Çocukluk Macerası

PunK

Kayıtlı Üye
Herkese merhabalar. İzninizle size çocukken yaşadığım bir deneyimimi anlatmak isterim.

Yaş 11 yada 12. En meraklı ve en macera ruhlu bir yaştayım. Anneannemlerde benden yaşça küçük kuzenlerimle otururken, can sıkıntısından ruh çağıralım dedik. Mutfaktan fincanı aldım, yere koydum. Hepimiz oturduk, fincana parmaklarımızı koyduk.
"Eyy ruh!" İle başlayan klasik, saçma sapan cümleler sarfettikten sonra bir şey olmadı. Akşam oldu eve gittim.
Yatağıma yattım. Gözümü kapatıp açtım. Gördüğümle bildiğim tüm dua, sureleri okumaya başladım. Ama nasılım bir görseniz. Hem aģlıyorum, hem korkuyorum.
Odamın kapısının önünde insan silüetinde bir varlık var. Bembeyaz, yüzü de beyaz ama sinirli gibi. Gözleri de beyaz ve sadece bana bakıyor. Ne yapacağımı şaşırdım. O kadar dua okudum, gitmiyor. Orada put gibi durmuş bana bakıyor.
Yanda ki yatakta da annem yatıyor. Anne diye bağırıyorum duymuyor. Bir cesaretle yataktan kalkıp annemin yatağına koştum. Anneme sarıldım. Annemin yanında uyudum.
Ertesi gün okulda din dersimiz vardı. Hocaya anlattım. "Ruh çagırma diye bir şey yok. O çagırdıgın şey cin." dedi. Korkudan zangır zangır titredim. Bu da böyle bir deneyimimdir. Ama birdaha tövbe! :D

PunK

Kayıtlı Üye
ciddimisin bro varmı gördünmü ?

Ciddiyim tabi ki. "Bro" biraz fazla laubali değil mi? Sanırım dalga geçiyorsun ama burası dalga geçilecek bir platform değil. Ha illa dalga geçmek, trollemek istiyorsan instagram vb. Sosyal medya uygulamalarında çokta güzel troll sayfalar var, tavsiye ederim.

The Devil

Kayıtlı Üye
Ciddiyim tabi ki. "Bro" biraz fazla laubali değil mi? Sanırım dalga geçiyorsun ama burası dalga geçilecek bir platform değil. Ha illa dalga geçmek, trollemek istiyorsan instagram vb. Sosyal medya uygulamalarında çokta güzel troll sayfalar var, tavsiye ederim.
troll işim değildir kusura bakma yanlış anladın dostum diye hitap edeyim. peki neden beyaz?