İnşirah bana ters etki mi ediyor?

Hopemore

Kayıtlı Üye
Erkek arkadaşımla aram düzelsin diye okuyorum fotoğrafına üfleniyomuş ne zaman okusam daha kötü olduğunu gözlemliyorum. Sizi korkutmasın herkesde ters etki yapcak diye bişey yok ama bana neden böyle oldu bilmiyorum bilenler açıklayabilir mi :(

thew3w

Kayıtlı Üye
Merhaba, endişeni öyle iyi anlıyorum ki... Çünkü bir dönem aynısı başıma geldi ve ben de bolca İnşirah okudum. Sadece İnşirah olsa ya neler neler... :D Öncelikle etrafına olumsuz enerji yaymayı acilen bırak. Hatta öncelikle bir duş al. Bedenimdeki ve ruhumdaki olumsuzlukları su alıp götürsün diye niyet et duşta. Bir kovaya sirkeli su yapıp onu da kullanırsan çok daha iyi olur. ( Bütün suyun sirkeli olmasına gerek yok. 2-3 litrelik kaba 1-2 yemek kaşığı sirke döküp en sonunda onu kullanabilirsin.) Duştan çıkınca önce bir Yasin oku Allah rızası için. İçinde bulunduğun halet-i ruhiyeden kurtulmak için de 7 adet Fatiha suresi oku. (Kendi bedenimi ve ruhumu iyileştirmek için niyet ediyorum bana yardım et Allah'ım de.) Sonra 21 inşirah oku hayırlı ise erkek arkadaşım bana dönsün diye niyetlen. Fotoğrafa üfleme bence. Sadece mutlu olduğunu canlandırarak oku. Peygamberimize salavat getirmeyi de unutma. Bu çok daha etkilidir. Ben böyle yaptım.

Aeastroom124

Kayıtlı Üye
İş
Yazılım Mühendisliği
Olumsuzlukları ve negatif enerjini temizleyip yap ters etkinin en büyük sebeblerinden biri negatif enerji ve olumsuzluklar.

Hopemore

Kayıtlı Üye
Merhaba, endişeni öyle iyi anlıyorum ki... Çünkü bir dönem aynısı başıma geldi ve ben de bolca İnşirah okudum. Sadece İnşirah olsa ya neler neler... :D Öncelikle etrafına olumsuz enerji yaymayı acilen bırak. Hatta öncelikle bir duş al. Bedenimdeki ve ruhumdaki olumsuzlukları su alıp götürsün diye niyet et duşta. Bir kovaya sirkeli su yapıp onu da kullanırsan çok daha iyi olur. ( Bütün suyun sirkeli olmasına gerek yok. 2-3 litrelik kaba 1-2 yemek kaşığı sirke döküp en sonunda onu kullanabilirsin.) Duştan çıkınca önce bir Yasin oku Allah rızası için. İçinde bulunduğun halet-i ruhiyeden kurtulmak için de 7 adet Fatiha suresi oku. (Kendi bedenimi ve ruhumu iyileştirmek için niyet ediyorum bana yardım et Allah'ım de.) Sonra 21 inşirah oku hayırlı ise erkek arkadaşım bana dönsün diye niyetlen. Fotoğrafa üfleme bence. Sadece mutlu olduğunu canlandırarak oku. Peygamberimize salavat getirmeyi de unutma. Bu çok daha etkilidir. Ben böyle yaptım.

Çokk teşekkürler

Umut06

Banlı Kullanıcı
belkide senin için hayırlı değildir, ters etki yapmıyodur yani, sana ters etki gibi geliyodur

thew3w

Kayıtlı Üye
Dediğine kesinlikle katılıyorum umut006... Hayırlısını istemek en önemlisi. Bir de aynısı başıma geldiğinden şunu tecrübe edindim; seni bırakmış gitmiş ya da sürekli duygularınla oynayan bir insanın adını asla güzel dualarında kullanma. Bol Bol kendin ve ailen için dua et. Neden seni üzen insana iyilik yapacaksın ki... Okuduğun duanın nurundan neden faydalansın seni üzen? Tabii en başlarda insanın canı çok yandığı için bu söylediğim zor gelebilir ama en güzel çözüm kendin için iyi dileklerde bulunmak. Bir de esmalarla ilgili başlıkları oku. Gezegen saatlerine dikkat ederek bir başla derim okumaya. Kesinlikle anında etki ediyor insanın yaşamına. :Angel_anim: