahammülsüzlüğe, şiddete aldatılmaya kadar yolu var. Canın yanıyorken daha fazla canın yanma ihtimaliyse daha çok var. Bunu mu istiyorsun? Hayır. Ama bu yolda ilerliyorsun. Bol şans.

sadakatselvi

Kayıtlı Üye
Benim ne yaşadığımı nereden biliyorsunuz da komik buluyorsunuz ne münasebet? Ben 2 senedir asker yolu bekliyorum. Aileler herkes biliyor. Maddi manevi değer verdim bu ilişkiye. Bir trip yüzünden bitirilmesini hazmedemiyorum. Kendimi aptal yerine konmuş hissediyorum. Bu kadar kolay olmamalı. Benim düşüncem bu. Siz karar veremezsiniz ne yapıp ne yapmayacağıma. Sonuçta bu forum'da bunları sormak gayet doğal.
Komik bulduğum nerede yazıyor? :) Sizi anlıyorum, fakat her insanda varolduğu gibi, inanılan ve hayal edilenden başka bir gerçekliği gündeme getiren şahıs veya duruma karşı savunma mekanizması aktif oluyor.Ben size kendi değerinizi bilmenizi önerdim yalnızca.Özelini bilemem elbette, fakat seven insan kalmak için bahane ararken vazgeçen insan da gitmek için bahane bulur.Kendinizi insanların kararlarına hapsedip, onların kararlarına göre canınızı yakıp kahrolmayın demek istedim.Kimse bu kadar güçlü ve üzerinizde olmamalı.Yine de siz bilirsiniz tabii

Denizyeliz

Kayıtlı Üye
Birde bunun evliliği var. Çocuğu var sonra bu anlaşmamazlıkların tahammülsüzlüğe, şiddete aldatılmaya kadar yolu var. Canın yanıyorken daha fazla canın yanma ihtimaliyse daha çok var. Bunu mu istiyorsun? Hayır. Ama bu yolda ilerliyorsun. Bol şans.
Erkek arkadaşım mesleğinden dolayı zaten şiddete meyilli. O ne isterse o oldu bu zamana kadar. İçimde öyle kördüğüm bir sevgi var ki bütün bunları göze aldım. Her şey senin istediğin gibi olsun dedim ama nafile. Bir'de beni en ufak şey için yarı yolda bırakan adam için Afrine giderken verdiğim adağı kestirdim. Ama işte değer vermemek gerekiyor.

Denizyeliz

Kayıtlı Üye
Komik bulduğum nerede yazıyor? :) Sizi anlıyorum, fakat her insanda varolduğu gibi, inanılan ve hayal edilenden başka bir gerçekliği gündeme getiren şahıs veya duruma karşı savunma mekanizması aktif oluyor.Ben size kendi değerinizi bilmenizi önerdim yalnızca.Özelini bilemem elbette, fakat seven insan kalmak için bahane ararken vazgeçen insan da gitmek için bahane bulur.Kendinizi insanların kararlarına hapsedip, onların kararlarına göre canınızı yakıp kahrolmayın demek istedim.Kimse bu kadar güçlü ve üzerinizde olmamalı.Yine de siz bilirsiniz tabii
Bu değer bilmek zaten elimde olsa hiç yazmayacağım. Bir şey yapmadığım halde kendimi daha da küçük düşürüyorum.. Kafam duygularım karışık her şey belirsiz. Haklısın kusura bakma.

Hindiya

Kayıtlı Üye
Sabır kardeşim sabır dua edin seviyorsa ki seviyor bence geri döner kafası bulanık doğal olarak 2 yıldır görüşüyorsunuz sevmese zsten görüşmez bukadar yıl dua edin allahtan isteyin olmazları olduran rabbimden içinşz rahat olsun o size aklah bilirde geri döner diye düşünüyorum tabiki en doğrusunu allah bilir

Hindiya

Kayıtlı Üye
Tam üç ay oldu sevgilimden ayrıldım gün geçtikce azalacağı yere dahada çoğalıyor özlemim hadretim sanki herkezi oymuş gibi görmeye başladım bir an olsun aklımdsn çıkmıyor ne aradım ne aradı 3 aydır hiç görüşmüyoruz işin garip tarafı neden ayrıldığımızı bilmiyorum çok iyi anlaşıyorduk ruh ikizi gibiydik hiçbir sorunumuz yoktu çok mutlluyduk birbirimizi birhafta görnedrn duramıyorduk farklı şehirlerde yaşıyorduk ocağı şubata bağlayan gece bir anda ayrıldı ben yanından geldim gece sabahıda ailesi otobüsten indi tatile gittiler ne olduysa ozaman oldu birkaçgünde en değerli eşyasını bana vetecek kadar çok sevdiğini düşünüyorum ben nemi yapıyorum dua ediyorum allaha ve birgün arar sorar ümidiyle bekliyorum gerçekten yürekten sevdim ve ben kolay güvenip seven biri değilim bana ayrılmadan önce çok uğraşarak bir kolye yapmıştı onu bulamıyorum evin içinde aslında çantamdaydı benim için çok değerli onu bulmam için özel dua varmı bileniniz yardımcı olurmusunuz

