Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
Sayfa 1/2 12 SonSon
12 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Arkadaşımın bedenine giren cinle konuşmalarım..

Rep Puanı : 43
    Ettiği Teşekkür
    12
    19 mesaja 21 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    19

Standart Arkadaşımın bedenine giren cinle konuşmalarım..

Cümletten s.a değerli arkadaşlar.. size bir olayı ifade etmek istiyorum..

Bundan 4-5 gün önce bir arkadaşım( kendisiyle il olarak farklı yerlerdeyiz) (bayan ) telefonla konusurken ya böyle böyle bir olay var nasıl anlatsam bilemedim dedi

- nedir olay tam anlıyamadım dedim

- benle dalga gecmiyecegini bildiğim icin sana anlatıcam dedi ama nerden anlatsam nasıl başlasam bilemedim
    - sen anlat kardeşim dinliyorum seni
    - basımda sesler geliyor gece yatamıyorum sırtımda ağrılar yaşıyorum sürekli ne yapacağimi bilemiyorum

- biraz daha detay ver kardeşim tam idrak etmek amacıyla

-bayadır bu olayları yaşıyorum kmseye anlatamadım sürekli rüyama önceden giriyorlardı rahatsız ediyorlardı yavas yavas ilerledi bu namazımdan niyazimdan asla taviz vermedim bunun sayesinde suan güclü ayakta tutunuyorum beni sürekli rahatsız ediyorlar bana zarar veriyorlar bedenimde gözümde basımda her yerimde hissediyorum ne yapacam bilemiyorum

ARkadaşlar olay bu sekilde baslangıc bunu 2-3 gün sürekli konusuyor kardeşimize cesaret yol yordan göstermeye calısıyorum ve en sonunda gecenin bir yarısı konusurken arkadaş bana müdahile olabilir ben istemeden konusabilirim ben değilim yanlış anlama lütfen diye baslangıclar vs yapıyordu günlerce bende buna hazırdım elbette ve bir gün konusmamızla birden farklı konusma ne istiyorsun ? bana böyle bir soru geldi kimsin dedim sen ne istiyorsun sanane sen kimsin beni tanıyormusun sen ? seni tanımammı lazım evet beni tanırsan oyle konuşamazsın korkarsın Ben Allahtan baska hiç birşeyden korkmam alaycı gülüyor vs sen benim kac yasında oldugumu biliyormusun gibi konusma geciyor hayır senin boyutunla benim boyutum bir değil sen yaşınlamı kendini övüyorsun cevabını verdiğim zaman şaşırdı Ve dualar etmeye basladım celp vs bilgim oldugu icin korktu ve sus sus demeye basladı sen uyurken kanında dolasacam beynine kadar vs gibi sacma konusmalar yapmaya başladı Ve yanacagını bu bedeni işgal ettigini söyledim sustu ! , ne istiyorsun sordugumda ben asigim dedi o benim dedi ( dualar vs ediyorum ) beni dinliyor tanısmak istediğimi sordugumda hem evet hem hayır cevabı veriyor hayır neden dediğimde bana zarar verebilirsin sana neden inanayım vs gibi cevaplar geliyor Aşırı kötü niyeti olmadıgını farkettim ama malesef arkadaşım yıllarca bu olayı sakladıgı icin bedeni igal etme evreleri gerceklemiş bende fazla bedene zarar vermemesi acısından üstelemedim

konusmaların bir kısmı bu

Sizce arkadaşlar nasıl bir yol izlenilmeli lütfen bilgili insanlar cevaplarsa bilmakbul gecer..

Çalınan her kapı hemen açılsaydı Ümidin,sabrın ve isteğin derecesi anlaşılmazdı..!

Yer
    Bartın kara delik
    Rep Puanı : 25
    Ettiği Teşekkür
    23
    10 mesaja 12 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    3

Açıkcası daha düzgün anlatmanı istiyorum konuşmaları detaylı aşık cin vakası normal, fakat konuşması beni şaşırttı ya cesaretli bir cin yada güçlü bir cin olması lazım böyle şeyler yapabilmesi lazım. Ben pek inanamadım daha bilgisi olanların açıklaması daha doğru olur

Bir insanın yüzü sadece emanettir. Asıl düşünceleri kendisinindir

Ettiği Teşekkür
    12
    Tecrübe Puanı
    19

İnanmadıgınız nedir tam olarak acıklarmısınız

Fazla detaya bilerek girmedim

Yaşını,ismini kac kisi olduklarını paylaştı benle ama detaylı değil

Rep Puanı : 5
    Ettiği Teşekkür
    7
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    10

Arkadaş ya şizofren yada dalga geçmiş olabilir . Senki kos koca farklı boyutta bir cinsin kalkıp insan parçacığına mı aşık olacaksın ve türkçeyi nerden öğrendin bu cin yazışmayıda öğrenmiş alla alla ilginç.

