Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
16 sonuçtan 11 ile 16 arası

Konu: Geceleri ateş böceği gibi ışık görüyorum sebebi nedir?

Rep Puanı : 9
    Ettiği Teşekkür
    7
    4 mesaja 4 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    26

Alıntı bremer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    burayayazıyorsunuz ki sık sık başınıza gelen bir durum sanırım.
    kırmızı görünenler(yani enerjisi size o şekilde gözükenler) rahmani olmayan ruhanilerdir musallatlı olmanız gerekmez. tabi musallat varsa etkisi olur.
    devamlı çektiğiniz vird edindiğiniz zikirler varmı ?
    varsa hafiften açılmalar başlamıştır korkamnız gereken bir durum yok fakat korumanızı yapmalısınız.
    ayrıca birde bakın bakalım gündleik koruma yapın belirli bir süre o zaman da görünmeye devam edecekmi. buraya yazın ona göre bakalım durum nedir anlayabiliriz sanırım
    cevabınız için teşekkür ederim. hayır günlük çektiğim zikir yok. aslında zaman zaman ibadetle ve okuma ile çok meşgul oluyorum zaman zaman çok uzak oluyorum. mesela bir hafta her gece yasin okuyup yatıyorum, sonraki hafta hiç içimden gelmiyor.
    korunmayı nasıl yapabilirim anlatırmısınız?

işlerim kötü gitti ve battım hayatımda terslikler var aslında ne yapacağımı tam bilmiyorum ve sevfiğim kişiyi de kaybetmek üzereyim.

Rep Puanı : 69
    Ettiği Teşekkür
    40
    30 mesaja 34 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    5

Alıntı jensına Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rüya görümüşsün.
    şu yorum gelmese dişimi kırardım herhalde

She said 'Im listening you' and after said 'Huh... Forget it! İt's bullshit...'

Rep Puanı : 13
    Ettiği Teşekkür
    0
    6 mesaja 6 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    9

Alıntı reeenkarnasyon_100 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cevabınız için teşekkür ederim. hayır günlük çektiğim zikir yok. aslında zaman zaman ibadetle ve okuma ile çok meşgul oluyorum zaman zaman çok uzak oluyorum. mesela bir hafta her gece yasin okuyup yatıyorum, sonraki hafta hiç içimden gelmiyor.
    korunmayı nasıl yapabilirim anlatırmısınız?

işlerim kötü gitti ve battım hayatımda terslikler var aslında ne yapacağımı tam bilmiyorum ve sevfiğim kişiyi de kaybetmek üzereyim.

zikirlerde aynı zikri yüksek sayılarda çekmeyin. düzensiz bile olsa açılmalar ziyaretler olur okuyacaklarınıza da bağlı olarak. he farklı zikirleri azar azar çekebilirsiniz. bir zikri misal 10 bin okumak yerine farklı 5 zikri 2 bin okuyun gibi diyorum yani zikir çekerken okuma yaparken ağırlık geliyorsa buradan ziyaretlerin olduğunu anlayabilirsiniz. bunlar için de en garanti yol koruma yapmanız olacaktır.
    her kötülüğü bu duruma bağlamak olmaz tabiki ama etkisi hiç yoktur demem de doğru olmaz.
    hiçbir zikir çekmeyenlere dahi tavsiyem koruma yapmak olur zaten
    günlük ayet el kürsi koruması yapabilirsiniz.
    8 kere okunur 8. ayet elkürsinin en sonuncu ayeti de 8 sefer okunur. daha detaylı okunuşu da var ama buda yeterli tabiki. forumda vardı biryerde görmüştüm oradan alıp uygulayabilirsiniz. veya onun yerine 3 sefer tahassun okuyup aynı işlemleri tahassun ile de yapabilirsiniz. karar size kalmış ben ayetelkürsi ile yapıyorum. çoğu zaman 8 e8 lik yani yukarıda bahsettiğim şekil yeterli oluyor. sizin için de fazlasıyla yeterli olacaktır musallat v.b durumlar söz konusu değilse

4. bremer Üyemize teşekkür edenler:
    reeenkarnasyon_100 (17.04.2018)

Rep Puanı : 9
    Ettiği Teşekkür
    0
    4 mesaja 4 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    2

nickin ben musallatlıyım diyor zaten cindir arada bakıp gidiyordur

Yer
    Bilinmezlik
    Rep Puanı : 1113
    Ettiği Teşekkür
    1.594
    293 mesaja 545 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    23

Öncelikle böyle bir işin ruhani bölümünü değil de fiziki yani sağlık bölümüne bakmalıyız. Eğer ondan bir şey çıkmazsa 'Acaba?' diye düşünün. Çünkü direkt ruhani olarak düşünmek hem insanı psikolojik olarak hem de fiziki olarak yorar. Göz muayenesi olup gözünüzde bir problem olup olmadığına baktırın. İşte o zaman kesin bir sonuç veya tahmini bir şey çıkmazsa endişelenin bu sizi daha az yorar.
    Enerjisel de olabilir. Adaçayı tütsüsü negatif enerjiyi kovan güzel bir uygulamadır. Bazen stresimiz, yorgunluğumuz gerginliğimiz iş veya aşk hayatımızı engeller ya da bizi yıprattığı gibi hayatımızı da yıpratır. Bu aralar havalar biraz düzelmişken toprakta yürüyüp biraz gevşemenizi tavsiye ederim.
    Umarım dilediğiniz gibi her şey düzelir. Sevgi ve ışıkla..

Evil is in my soul.

Rep Puanı : 3
    Ettiği Teşekkür
    1
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    20

Kelimeyi tevhit zikrine ihlasla devam eden sufilerde,nefse ait kir ve paslar kaybolmaya,kalp nurlanmaya başlar;buna bağlı olarak görülmeyen gaybi dünyalardan nurlar doğmaya başlar;bu nurlar saniyeden daha az bir zaman kesitinde şimşek gibi parlar kaybolur. zikrullah yapıyorsanız onunda etkisi olabilir

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)