cinlerin dışındaki ruhani varlıklar

bundestag

Kayıtlı Üye
İş
teoloji
cinlerin dışında bir ruhani varlık ismi duydum adı havariymiş , havariler saniyede 400 bin km hızla rüzgarı kullanarak gidebilirlermiş, boyları 4 metrenin üzerinde bir kısmının elinde kılıç varmış, bir tanesi 70 bin normal cine bedel bir güce sahipmiş. yer kaplamayan bir varlık, akıllı ve aile yapısına sahip sosyal bir varlık, genelde sağlık amaçlı kullanılırlarmış ve insanlara da hizmet edebilirlermiş. sema ve kıraat yani medrese usulü hocadan öğrenciye verilen bir icazetle bu havari insanın hizmetine girebiliyormuş. daha birçok niteliği de mevcutmuş. siz böyle birşey duydunuzmu bilgilendirirseniz sevinirim cidden ve cidden. internetin hiçbir sayfasında bulamadım cevabını....

saygılar

ArafBenim

Kayıtlı Üye
Yanlış bilgi cinler dışında 2 varlık vardır ve ismini bilen de asla paylaşmaz.

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Totolan bunuda ben buldum suda yaşayan varlıklar balıklar dışında kimse görmez. Bunu 1 sayfa hikaye olarak yazsam galiba tutulur :D

Berliner

Kayıtlı Üye
18 bin alem olduğundan bahsediyor alimler.
ruhani alem sadece cinler ve meleklerden ibaret değil. gerçek manada mana alemi katlarına çıkmayan insanın şunlar şunlar vardır diye yorum yapması doğru olmaz.

makssenberg

Kayıtlı Üye
Sizden üstün güçlere sahip olan ggörünmez bedensiz varlıkların kılıç gibi lkel kültür silahlarını kullandığına inanmak mantıklı değil