Ettiği Teşekkür
    12
    Tecrübe Puanı
    19

Kardeşim malesef bilginiz eksik fikrinizi beyan etmenize saygı duyarım.. biraz araştırma yapınız ne demek istediğimi anlıcaksınız dalga söz konusu değil müslüman bir kardeşimiz.

6. NaBe Üyemize teşekkür edenler:
    SilverBlade (17.04.2018)

Rep Puanı : 13
    Ettiği Teşekkür
    2
    4 mesaja 6 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    6

Cin vakası ise işi ehline bırakman gerekir, eğer psikolojik durumsa zaten işi doktorluktur.Yarı alim insanı dinden eder, o yüzden böyle bir konuda klasik türk insanının yaptığı yardım etmeliyimden uzaklaşıp, cidden anlayan birini bulmanız gerek.malum şarlatanı da çook bu işlerin.

Rep Puanı : 233
    Ettiği Teşekkür
    27
    59 mesaja 76 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    31

Cin olduğunu düşünmüyorum. Bir insana musallat olmak için kendi kurallarına karşı gelecekler ve yetmeyecek bir başkasıyla telefonda konuşacaklar. Mantık içerisinde değil.

Tüm bu olup bitenin anlamı sensin.Sebebini Bilmediğin başlangıcın sebebi olmayan finalini de göreceksin.Ne ben,ne sen.Farkına varmadan farkına varabiliyor isen tadına varacağın tek şey ZAMAN.Paylaş,hükmetme.Savaş ama hor görme.Yenil ama pes etme.Kaybet, ama boyun eğme.Kazan ama böbürlenme.Sev,sevil,öfkelen,nefret et,özür dile,vazgeç,gururlan,Geri dön,ağla,kork! Bol bol gülümse,kahkaha at.Hepsi senin,zamanı kaybetme,tadını çıkar...

Ettiği Teşekkür
    12
    Tecrübe Puanı
    19

Müslüman cin bu kuralları kayde alır üstadım kafir olanlar kural mural dinlemez malesef.. biz insanlar her kuralı harfiyen yerine getiriyormuyuz Faize bulasmayın derler bulasırız zina yapma der kuran yaparız hiç bir cana zarar verme der yaparız vs genelleme yaptıgımızda her insan belki yapmaz bunları ama haber kanallarına baktıgımızda her gün buna dair haberleri görüyorsunuzdur muhakak.

Ettiği Teşekkür
    12
    Tecrübe Puanı
    19

Psikolojik olup olmadıgını test ettim üstadim malesef psikolojik oldugunun kanısında değilim.. emin olmazsam konu baslıgını farklı bir sekilde acarım.. şarlatan cok piyasada malesef.. yardım konusunda ise bende kendimce az tecrübelerim var ama iyi bir ustad değilim ondan ötürü fazla derine gitmiyorum. Birazda beni asan bir konu telefonla ne kadae yardım edebilirm hesapı..

Rep Puanı : 233
    Ettiği Teşekkür
    27
    59 mesaja 76 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    31

Gerçek olduğunu varsaymamız durumunda da ben islami kaynakların geçersiz olduğuna inanıyorum. Şartlatanlıktan ziyade bir çok cin soyu peygamberden daha yaşlı. Onların soylarından olanlar daha iyi biliyor aslında geçmişi ama genelde ölümle çözüldüğünü söylüyor bizim insanlarımız gerçek vakalarda. Çoğuda psikolojik olduğu için bir süre sonra düzeldiğinde hasta bunu üfürüye bağlıyorlar. Bilinç ve irade en etkili formüldür ama senin de söylediğin gibi uzaktan bunu aşılaman imkansız gibi bir şey. Şu bu kitabı önersek içindeki usullerin tesirinden emin değiliz. Birinin çözümü diğerinin olmuyor ki. Yine bilinç ve iradeye dönüyor aslında kısım. Umarım anlaşılır olmuştur.

Tüm bu olup bitenin anlamı sensin.Sebebini Bilmediğin başlangıcın sebebi olmayan finalini de göreceksin.Ne ben,ne sen.Farkına varmadan farkına varabiliyor isen tadına varacağın tek şey ZAMAN.Paylaş,hükmetme.Savaş ama hor görme.Yenil ama pes etme.Kaybet, ama boyun eğme.Kazan ama böbürlenme.Sev,sevil,öfkelen,nefret et,özür dile,vazgeç,gururlan,Geri dön,ağla,kork! Bol bol gülümse,kahkaha at.Hepsi senin,zamanı kaybetme,tadını çıkar...

12. Banisteriopsis Üyemize teşekkür edenler:
    SilverBlade (20.04.2018)

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)