basarili meditasyon ve hipnoz ve yine gizemli surat

brb

Kayıtlı Üye
Ewet dün aksam cok ama cok basarili meditasyon yaptim yaklasik birbucuk saat sürdü ve ben 40dk sonra uyudum .

Meditasyon da ilk defa renkler gördüm cok güzeldi .sizden bilmek istedigim bu renklerin anlamini ?

mesela cogunlukla "evlatun" rengi göründü arada bir altin sarimsi renk parildi ve sevinip bakinca gitti ama .

ve bitane kadin gördüm yine
bu kadin yine hic tanimadim bir kadindi.. genc biri saclari cok kisaydi ve gülüyordu.
ormanda senci cocuklar bisikletten düserken gördüm .

bilincaltim bana oyunmu oynuyor?

ilk defa kendi agiz kokumdan tiksindim .asiri derecede koku algim gelisti dün gece

bu sabah hep gözüm gökyüzündeydi ..cok sakin bir sekilde .

bunlarin neyin isareti ?

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Bunları bizim bilmemiz çok zor, yapmaya devam ederseniz zamanla iç keşifleriniz açılır, ama bu çok uzun bir süre demek.Kendi içinize dönmenizin doğal işaretleri yani.Sadece siz bilebilirsin,z
yine de mor ve altın iyidir.

brb

Kayıtlı Üye
tskler

bu mor ve altin rengi benim zayif oldugum cakralari mi göstergesi yoksa güclü olduklarim mi?

ve gercekten hic görmedim suratlari görüyorum bu benim icin bir kanit bilincaltimiz inanilmaz derecede derin ve birbirine bagli

Slbye.

Kayıtlı Üye
Meditasyon esnasinda o kadar cok degisik sahne goruyorum ki..renk dalgalari arasinda yuzuyorum.
Hangisine anlam yukleyecegimi ben de bilmiyorum siz gibi..anlamlandirabilmek icin cok zaman gecmesi gerektiğini dusunmekdeyim..duzenli istikrarli uzunca bir surecden sonra algi boyutununda açılması tek temennim..