Düşmüş melekler

Hindiya

Kayıtlı Üye
Titanlar aslında düşmüş melekmi tan rıdenilen aslında allah değilmi ve insanları yaratanda allah değilmi titan denilen varlık melekmi zeus posedion aslında düşmüş melekmi onlar bizi nasıl yaratır yaratıcı tek değilmi mısır ilk firevunları ra osiris bunlar düşmüş melekmi lütfen açıklama yapın aydınlatın bu bilgileri öğrenmek istiyorum ve hiç biryerde bu şekilde detaylı anlatılmıyor

theodore

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Bu saydıkların Paganların inandığı Tanrı/Tanrıçalardır. Belli bir inanç yoktur. Yani bazı Paganlar onları yaratıcı konumunda görürken bazıları insan formunda görür vb. Mitolojilerde akrabalık ilişkileri, yaşam şekilleri, yaşadıkları olaylar anlatılır fakat tabii ki de insanlar tarafından yazıldıkları için güvenilmezlerdir. Eğer Pagansan farklı Paganlar tanıyabilir, bazı spiritüel yöntemler ile sana en doğru gelen inancı seçebilirsin.

Ü

Üye silindi 62166

Öncelikle dostum merhabalar bu titan posedion hades mitolojisine pek inanma bir tek yaratıcı var O da Allahtır. herşey ondan gelir. Kuranı kerimin bir suresinde şöyle deniliyor. Biz insanı alaktan yarattık. Adem babamıza kendi ruhundan üfledi Allah (c.c) Sonra adem babamız dünyaya geldi. Ondan sonra o yalnız kalmasın diye
Adem babamızın kaburgasından havva annemizi yarattı. İşte yaratılma böyle gerçekleşti.. sonra babamız adem annemiz havva annemizin soyundan asırlardır üreye üreye bizler dünyaya geldik.. saygılarımla

theodore

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Öncelikle dostum merhabalar bu titan posedion hades mitolojisine pek inanma bir tek yaratıcı var O da Allahtır. herşey ondan gelir. Kuranı kerimin bir suresinde şöyle deniliyor. Biz insanı alaktan yarattık. Adem babamıza kendi ruhundan üfledi Allah (c.c) Sonra adem babamız dünyaya geldi. Ondan sonra o yalnız kalmasın diye
Adem babamızın kaburgasından havva annemizi yarattı. İşte yaratılma böyle gerçekleşti.. sonra babamız adem annemiz havva annemizin soyundan asırlardır üreye üreye bizler dünyaya geldik.. saygılarımla

Bu senin inancın olabilir ama kimseyi etkileyemezsin. Buna hakkın yok isteyen istediğine inanır. Sana göre İslam dini doğruysa git o dinin gerektirdiklerini yap. Başkalarına ayak bağı olma.

Mehmet Ifrit

Kayıtlı Üye
Onlar Tanrı değil dostum , onlar uzaylı , düşmüş melekler ile karşılaştıklarını zannetmiyorum , bu saydığın bütün tanrılar Annunakiler ' dir onlar antik çağlarda dünyaya gelip insanların genleri ile oynamışlardır , bu şekilde daha zeki insanlar olmuşuzdur ancak tanrı değildirler , tanrı bilinçsiz bir varlıktır , düşmüş melekler antik çağlarda insanlara büyü ilmini öğretip sonradan ihanete uğrayıp yok edilmiş veya yer altına sürülmüşlerdir, Uzaylılarla Düşmüş meleklerin karşılaştığını sanmıyorum

ProRai

Kayıtlı Üye
Onlar Tanrı değil dostum , onlar uzaylı , düşmüş melekler ile karşılaştıklarını zannetmiyorum , bu saydığın bütün tanrılar Annunakiler ' dir onlar antik çağlarda dünyaya gelip insanların genleri ile oynamışlardır , bu şekilde daha zeki insanlar olmuşuzdur ancak tanrı değildirler , tanrı bilinçsiz bir varlıktır , düşmüş melekler antik çağlarda insanlara büyü ilmini öğretip sonradan ihanete uğrayıp yok edilmiş veya yer altına sürülmüşlerdir, Uzaylılarla Düşmüş meleklerin karşılaştığını sanmıyorum

Melek kavramı tanrıdan gelen, tanrı yaratımı, tanrı enerjisi tasıyandır semavi dinlere göre. Tanrı bilinçsizse. Tanrısal ve akıllı bir varlık melek nasıl olabilir? Onu geçtim düşmüş melek nasıl olabilir.