Bir ritüel yaptım babam hayatını kaybetti!

Candyyy

Kayıtlı Üye
Benim açıkçası bu tarz uygulamalarla daha önce hiç ilgim olmadı sizler gibi bu konularda bilgim yok, sizin cevaplarınıza inanmak durumunda kalıyorum en doğru bilgiyi arıyorum, bu benim için hiç kolay değil kendimi çok suçlu ve çok kötü hissediyorum, bu ritüel bir anda aklıma geldi ve tamamen beni ilgilendiren bir ugulama olduğuna güvenip güzel bir sonuç alacağım düşüncesiyle yaptım, sonrasında babama öfkem kalmamıştı olayı unutmuştum, yazdıklarımda "babamın bana engel olmasını istemiyorum" gibi bir dileğim oldu ancak bu dilek babamın ölümüne sebep olur diye düşünmedim o anda tamamen mantığımla hareket ettim. Babamın son zamanlarda bize hissettirmese de bazı sağlık sorunları olduğunu düşünüyorum ama bu ritüelin negatif bir etkisi olur mu diye de aklımda hep, inanın bu benim için çok zor?

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Yaşayanı öldürme formülleri var da öleni yaşama döndürme henüz bildiğimiz kadarıyla yok. Yaşamaya devam et..

Candyyy

Kayıtlı Üye
Ben ciddi yorumlar arıyorum, dalga geçilecek bir durum yok burada!

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Sen yorumlarda aramıyorsun sen kendi vicdanını rahatlatmak istiyorsun ve bunu sana hiç bir insan kazandıramaz. Tıp belki.

Candyyy

Kayıtlı Üye
Ben vicdanımı rahatlatacak bir şey arasaydım ne buraya kaydolurdum ne de sizlere sorardım, buyrun fikriniz ne ise söyleyin ne düşünüyorsanız, ben fikrinizi merak ediyorum bu yaptığım nedir? Bir insanın canına kastedecek bir büyü mü nedir? Size soruyorum....

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Bir sözüm var çok severim. ''Sözde bir büyüdür'' Bu yeterli anlatımı içermiyor mu? İçermiyorsa tıpkı daha önce yazan arkadaşlar gibi yine arayışında olmaya devam edeceksin ta ki seni tatmin eden bir cevap bulana kadar. Bende şunu diyorum o cevabı bulamıycaksın çünkü yok. Büyüye inanmayan olaya enerji diyor dine inananlar şeytan kimileri tanrının adaleti. Bu denklem devam ediyor. Net bir cevap bulma ihtimalin yok bu konuda çünkü hiç bir cevabı kale almıyorsun konuyu açtığından beri. Gerçekten derdin bu mu? Bu olduğunu düşünmemeye başladım.

Candyyy

Kayıtlı Üye
Ben verilen her cevabın üzerinde düşünüyorum ancak bir kaynağa dayanmadan sadece durumu sabote etmek için bir şeyler yazılmasına karşıyım çünkü ölüm bu, ciddi ve hassas bir konu lafı döndürüp dolaştırmadan bu konuda net bilgisi olanların cevaplarını kaale alıyorum sadece...

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Bir görüş isteğinden somut kanıtlara geçiş.. Anladım. Bol şans..

Candyyy

Kayıtlı Üye
Bu ritüeli yakınları ya da herhangi biri için uygulayan var mı? Nasıl bir geri dönüş aldınız? Görüşlerinizi bekliyorum arkadaşlar

Ü

Üye silindi 58480

Tabi ki rituelle uzaktan yakindan alakasi yok,
Eceli gelmistir Hakka yurumustur. Allah rahmet eylesin.

Rituellere iyice dalan kimseler vukuatlar ile ritueller arasinda bag kurmaya baslarlar ve bu bir kok inanc olusturur. O kok inanc ta artik kendi kendini isleten bir yapay zekaya donusur.

Zararli mi ? tabi ki hayir.. Evrenin inanc yasasinin geregidir bu.

