Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
15 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Üç harfli musallatı ve karabasan deneyimlerim

Rep Puanı : 225
    Ettiği Teşekkür
    26
    55 mesaja 72 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    30

Papaza görünmenizde fayda var. Bizim hocalardan daha titiz ve başarılılar.

Tüm bu olup bitenin anlamı sensin.Sebebini Bilmediğin başlangıcın sebebi olmayan finalini de göreceksin.Ne ben,ne sen.Farkına varmadan farkına varabiliyor isen tadına varacağın tek şey ZAMAN.Paylaş,hükmetme.Savaş ama hor görme.Yenil ama pes etme.Kaybet, ama boyun eğme.Kazan ama böbürlenme.Sev,sevil,öfkelen,nefret et,özür dile,vazgeç,gururlan,Geri dön,ağla,kork! Bol bol gülümse,kahkaha at.Hepsi senin,zamanı kaybetme,tadını çıkar...

2. Banisteriopsis Üyemize teşekkür edenler:
    umraojaan (19.04.2018)

Rep Puanı : 1
    Ettiği Teşekkür
    18
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    34

Malesef ki soylediklerinize katiliyorum hoca para almis annemden ben vermek istemedim ama annem benm haberm yokken vermis.Birkac dua okudu sicak basmasi mide sisligi bas agrisi kol uyusmasi var mi dedi var dedim ah vah dedi okudu ufledi tamam engellendiler dedi bir rahatlama falan da hissetmedm daha birkac saat oldu gerci ama ilmini bilen bir insan olmadigini hissettim.Insallah gunahini almiyorumdur ama bana cok inandirici gelmedi soyledikleri.

http://4.bp.blogspot.com/-FslILYXm5L...0/DSCN2298.JPG
    Kendi başına ışık ol.
    Ödünç alınmış ışıkla yaşama.
    OSHO

Ettiği Teşekkür
    18
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    34

Tesekkur ederim soylediklerinizi uygulayip bilgi verecegim tekrar.

Kendi başına ışık ol.
    OSHO

Ettiği Teşekkür
    18
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    34

Alıntı NaBe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim ALLAH yardımcınız olsun büyünün bir sürü etkisi olabilir haliyle büyü yapan şarlatan bu iş için aracı olarak cinlerle anlaşır ve bu yolla ilerler, hoca konusuna değinmek istiyorum dogru hocayı buldugunuz zaman hissedersiniz zaten bir ferahlama eğer ciddi anlamda size musallat durumu olmuşsa bunu hissedersiniz hocayla aranıza engel koymaya calısırlar ki tedavi yarı kalsın,

ben bir sürü insan tanıdım siz gine şanslısınız anneden dolayı büyü gecilmemiş malesef bazı kardeşlerimiz daha anne rahminde bulasıyor bu kardeşlerimizin işleri daha zorlaşıyor... eğer yeni yapılmışsa başlangıc olarak rüyalara girme sık sık yaşanır
    İŞİN EN ÖNEMLİ NOKTASI : rüyalarınızla başlarlar size vesvese verirler arkanızda sürekli biri var vs hisleri yaşamaya başlamışsınız yani evre I yavas yavas enerjinizi düşürüyor ve sizin cesaretinizi kırmaya calısıyorlar aman kardeşim eğer gercektende bir büyü varsa sakın ama sakın korkmayın !! korkunuzdan beslenirler sizi tamamen avuclarının icine almaya calısacaklar eğer siz cesaretinizi toplayıp bunlara hazırsanız biraz daha rahatlarsınız ve rüyalarla baslanan hadise sizin görmenize kadar gider sürekli beyninizde vucudunuzda gözünüzde vsvs bulasırlar bunun acilen önüne geciniz yoksa bu musallatan kurtulamazsınız ibadetlerinizi abdestinizi asla eksiltmeyin bu bir nebzede olsa sizleri rahatlar pek detaya girme gereğini duymadım korkmamanız acısından anladıgım kadarıyla korku evresi başlamış kardeşim sakın korkma dirayetini sıkı tut aklında soru işaretleri vs olursa yardımcı olurum
    Tesekkur ederim.Aynen belirtilerin cogu var zaten korkumdan beslendiklerini de Farkettim.Bu isin ilmi ne ise arastirip kendim cozumunu bulacagim korku konusunda haklisiniz kendim calisma yapmam gerekiyor sanirim korunmak icin.

Kendi başına ışık ol.
    OSHO

Rep Puanı : 29
    Ettiği Teşekkür
    12
    13 mesaja 14 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    18

Evet enerji calısmaları yapabilirsiniz koruma çemberleri olusturabilirsiniz bir sürü teknik var.. malesef hangi evresesiniz tam olarak bilmiyorum ama kendi kendinize büyü vs konusunda kurtulmak biraz zor gibi görünüyor i bu konularda kendini ustadlamış derecesinde olan insanlara danısın derim

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)