Cin padişahi tecrübem!

Dolunayınkızı88

Kayıtlı Üye
İş
Model bankacı golfçü
Cin padişahıyla yaşadığım tecrübeyi anlatıyorum bence kimse denemesin!!
Bi tane dilek duası buldum dua'nın adını veremem. Bu dua iki bölümdü bi parçası cin padişahını davet diğer kısmı kasemi, kasem okunursa dileğin oluyor. Sen, ben git yanlışlıkla daveti oku. Tabi başıma geleceklerden haberim yok gece 3 dua bitti yattım, birden nefesim kesildi zor nefes almaya başladım, bi süre daha bu şekilde oldu daha sonra nefesim açıldı artık uyuyabilirim dedim ki; Odamın içinden "kalk" diye boğuk bi ses geldi!! Tabi ne olduğunu anladım, kalbim çok hızlı çarpmaya başladı, içimden dua okuyordum ki; yine aynı ses "okuma okuma" dedi. Bu şekilde olmayacak dedim yorganı biraz araladım çook uzun boylu beyaz takkeli bi adam odamın ortasında duruyordu. Sadece takkesine kadar bakabildim hazırlıksızdım çünkü. "bakamam" dedim. "bakamıyosan niye çağırıyorsun" dedi. Cevap veremedim birden üzerimdeki yorgan havalandı, ve ne olduğunu bilmediğim bi güç beni yatağımın yanında ki duvara doğru bastırdı. Boynumla omzumun arası itme nedeniyle gerilmeye başladı. Hani hissederiz ya sanki bir milim daha oynasa boynumuz kırılacak. Aynı adam "Şimdi dua et" dedi. Etmeye başladıkça yorgan üzerime düşmeye başladı ve duvardan uzaklaşmaya başladım. Sonra herşey normale döndü. Sizce o gece tam olarak ne oldu?

brb

Kayıtlı Üye
dilegini ögrenebilirmiyim?

ipeksoy

Kayıtlı Üye
Cin pafisahlari o kadar kolay gelmez, ve senin o ask islerinle ilgilenecek zamanlarida yoktur, dusunsene sen bir cumhur baskanina sevgilimi bana getir diyorsun zaten bunu deneemen buyuk bir hata ve GUNAH, gelen de muhtemelen baska bir cindi.

Reionization

Kayıtlı Üye
Uyku-uyanıklık arası halindeki insan bir rüya gördüğünde, zihinsel bir yanılsama sonucu, gördüğünü bir rüya olarak değil, tersine gerçek olarak yaşamış olduğu olaylar şeklinde algılar. Benzer şekilde sizde uyku-uyanıklık halinde gördüğünüz rüyayı gerçek olarak algılamış olabilir misiniz?

Dolunayınkızı88

Kayıtlı Üye
İş
Model bankacı golfçü
Orasını bilmem ben olanı anlattım

Herhangi gibi bir fikrim yok. Ama uykuya henüz dalmamıştım yani nefesimin zorlaşmasından kaynaklı uyuyamıyorum ve sürekli sağa sola dönüyordum.

Bu arada ben cin padişahı geldi gibi birşey yazmadım. Cin padişahı davet duasında başımdan geçenleri yazdım bilgilendirmek amaçlı. Velev ki gelmişte olabilir çünkü okunan dilek için değil davet için olan bölümü takdir edersiniz ki. 6 senedir bu tarz işlerle ilgim var ve doğuştan aşık bi cine sahip-tim ve birçok üstad beni esrarengiz bi şekilde kendileri buldu. Cinler konusunda tecrübesiz değilim yani.

Reionization

Kayıtlı Üye
Herhangi gibi bir fikrim yok. Ama uykuya henüz dalmamıştım yani nefesimin zorlaşmasından kaynaklı uyuyamıyorum ve sürekli sağa sola dönüyordum.
Bu evrenin en önemli özelliği uyuduğunuzu farketmemenizdir.
Hipnogojik evrede yani uyku öncesi evrede beyninizin neo-korteksi etkin değildi ve beyniniz alfa dalgaları yayıyordu. Zihniniz o gün yaşadığınız olaylarla ilgili zihinsel bir deneyim yaşadı. Ve sizde doğal olarak bu deneyimi gerçek bir deneyim olarak algıladınız.

jensına

Kayıtlı Üye
Severim böyle şeyleri daha fazla olay olursa yazarsanız sevinirim keşke yüzüne baksaydınız korktugunuz için mi bakmadınız acaba

Dolunayınkızı88

Kayıtlı Üye
İş
Model bankacı golfçü
Bu sizin yorumunuz sanmıyorum ama oladabilir

Galiba korktum çünkü beklemiyordum böyle bişey, oldukça yazarım tabi

AMC

Banlı Kullanıcı
O cin gelirse öyle seni haşat ederdi duada edemezdin ben musallatlıyım uğraştığımdan dolayı öyle dua ile durmaz onlar öyle geldimi.

Dolunayınkızı88

Kayıtlı Üye
İş
Model bankacı golfçü
Ruhen zayıf olursan haşat olursun. Seni kolay bulmuşlar rahatsız etmişler çok küçük yaşta senin yaşadığını yaşıyodum çocuktum kolay'dım.

bemeremeleber

Banlı Kullanıcı
padişahlar ayak işine gelmez padişahla görüşmek için aylar süren bir iletişim ağı kurman lazımki görüşülmeye değer bulunursan. Ya da çok extrem durumlarda bazı rahmanilerle iletişimdeyken yanında o rahmanininde açıklayamadığı acayiplikler olursa belki o zaman padişahta bir bakmaya gelir.

Reionization

Kayıtlı Üye
Cinlerin monarşiyle yönetildiğini nereden biliyorsunuz?
Belki demokratik bir toplum yapıları vardır. Gelende padişah değil, devlet başkanıdır. Olamaz mı? :)

Dolunayınkızı88

Kayıtlı Üye
İş
Model bankacı golfçü
Padişah geldi demedim padişah daveti yapıp yaşadıklarımı anlattım. Önceki sayfada da yazıyor

Olabilir tabiki ? ama bu padişah daveti işteee

asterix

Kayıtlı Üye
Padişah yaverini göndermiştir bir sürü yardımcıları olur bu tip adamların git bak şuna ne istiyor beni rahatsız etmesin demiştir, hatta insanların sürekli kendini rahatsız etmesinden çağırmasından bıktığı için bununla ilgili bir birim kurmuştur o büro ilhileniyordur.

jensına

Kayıtlı Üye
Biz şimdi esma çekiyoruz onların padisahı gelirsedemi kızarlar çelişki içinde kaldım yardım.

Dolunayınkızı88

Kayıtlı Üye
İş
Model bankacı golfçü
Olabilir bencede

Hayır çelişki içinde kalma davet etmediğin sürece gelmezler ve saygılı olmalısın yani hazırlıklı, ben istemeden çağırdığım için hazırlıksız yakalandım saygısızlık gibi oldu o yüzden ?

forevermetal

Banlı Kullanıcı
Gelen varlık sizi nasıl bu kadar kolay saldı, ve size neden dua okumanızı söylesinki ? Bana hiç inandırıcı gelmedi acıkcası