Geceleri ateş böceği gibi ışık görüyorum sebebi nedir?

reeenkarnasyon_100

Kayıtlı Üye
Merhaba değerli dostlar, geceleri çok geç yatıyorum. Ve genellikle ışık kapalı şekilde bilgisayar başında veya tv karşısında oturuyorum. genelde sağ çaprazımda veya sol çaprazımda bir anda çok kısa şekilde ateş böceği gibi ışık görüyorum. Çok kısa sürüyor ve bazen göz yanılması mı acaba diye düşünüyorum ama bu birkaç haftadır var. Bilen arkadaşlar bunun sebebini izah edebilirmi? Üzerimde büyü, varlık veya musaallat falan mı var acaba?

albus

Kayıtlı Üye
Gecemi aydınlatan ateş böceğim misin? :p Şarkının ritmini hala hatırlıyor olmak şaşırtıcı.
Normal bir olay. Herkeste olduğunu öğrenene kadar kişiye kendini özel hissettiren durumlardan biri.

AMC

Banlı Kullanıcı
Musallatlıyım dediğin gibi bazen oluyor kırmızımsı birşey geçiyor.

reeenkarnasyon_100

Kayıtlı Üye
Herkeste olan bir durum değil malesef. Bilgisi olan biri daha detaylı bilgi verirse sevinirim.

Seuta

Kayıtlı Üye
Göz kontrollerinizi yaptirdiniz mi

AMC

Banlı Kullanıcı
Şu boş yorumlar forumdan giderse cok temiz bi forum olacak.

sin valor

Kayıtlı Üye
biz genelde mavi görüyoruz senin o dediğin şeyi; üstünde fazla durulacak bir şey degil sıksık olmuyorsa şayet

Berliner

Kayıtlı Üye
burayayazıyorsunuz ki sık sık başınıza gelen bir durum sanırım.
kırmızı görünenler(yani enerjisi size o şekilde gözükenler) rahmani olmayan ruhanilerdir musallatlı olmanız gerekmez. tabi musallat varsa etkisi olur.
devamlı çektiğiniz vird edindiğiniz zikirler varmı ?
varsa hafiften açılmalar başlamıştır korkamnız gereken bir durum yok fakat korumanızı yapmalısınız.
ayrıca birde bakın bakalım gündleik koruma yapın belirli bir süre o zaman da görünmeye devam edecekmi. buraya yazın ona göre bakalım durum nedir anlayabiliriz sanırım :)

reeenkarnasyon_100

Kayıtlı Üye
burayayazıyorsunuz ki sık sık başınıza gelen bir durum sanırım.
kırmızı görünenler(yani enerjisi size o şekilde gözükenler) rahmani olmayan ruhanilerdir musallatlı olmanız gerekmez. tabi musallat varsa etkisi olur.
devamlı çektiğiniz vird edindiğiniz zikirler varmı ?
varsa hafiften açılmalar başlamıştır korkamnız gereken bir durum yok fakat korumanızı yapmalısınız.
ayrıca birde bakın bakalım gündleik koruma yapın belirli bir süre o zaman da görünmeye devam edecekmi. buraya yazın ona göre bakalım durum nedir anlayabiliriz sanırım :)

cevabınız için teşekkür ederim. hayır günlük çektiğim zikir yok. aslında zaman zaman ibadetle ve okuma ile çok meşgul oluyorum zaman zaman çok uzak oluyorum. mesela bir hafta her gece yasin okuyup yatıyorum, sonraki hafta hiç içimden gelmiyor.
korunmayı nasıl yapabilirim anlatırmısınız?

işlerim kötü gitti ve battım hayatımda terslikler var aslında ne yapacağımı tam bilmiyorum ve sevfiğim kişiyi de kaybetmek üzereyim.

Berliner

Kayıtlı Üye
cevabınız için teşekkür ederim. hayır günlük çektiğim zikir yok. aslında zaman zaman ibadetle ve okuma ile çok meşgul oluyorum zaman zaman çok uzak oluyorum. mesela bir hafta her gece yasin okuyup yatıyorum, sonraki hafta hiç içimden gelmiyor.
korunmayı nasıl yapabilirim anlatırmısınız?

işlerim kötü gitti ve battım hayatımda terslikler var aslında ne yapacağımı tam bilmiyorum ve sevfiğim kişiyi de kaybetmek üzereyim.

zikirlerde aynı zikri yüksek sayılarda çekmeyin. düzensiz bile olsa açılmalar ziyaretler olur okuyacaklarınıza da bağlı olarak. he farklı zikirleri azar azar çekebilirsiniz. bir zikri misal 10 bin okumak yerine farklı 5 zikri 2 bin okuyun gibi diyorum yani zikir çekerken okuma yaparken ağırlık geliyorsa buradan ziyaretlerin olduğunu anlayabilirsiniz. bunlar için de en garanti yol koruma yapmanız olacaktır.
her kötülüğü bu duruma bağlamak olmaz tabiki ama etkisi hiç yoktur demem de doğru olmaz.
hiçbir zikir çekmeyenlere dahi tavsiyem koruma yapmak olur zaten
günlük ayet el kürsi koruması yapabilirsiniz.
8 kere okunur 8. ayet elkürsinin en sonuncu ayeti de 8 sefer okunur. daha detaylı okunuşu da var ama buda yeterli tabiki. forumda vardı biryerde görmüştüm oradan alıp uygulayabilirsiniz. veya onun yerine 3 sefer tahassun okuyup aynı işlemleri tahassun ile de yapabilirsiniz. karar size kalmış ben ayetelkürsi ile yapıyorum. çoğu zaman 8 e8 lik yani yukarıda bahsettiğim şekil yeterli oluyor. sizin için de fazlasıyla yeterli olacaktır musallat v.b durumlar söz konusu değilse :)

bemeremeleber

Banlı Kullanıcı
nickin ben musallatlıyım diyor zaten cindir arada bakıp gidiyordur :D

Mrs.Şeytan

Kayıtlı Üye
İş
İngilizce Öğretmeni
Öncelikle böyle bir işin ruhani bölümünü değil de fiziki yani sağlık bölümüne bakmalıyız. Eğer ondan bir şey çıkmazsa 'Acaba?' diye düşünün. Çünkü direkt ruhani olarak düşünmek hem insanı psikolojik olarak hem de fiziki olarak yorar. Göz muayenesi olup gözünüzde bir problem olup olmadığına baktırın. İşte o zaman kesin bir sonuç veya tahmini bir şey çıkmazsa endişelenin bu sizi daha az yorar.
Enerjisel de olabilir. Adaçayı tütsüsü negatif enerjiyi kovan güzel bir uygulamadır. Bazen stresimiz, yorgunluğumuz gerginliğimiz iş veya aşk hayatımızı engeller ya da bizi yıprattığı gibi hayatımızı da yıpratır. Bu aralar havalar biraz düzelmişken toprakta yürüyüp biraz gevşemenizi tavsiye ederim.
Umarım dilediğiniz gibi her şey düzelir. Sevgi ve ışıkla..

hakancem42

Kayıtlı Üye
Kelimeyi tevhit zikrine ihlasla devam eden sufilerde,nefse ait kir ve paslar kaybolmaya,kalp nurlanmaya başlar;buna bağlı olarak görülmeyen gaybi dünyalardan nurlar doğmaya başlar;bu nurlar saniyeden daha az bir zaman kesitinde şimşek gibi parlar kaybolur. zikrullah yapıyorsanız onunda etkisi olabilir