Vefk ya da yaptirinca ailede olum ve hastalik oluyor

Teyla

Kayıtlı Üye
Herkese merhaba,
Daha once 1 kere birisine vefk yaptirdim ailede 2 olum meydana geldi.Bir kere agir hastalik geciren oldu,1 kere de isimi kaybettim.Bunlarin hepsi ask icin olan uygulamalardi.Ve farkli kisilere yaptirdim.Burda benim enerjimle ilgili mi yoksa yapan kisilerle mi ,ya da ne ile ilgisi var.İslem yaptirmaya korkar oldum.Cevaplariniz icin simdiden tesekkur ederim.İyi forumlar dilerim.

lesco

Kayıtlı Üye
herkese farklı etki tepki verebileceği görüşündeyim. Yaramıyorsa yapmayacaksın bence.

makssenberg

Kayıtlı Üye
vefkleri yaptırdıktan ne kadar süre sonra yaşadınız bu olayları? birinin yaptığı bir işlem için başkasından bir şey alınması acımasızca

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Vefk yaptırdığınız kişi üstadından el almış bir yetkili kişi olmayabilir.Majikal işlemlerde korunma arınma yapılır.Büyülerin bedelleri vardır çeşitli konularda cezalandırmalar vardır sizin durumunuz kesin şudur diyemeyeceğim ancak size vefk yapan kişinin gerçek bi üstad olmadığı kanısındayım

Teyla

Kayıtlı Üye
vefkleri yaptırdıktan ne kadar süre sonra yaşadınız bu olayları? birinin yaptığı bir işlem için başkasından bir şey alınması acımasızca
Biri 43 u gun
Biri 1 ay sonra
isimi kaybetmem de vefkleri teslim aldiktan 2 hafta kadar sonra

Teyla

Kayıtlı Üye
Vefk yaptırdığınız kişi üstadından el almış bir yetkili kişi olmayabilir.Majikal işlemlerde korunma arınma yapılır.Büyülerin bedelleri vardır çeşitli konularda cezalandırmalar vardır sizin durumunuz kesin şudur diyemeyeceğim ancak size vefk yapan kişinin gerçek bi üstad olmadığı kanısındayım
Cok Teskkur ederim cevap verdiginiz icin

Berliner

Kayıtlı Üye
2 vefki de beraber mi taşıyorsunuz ?
2 farklı vefk aynı anda aynı kişi yazsa ve aynı kişi taşısa bile çarpışır. işlem olmayacağı gibi başınızdan da musibet eksik olmaz. vefklerin görevlilerinin çarpışmaması için vefklerin üzerine okumalar vardır. okumadığınız sürece vefkin görevlileri birbirlerini ile çarpışır.
yaptırdığınız hocalara birden fazla vefk taşıyorsanız muska tılsım vs taşıyorsanız mutlaka söyleyin

Teyla

Kayıtlı Üye
2 vefki de beraber mi taşıyorsunuz ?
2 farklı vefk aynı anda aynı kişi yazsa ve aynı kişi taşısa bile çarpışır. işlem olmayacağı gibi başınızdan da musibet eksik olmaz. vefklerin görevlilerinin çarpışmaması için vefklerin üzerine okumalar vardır. okumadığınız sürece vefkin görevlileri birbirlerini ile çarpışır.

yaptırdığınız hocalara birden fazla vefk taşıyorsanız muska tılsım vs taşıyorsanız mutlaka söyleyin
Yok hayir hepsinde tek tek tasidim fakat dert eksik olmadi.

unbroken

Kayıtlı Üye
Tesadüf yada takdiri ilahi olamaz mı? Aşk tesirli vefkin bu kadar ağır bedelleri karşılık alacağı pek mantıklı gelmiyor. Kara büyü yada lanet gibi uygulamalar yapsaydınız dönüp sizi bulmuş derdim ama bir aşk vefkinin ölüm saçması fazla gibi. Bir de zaten bu vefkleri çok tutan ve çok etkili şeyler olarak görmüyorm ben. Zira bende bir sürü yaptırdım ne fayda gördüm ne de zarar. Bence vefke bağlamayın. Çok dert ise bir hocaya danışıp çözdürün etkisini.

Berliner

Kayıtlı Üye
Yok hayir hepsinde tek tek tasidim fakat dert eksik olmadi.
taşımadan kastım sadece üstünüzde bulunması değil. aynı odada hatta evde dahi olsa çarpışma ihtimalleri vardır üzerine okunmadıysa.
ayrıca arkadaş da demiş tesadüf yada takdiri ilahi olma ihtimalinide gözden kaçırmayınız.
@unbroken zaten vefk size birşeyi haşa yoktan var edecek değil. bir olaya amele niyetiniz vardır yola koyulursunuz vefkte yanında size destek olur. olağanüstü gücleri olsa hocalar bu durumlarda olmazdı :)
kafam rahat etsin diyorsanız forumda kim bakım yapabiliyor yada kime yönlendiriyorlar bilmiyorum. adminlerle iletişime geçin bu konu hakkında bir bakım yaptırın içiniz rahatlasın.

unbroken

Kayıtlı Üye
@unbroken zaten vefk size birşeyi haşa yoktan var edecek değil. bir olaya amele niyetiniz vardır yola koyulursunuz vefkte yanında size destek olur. olağanüstü gücleri olsa hocalar bu durumlarda olmazdı :)

Evet vefkin ne anlama geldiğini biliyorum, her ayrıntısına kadar yazmak istemediğim niyetimi güçlendiricileri ve vefk çalışmasını. Kısaca vefk ile alakalı olduğu için sadece onu belirttim. Ne yapalım benimki kısmet değilmiş olmamış :)

Rabies

Kayıtlı Üye
Herkese merhaba,
Daha once 1 kere birisine vefk yaptirdim ailede 2 olum meydana geldi.Bir kere agir hastalik geciren oldu,1 kere de isimi kaybettim.Bunlarin hepsi ask icin olan uygulamalardi.Ve farkli kisilere yaptirdim.Burda benim enerjimle ilgili mi yoksa yapan kisilerle mi ,ya da ne ile ilgisi var.İslem yaptirmaya korkar oldum.Cevaplariniz icin simdiden tesekkur ederim.İyi forumlar dilerim.

Hiç kimse hayatını siz vefk yada muska yaptırdınız diye kaybetmez ömürleri buraya kadarmış demek daha doğru olur herşeyi uygulamalara yormayın arkadaşlar yaşantınız çekilmez hale gelir sonra ayağınız takılsa sabah zikirden mi acaba diye düşünmeye başlarsınız