Aşk majisi bilen?

Dolunayınkızı88

Kayıtlı Üye
İş
Model bankacı golfçü
Kimsenin beni istemediği yok durum farklı ayrıca bu kimseyi ilgilendirmez herkes sizin inandığınız şeye inanmak zorunda değil. Yada sizin nazarınızda yanlış olan bişeyi bi isim takıp insanları yorumlama gibi bir hakkınız da yok. Ve yine ayrıca burası büyü ile ilgili bilgilendirme sitesi dininize bu kadar düşkünseniz buraya nasıl geldiniz şuan neden buradasınız?

Kimsenin bana büyü atmasını istemedim,atladığınız nokta burası büyü ile ilgili bilgilendirme sitesi, sormadan yazılan bir majiyle sorup yanıt alınılan bi maji nin arasındaki farkı göremiyorum, kendiniz söylemişsiniz sorduğunuz şey sitede mevcut peki sitede mevcut olan bişeyi sormam neden tuhaf karşılanıyor?

Seuta

Kayıtlı Üye
Sanırım ben konu başlığını farklı gormusum 4 gozluyum ondan sanırım :) ask majisi bilen yazmissiniz yüzlerce ask majisi var bilgi almaksa amacınız ismini yazın uygulayıp paylasmak isteyen paylassin , evet burası buyu sitesi buyu sitesi olması insanlığın ölmüş olması anlamına gelmez , güzel bir şekilde size herşeye hazirmisiniz die sordum ama art niyet aramissiniz , gönderi yukarda kalsın madem belki ' ask majisi ' bilen birileri çıkar
Sevgi ve ışıkla :)

Constantin3

Kayıtlı Üye
Oradan bakınca gaza gelip bakım yapacak bir bakımcı gibi mi görünüyorum? Yoksa boş gevezelik edecek boş gezenin boş kalfası mı?
İşlerinizdeki negatif enerjiyi buraya kusmayın. Bizden size medet yok. Madem bizi beğenmiyorsunuz, neden içimizde bulunuyorsunuz, neden benimsemediğiniz halde yazılarımızı okuyorsunuz? Neden bizden yardım umuyorsunuz?

Senden ben ne yardım umabilirim ? Negatif enerji her yerde olur ama buraya kustuğum yok sadece ibret almak için giriyorum foruma.

origanum

Yönetici
Benden değil bizden dedim, dikkatli okuyun. Ayrıca özelden bir yazışmamız neticesinde iletişim bilginizi bana siz vermiştiniz, hatırlatırım.
Negatif enerjiyi de okuduğunuz dosyalar nedeniyle dediğimi siz de biliyorsunuz. Çarpıtmayın. Lafı uzatmaya gerek yok. Karşılıklı atışma gibi yazışmak anlamsız. Ne için girdiğiniz sizi ilgilendirir bizi değil. Neyi alacaksanız alın. Ama buraya birşey kusmayın. İlgilendiğimiz tam bu noktadır.

Yapraktea34

Kayıtlı Üye
Bazı yazılarınızı okudum kültürlü ve bilgi sahibi olduğunuz anlaşılıyor toy birisi sizden bir konuda yardım istese bana dönüş yapar mısınız ?