Denizyeliz

Kayıtlı Üye
Tam üç ay oldu sevgilimden ayrıldım gün geçtikce azalacağı yere dahada çoğalıyor özlemim hadretim sanki herkezi oymuş gibi görmeye başladım bir an olsun aklımdsn çıkmıyor ne aradım ne aradı 3 aydır hiç görüşmüyoruz işin garip tarafı neden ayrıldığımızı bilmiyorum çok iyi anlaşıyorduk ruh ikizi gibiydik hiçbir sorunumuz yoktu çok mutlluyduk birbirimizi birhafta görnedrn duramıyorduk farklı şehirlerde yaşıyorduk ocağı şubata bağlayan gece bir anda ayrıldı ben yanından geldim gece sabahıda ailesi otobüsten indi tatile gittiler ne olduysa ozaman oldu birkaçgünde en değerli eşyasını bana vetecek kadar çok sevdiğini düşünüyorum ben nemi yapıyorum dua ediyorum allaha ve birgün arar sorar ümidiyle bekliyorum gerçekten yürekten sevdim ve ben kolay güvenip seven biri değilim bana ayrılmadan önce çok uğraşarak bir kolye yapmıştı onu bulamıyorum evin içinde aslında çantamdaydı benim için çok değerli onu bulmam için özel dua varmı bileniniz yardımcı olurmusunuz
Merhaba. Senin bayağı olmuş ayrılalı. Keşke bende senin gibi hiç arayıp sormasam ama, maalesef ben her gün konuşuyorum böylesi daha çok acı veriyor. Ayrıca evet ortada düzelmeyecek, gerçekten yapılan bir hata olsa unutmak daha kolay olurdu. Ama yok işte insan umut bağlıyor. Peki neden aramıyorsun? Belki fikirleri değişmiştir. Benim bildiğim bir dua yok. Büyü falan'da yaptırmak istemiyorum ama bir yanım yaptır diyor. Bilmiyorum bende kafayı yemek üzereyim

Hindiya

Kayıtlı Üye
Ben o işlerden hiç anlamam ilgimide çekmez çok kuvvetli dualar var bilmiyorum ama bilen arkadaşlar var büyü ile dönecek olan sevgiliyle nasıl mutlu olursun ki tabi bu benim düşüncem düşünmek eminim çok yürekten düşünüyorsundur bilen arkadaşllar vardır ben anlamam ama çok içten düşünüyorsan birbirinize karşı hala toğun enerjiniz vardır belki ben öyle hissediyorum bilen niri varsa açıklama yaparsa bizde faydalanırız ben hissediyorum oda beni düşünüyor size anlatamayacağım şeyler var ama ruh ikiziydik buna oda bende inandık nasıloldu hala anlayamıyorum içim yanıyor bilsem çok etkili bir dua okurum bilmiyorum resmine bakıyorum hep sanki yanımdaymış gibi acı çeliyorum çok

Ü

Üye silindi 58480

Ayrilik askin bir surecidir.
Ayrisiniz diye iliski bitecek diye bisey yok.
Karsi taraf ayrilmak istiyor diye de sizle iliskisi kesilmis olmuyor.
Hatta bazen baska bir partnerle de yolu kesisebilir.
Bu halde bile sizin iliskinizin omru bitmemis olabilir.

Bazen bir iliskinin nihayetine varmasinin yolu, taraflarin kendi kisisel yolculuklarinda tek baslarina devam edebilip, sag kalmalarindan gecer.

Seviyorsaniz, sadece seviyor oldugunuzu sevin. Evliliklerin ve o cok gipta ettiginiz asklarin hepsinin dugumu burada cozulup son buluyor cunku. Sevmeyi sevmek kar kalmayacaksa, sevginiz once gafletiniz sonra celladiniz olur.

Bekleyin, beklerken atesler icinde yanin, yandikca kendinizden gecin, Hic kusura bakmayin :))

Hindiya

Kayıtlı Üye
Ben karşılık bekleyerek sevmedim seviyorum olsada yanımda olmasada onu düşünmek düşümürken yanmak güzel aşk aşk aşk aşk yanmak değilmidir zaten

Denizyeliz

Kayıtlı Üye
Ayrilik askin bir surecidir.
Ayrisiniz diye iliski bitecek diye bisey yok.
Karsi taraf ayrilmak istiyor diye de sizle iliskisi kesilmis olmuyor.
Hatta bazen baska bir partnerle de yolu kesisebilir.
Bu halde bile sizin iliskinizin omru bitmemis olabilir.

Bazen bir iliskinin nihayetine varmasinin yolu, taraflarin kendi kisisel yolculuklarinda tek baslarina devam edebilip, sag kalmalarindan gecer.

Seviyorsaniz, sadece seviyor oldugunuzu sevin. Evliliklerin ve o cok gipta ettiginiz asklarin hepsinin dugumu burada cozulup son buluyor cunku. Sevmeyi sevmek kar kalmayacaksa, sevginiz once gafletiniz sonra celladiniz olur.

