Bu olanlr nedir?

grc

Kayıtlı Üye
İş
Güzellik uzmanı
Merhabalar 2015 den bu yana uye olmama ragmen ilk defa konu acıyorum küçüklüğümden bu yana paranormal olaylarda benı çeken bişeyler oldu küçükken kardeşim tencere yanındaydı acaba o tencereye düşse nasıl bagırır demiştim ve 1 dakika olmadan tamda ahayal ettiğim gbi düştü ve ergenlik çağımda anlam veremediğim birse bana geldi gece uyku ve uyanıklık arasında ve benımle düşünce yoluyla konustu annemlerin odasına gittim malum annem inanmadı odama kovdu yataga yatar yatmaz arkamı döndüm ve yıne geldi sana azarar vermicem korkmana gerek yok aklondan gecir ben senı duyabiliyorum dedi ve dualarla gitmedi ondan birisine bahsedersem bidaha gelemiceğni arkadaslık için yanımda oldugunu söledi bende bir cok kişiye bahsettim gelmedi ve defalarca kez cansız eşyaların saniyelik harektlerine sahit olurdum yine ergenlikte bir cokkez yürürken arkamda birsey oldugunu takip edildiği hissine kapılırdım hızlanırdım ve birsey birden omzuma dokunurdu nere olursa olsun cıglık atardım ama arkamda kimse olmazdı rüyalarımı cogu kez rüyamda oldugumu hissederek yasıyorum ve en onemlisi son bi kaç aydır gözümü kapattıgımda yatakda oda karanlık iken içeriyi yine ısık kapalı gbı etrafı görüyorum sanki gözümü kapatmamısım gbi ama tek sorun gördüğüm pda benım odam değil gözüm kapalı etrafa bakıyorım en son dun olanı anltmak isterim karanlık oda gözümü kapattım etraf cok karanlık değil ve karsımda duvarda tabela tam gözümün üst bölümünde siyah bi perde cekildi ama yinede odayı görüyorum ve tablayı görünce gözlerimi actım cunku tabla resim odamda asılı degıl gözümü açtım ve benm odamla alakasız bi odayı yasamısım umarım anlata bildim deli oşduğumu düşüne bilirsiniz ama ben küçüklüğümden bu yana benı etkileyen olaylar hislerim bir kac defa elimle birseyler denemek istedim kardeşim eline birsey sakladı ve elimi üstüne tuttugumda kardeşimin elinin üstü benım avucum yandı ben neler oluyor bilmiyorum

wildsnake

Kayıtlı Üye
Anlattigin seylere kesinlikle inaniyorum,anlasilan bir varlik seninle iletisime gecmis ve senin ucuncu gozun onceden acikmis zannederim.Boyle seyleri yasayan tek sen degilsin,ilgiyle okudum ama yeterince bilgi sahibi olmadigim icin genis bir yorum yapmak dogru olmaz.Muhakkak birileri dusuncelerini yazacaktir.

TiaLaine

Kayıtlı Üye
Varlıklar durduk yere biriyle iletişime geçmez. Bu yüzden anlattığına inanmadım. Eğer gerçekse de psişik olabilirsin. Ama öyle olsaydında daha belirgin şeyler olması gerekirdi. Şimdiye kadar farketmemen imkansız.

grc

Kayıtlı Üye
İş
Güzellik uzmanı
Sn wildsnake cevabınız için tesekkür ederim. sabırsızlıkla yorumları bekliyorum.3.göz açıklığı mıdır bilmem karanğ bakamıyorum 3.gözü açık olanların daha korkusuz oldugunu duymustum yani ben karanlıkla sorunları olan bi insanım tekken elektrik kesildiğinde bir köşeye cekilip bilincimi kaybetmıstım annemler gelince zor kendime getirmişlerdi ama ruhanı seyler 3 harfi denilen yaratıklar ilgimi çok çeker ama dediğim gibi inanılmaz korkagımdır.

grc

Kayıtlı Üye
İş
Güzellik uzmanı
Varlıklar durduk yere biriyle iletişime geçmez. Bu yüzden anlattığına inanmadım. Eğer gerçekse de psişik olabilirsin. Ama öyle olsaydında daha belirgin şeyler olması gerekirdi. Şimdiye kadar farketmemen imkansız.
Pisişik oldugumu iddia etmedim varlıkların iletişime geçmesine gelince evet olay anlattıgım gbi oldu ve son değildi erkek arkadasımla birlikteyken uzun süre rahatsız edildim o uyanıklıkta değildi bayan cin di ve rüyama defalarca girdi arkasında bir kaç erkek vardı ayrılmamı söyledi aksi takdirde arkasındakilerin benı döveceğini rahatsızlık vereceğini söyledi defalarca girdi rüyalarıma bu sırada erkek arkadasımda aynı sekilde erkek arkadasımında rüyasına giriyo ve benden ayrılmasını sölüo ve erkek arkadasım olaydan fazla zaman gecmeden biz ayrılık yasıyoruz ve o dönem rüyamda sabaha karsı bir kac bayan sesi hakan öldü hakan öldü dediler ve zıpladım rüya geri uyudum ve tekrar aynı rüya yıne kalktım arkadasım vardı ve anlattım ona bişe olmaz yat uyu rüya dedi pek sevmezdi yattımve sabah arkadasıma telefon geldi ve arkadasım neeee nasıl ölmüş dedi eminmisin dedi sonuç sabak 6bucuk civarı intihar edip namaz kılıp kaza oldu herkes hastnelik oldu bn burnum bile kanamadan kurtuldım ve en onde oruruyordum cam ğatladı hatta arkadaslarım bana şkasına hep sen şeytansın derler sadece arkadaslarım değil annem bile küçüklüğümden bu yana seytani oldugumu düşünür ama bende neler oldugunu bilmemekteyım.buraya yalan yazma durumunda kesinlikle değilim yazsam benım ne gbi çıkarım olabilir sadece bazen ben bile kendimden korkuyorum ruyalarım dayanılmaz oluyor artık .yalanlar yazarak kendime neler oldugu konusunda net bilgi almam mumkun olmaz değilmi. Kendimi kandırmıs olurum sizden önce saygılar diliyorum.
..

Son olarak bi paranormal olayım bi evimiz vardı ve ben yatarken bulasık sesleri gelirdi kalkardım annem bulasık yıkıyor sanardım kimse olmazdı ve bulaşık dolu olurdu o evımızde defalarca bir varlık gördük belirgin değil odadan odaya gecen hızlı birseyler sonra buyusu bozuldu gerci olay o dairede bi avukat varmıs ve orda öldürülmüş sonrasında tasındık