Merhaba arkadaşlar. Dün gece yaşadığım bir rüyayı anlatmak ve bilgisi olanlardan bilgi almak istiyorum. Rüyada olduğumun farkında değildim her şey gerçek gibiydi.Yatağımda uyuyorum birden odamda bir enerji hissettim ve garip sesler duymaya başladım. Aşırı korkuyla gözümü açtım ama aslında rüyam devam ediyormuş. Kapıya gidip anahtari ceviriyorum kaçmak için ancak vazgecip yatağıma geri dönüyorum. Bu esnada aynı enerji ve sesler devam edince tekrar uyaniyorum ve banyoda yanıp sönen bir ışık görüyorum. Korkup yatağıma geri yatıyorum battaniyeyi kadama cekoyarım ve bitmesini bekliyorum. Bu esnada işte en ilginç olan şey beynimin içinde adeta bir siren sesi gibi yükselip birkaç saniyede alçalan bir ses frekansı oluyor. Sonra tekrar ve tekrar. Bu ses rahatsız edici. Korkup gözümü açıyorum ve battaniyemi alıp salona geçiyorum.Oradaki kanepeye yatıyorum. Yine aynı ses benimde yankılaniyor. Sonra sesi kontrol edebildiğim hissine kapiliyorum.Tam bir siren sesi gibi beynimin içinde ve adeta dişlerini kamaştıran bir ses. Cenemi titretiyor. Derken gece 3 e doğru gözümü açtım. Kendimi salonda degil de yatagimda gorunce ürktüm.Hala ruyadayim sandim. Bu kez gerçekten uyanmıştim. Meğerse hep rüyanın içinde uyanmisim. Sabaha kadar korkudan uyuyamadim. Rüyamda bir varlık görmüyorum ama aşırı bir enerji,tikirtilar, korku ve o siren sesi benimde yankilanan. Bu rüyanın anlamı nedir. Korkuyorum tekrar görmekten.