Bekleyin, beklerken atesler icinde yanin, yandikca kendinizden gecin, Hic kusura bakmayin :))

Benim anlam veremediğim şey bu zaten. İstemiyor ama benim sosyal medya hesabımı kullanıyor. Geçen gün biri bir şey yazmıştı. Ben sevgilisiyim bana söyle diyor. Ya da görüntülü konuşalım diyorum geri çevirmiyor. Ben yoluma bakamıyorum. Çünkü bana hala umut veriyor. Ne yapacağımı bilmiyorum yani, karışık.

Denizyeliz

Kayıtlı Üye
Ben karşılık bekleyerek sevmedim seviyorum olsada yanımda olmasada onu düşünmek düşümürken yanmak güzel aşk aşk aşk aşk yanmak değilmidir zaten

Size helal olsun. Bu kadar süredir seviyorsunuz, ve tek taraflı yaşıyorsunuz. Ben bunu beceremiyorum işte. Bu ilişkinin tamamen kopması halinde, hayatımız da başkaları olacak diye ödüm kopuyor. O yüzden bir gün bile yazmadan, kendimi hatırlatmadan yapamıyorum. Dediğiniz güçlü dualar neydi?

Ü

Üye silindi 58480

Benim anlam veremediğim şey bu zaten. İstemiyor ama benim sosyal medya hesabımı kullanıyor. Geçen gün biri bir şey yazmıştı. Ben sevgilisiyim bana söyle diyor. Ya da görüntülü konuşalım diyorum geri çevirmiyor. Ben yoluma bakamıyorum. Çünkü bana hala umut veriyor. Ne yapacağımı bilmiyorum yani, karışık.

O halde sizin sevginizi garanti biliyor diye rehavete kapilmis olabilir.
Kadinlarin erkenlere olan 6. his ustunlugune karsilik, erkeklerin de kadinlarin kalplerinde hukum suruyor olup olmadiklarini biliyor olma hisleri biraz kuvvetlidir.

Bence hala zaman zaman umut veriyor olmasi konfor alanina sikismis oldugunu gosteriyor.
Kendinizi biraz geri cekmenizin tam zamani !! Sizin onu cozeceginiz yerde o sizi cozmus olmali ki sizin hali hazirda ilgi ve alakanizdan endise etmeye baslamadikca sizi pek arayip sormaz.
Bilinc altindan gerekli oldukca sizin arayacaginiza sartlanmistir ve kendini izole ettiginin bile farkinda degildir..

Cesur ve atak biri iseniz agirdan alin, agirdan alan biriyseniz de iliski icin yaptiklariniz cirpinma telasi olabilir, yine agirdan alin

Eskiler buna gonul koymak derker, oyle agir bir uyardirma tokadidir ki oluyu bile kendine getirir : ))

Denizyeliz

Kayıtlı Üye
O halde sizin sevginizi garanti biliyor diye rehavete kapilmis olabilir.
Kadinlarin erkenlere olan 6. his ustunlugune karsilik, erkeklerin de kadinlarin kalplerinde hukum suruyor olup olmadiklarini biliyor olma hisleri biraz kuvvetlidir.

Bence hala zaman zaman umut veriyor olmasi konfor alanina sikismis oldugunu gosteriyor.
Kendinizi biraz geri cekmenizin tam zamani !! Sizin onu cozeceginiz yerde o sizi cozmus olmali ki sizin hali hazirda ilgi ve alakanizdan endise etmeye baslamadikca sizi pek arayip sormaz.
Bilinc altindan gerekli oldukca sizin arayacaginiza sartlanmistir ve kendini izole ettiginin bile farkinda degildir..

Cesur ve atak biri iseniz agirdan alin, agirdan alan biriyseniz de iliski icin yaptiklariniz cirpinma telasi olabilir, yine agirdan alin

Eskiler buna gonul koymak derker, oyle agir bir uyardirma tokadidir ki oluyu bile kendine getirir : ))
Sence bunun için büyü veya başka bir çalışma yaptırmama gerek var mı?

Ü

Üye silindi 58480

Buyu yaptirmanizi asla tavsiye etmem. Buyu isleri duzeltmez. Duzeltirse de daha derinden bozulacak islerin tohumlarini eker.
Sevdiginiz kisinin buyu ya da musallat tesiri altinda olup olmadigini anlamak icin bakim yapilmasini oneririm ama

Rakamike

Kayıtlı Üye
Urum/yule büyü yapiyormu yoksa büyü yapacak birine mi yönlendiriyor bileniniz varmi ?

ahmthyv

Kayıtlı Üye
Bence takıntı yapmayı bırak dünyadaki tek erkek oymuş gbi davranmaktan vazgeç :) Can sıkıntını gidermek sohbet etmek istersen güzel bir sohbet kurabiliriz

Denizyeliz

Kayıtlı Üye
Sürünsün istiyorum sürünsün!! Yok mu yapabilecek kimse