Candyyy

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ben iç hesaplaşmamı gideremiyorum. Acaba yaptığım ritüel beddua yerine mi geçti? Yani "babamın bana engel olmasını, etki etmesini istemiyorum" diye dilemem bana bu şekilde geri dönmüş olabilir mi? Babamın hiç bir zaman ölmesini dilemedim ama ritüelin amacı kurtulmak, "babamı istemiyorum" gibi bir şey yazacakken aklıma ya ölürse diye gelmesi şimdi düşündüğümde çok garip geliyor, bu düşüncem üzerine "babamın bana engel olmasını, etki etmesini istemiyorum" diye düzelttim, keşke o anda ritüeli bıraksaymışım, çok hassas bir kızım, içimdeki acaba olabilir mi sesi dinmiyor ve ritüelden 3 hafta gibi yakın bir süre sonra babamı kaybetmem kafamdaki soru işaretlerini daha da arttırdı, duygularım çok karışık ne düşüneceğimi şaşırdım, yardımlarınızı bekliyorum.

Müşteri temsilcisi

Kayıtlı Üye
Öyle düşünme lütfen kendini daha da yıpratırsın.İnsanız tabi ki de kötü düşünüyoruz.Sevdiklerimizle kavga ediyoruz .Bak şöyle düşün birini seviyosun dua ediyosun onunla ilgili totem yapıyosun belki büyü yapıyosun olmuyo çünkü Allah nasip etmemiş.Sonra o bitiyor başkasını seviyosun sonra onun için dua ediyosun vs vs. Senin zaten niyetin temizmis direk babam ölsün vs dememişsin.Aklından ' ya babam ölürse ' diye gecirmis olman ölmesini istemen demek değil .O senin endişendi niyetin değil.

ci021

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ben iç hesaplaşmamı gideremiyorum. Acaba yaptığım ritüel beddua yerine mi geçti? Yani "babamın bana engel olmasını, etki etmesini istemiyorum" diye dilemem bana bu şekilde geri dönmüş olabilir mi? Babamın hiç bir zaman ölmesini dilemedim ama ritüelin amacı kurtulmak, "babamı istemiyorum" gibi bir şey yazacakken aklıma ya ölürse diye gelmesi şimdi düşündüğümde çok garip geliyor, bu düşüncem üzerine "babamın bana engel olmasını, etki etmesini istemiyorum" diye düzelttim, keşke o anda ritüeli bıraksaymışım, çok hassas bir kızım, içimdeki acaba olabilir mi sesi dinmiyor ve ritüelden 3 hafta gibi yakın bir süre sonra babamı kaybetmem kafamdaki soru işaretlerini daha da arttırdı, duygularım çok karışık ne düşüneceğimi şaşırdım, yardımlarınızı bekliyorum.

Kader ve ecel kavramları hakkında biraz bilginizi pekiştirmenizi öneririm.
Allah rahmet eylesin.
Ben de bunun bir tesadüf olduğuna düşünce olarak da belki sınavın olduğuna inanıyorum.

NaBe

Kayıtlı Üye
Allah rahmet eylesin ilk önce duydugunuz vicdan azabını az cok tahmin edebiliyorum, Mevlam Canı alacagı zaman senin ritüelinle ilişkilendirmez bu dünyada saatı süresi dolmustur ve yanına almıstır.. + böyle calısmalarla etkili sonuclar elde edilmez. Can almak aldırtmak öyle basit calısmalarla yürütülmez bunu aylarca yıllarca yapılan calısmalarla zar zor sonuc alan insanlar var genelde bu tür calısmalar kara büyü'ye ilave edilir ve bu büyülerin inanılmaz geri dönüsümleri olur...

Candyyy

Kayıtlı Üye
Yorumlarınız için teşekkürler. Enteresan olan kısmı da ritüeli yaparken içimde anlam veremediğim bir sıkıntı ve huzursuzluk vardı, yanlış bir şey yaptığım hissine kapıldım, çabucak ritüeli yapıp bitirmek istedim ama aynı zamanda yine de bu ritüeli yaparak babam tarafından engellenmişlik ve baskı hissini, o enerjiyi boşaltmak istedim. Sizce bilinçaltım bu ritüelin bana iyi gelmeyeceğinin sinyalini mi verdi yoksa babama gerçekten etki edeceği için mi böyle hissettim??

Müşteri temsilcisi

Kayıtlı Üye
Hayır bence eğer bu konularda acemiysen yeni yapmaya başladıysan heyecanlanırsın , sıkıntı gelir, hızlı hızlı bitirmeye çalışırsın.Seni çok iyi anlıyorum. Bana da hep öyle olurdu (hala da olur ).Bı de bu ritüelle ilgili yorumlar vs etkiler seni.Yani okuduğun kaynakta çok etkilidir vs yazıyorsa psikolojik olarak etkilenmiş olman muhtemel.