Cin padişahi tecrübem!

KronoM

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Onlarında Padişahları Varmış Vay be Düşünsenize Daha dünyada ne alemler var Ha ? Belki Onlarada Musallat olan alemler vardır (cinlere)??
Bi düşünsenize beyaz takkeli adam falan çok garip.
Davette yazan şeyleri yapıyorsunuz ve geliyor vay be ?? Başka bir dünya var veya boyut düşünsenize onların gücünü boyut değiştirme yeteneği falan sizede o ilmi öğretse neler neler olur ? Ben gelmesine İnanabilirim ama çok kolay olamamalı. ve Unutmayınki Herşeyin Karşılığı Vardır....
Yani Çağırdınız ya bişey vermeden gitmez hertürlü karşılık vericeksiniz . Bu yüzden musallat olayı oluyor bence. sizden bişey alamayınca saldırı veya musallat veya başka bişey... Tabi kendi kendine de musallat olabilir büyü vs haraketlerinizden.//

bu yazdıklarım kendi fikrim kesin bilgi değil.

//Kim kime kar amacı gütmeden bişey öğretir ??

Aeastroom124

Kayıtlı Üye
İş
Yazılım Mühendisliği
Cin padişah konusu hala kesin değil fakat müslüman cin padişahı bir tane vardır. Ayrıca sen bunu bir gecede yapmışsın padişah davetlerinin geneli 3-6 kişi arasında ve 1 ay süreç ile olur. teş kişilik olmak için büyük irade lazımdır. Bir tek bir davet hatırlıyorum (tek kişilik ) şeytanın oğlu olan cin padişahını çağıryordun. ve 1-2 ay boyunca hergün birşey yapıyordun ama tam emin değilim. Yani Cin padişahı olsa haşat ederdi seni. Galiba sen büyük inanç duyduğundan sana öyle gelmiş yada bu şey bir cin değil melek yada başka birşeydi.

Dolunayınkızı88

Kayıtlı Üye
İş
Model bankacı golfçü
Bilemiyorum evet gerçekten çok ilginç ben o davetten öncede biçok olay oldu aslında ama o olaydan sonra olmaz denilen bütün talihsizlikler başıma geldi yani kısacası öldürmedi süründürdü bu yüzden kimseye tavsiye etmiyorum

sevo123

Kayıtlı Üye
Ha
Orasını bilmem ben olanı anlattım

Herhangi gibi bir fikrim yok. Ama uykuya henüz dalmamıştım yani nefesimin zorlaşmasından kaynaklı uyuyamıyorum ve sürekli sağa sola dönüyordum.

Bu arada ben cin padişahı geldi gibi birşey yazmadım. Cin padişahı davet duasında başımdan geçenleri yazdım bilgilendirmek amaçlı. Velev ki gelmişte olabilir çünkü okunan dilek için değil davet için olan bölümü takdir edersiniz ki. 6 senedir bu tarz işlerle ilgim var ve doğuştan aşık bi cine sahip-tim ve birçok üstad beni esrarengiz bi şekilde kendileri buldu. Cinler konusunda tecrübesiz değilim yani.
Bırcok ustad benı kendı buldu derken? Hocalardanmı bahsedıyorsun . Yoksa ustad derken cın padısahlarımı? Bende bu sayfaya şu yuzden uye oldum, benımde uc dılegımden ıkısı oldu bu dılek ıstek duasıyla... bılmedıgım bır duaydı ...sonrasında bır ruya gordum kucuk sıyah kıllı bısey... sıkıstırdı bogdu ıyıce ruyamda nas felak okurken bıle... sızın yasadıgınız gıbı tam gercek ruya arası bır anda geldı... gercek gıbıydı... bu sayfada o ıstek dılek duasını okuyan kişi var yorum yazmıs ruyamın aynısını gormus... seklıde aynı yazıyor.. anladımkı o duayla cın gelmıs musallat olmus bıze ... kıza yazdım cevap vermedı henuz... sızınde bılgınız varmıs madem ,bu Evlıyaların Dılek ıstek duasını (bu sayfada rukye ve dualar seklınde sayfada bulunan o duayı bılıyormusunuz? Anlamını vesaıre? Tecrubesız degılım dedıgınız için dostane sormak ıstedım canım..bu arada ben sevo

sevo123

Kayıtlı Üye
Sel
O cin gelirse öyle seni haşat ederdi duada edemezdin ben musallatlıyım uğraştığımdan dolayı öyle dua ile durmaz onlar öyle geldimi.
selamlar ozelden bırseyler sorabılırmıyım sıze? Istek dılek duası okumustum devamlı bır ara, uc dılekten ıkısı oluverdı ama ucuncu kan kusturdu hastalandım cok kotu ask işleri yani...;( dılek ıstek duası var onu okuyanlara gelıyolarmıs dıyolar, bende o duayı okumuşum ... dogrumu sızce?

sevo123

Kayıtlı Üye
Sel
Bilemiyorum evet gerçekten çok ilginç ben o davetten öncede biçok olay oldu aslında ama o olaydan sonra olmaz denilen bütün talihsizlikler başıma geldi yani kısacası öldürmedi süründürdü bu yüzden kimseye tavsiye etmiyorum
selamlar.dılek ıstek duasını okumustum ıkı yılda ıkı uc kez.. uc dılekten ıkısı oldu, dıger ask için ıstedıgım basıma kotu seyler actı ölmedim surundurdu .duydunuzmu bu duayı hiç? İstek dılek duası.(rukye ve dualar bolumunde dılek ıstek duası dıye gecıyo) tabıkı bu sıteye yenı uye oldum oluncada o duaların yorumlar bolumunde benım ruyamda gordugum kıllı cüce sıyah varlıgı gorenler varmıs ruyada...sız duydunuzmu hıc bu duayı ?

Dolunayınkızı88

Kayıtlı Üye
İş
Model bankacı golfçü
Hayır
Sel

selamlar.dılek ıstek duasını okumustum ıkı yılda ıkı uc kez.. uc dılekten ıkısı oldu, dıger ask için ıstedıgım basıma kotu seyler actı ölmedim surundurdu .duydunuzmu bu duayı hiç? İstek dılek duası.(rukye ve dualar bolumunde dılek ıstek duası dıye gecıyo) tabıkı bu sıteye yenı uye oldum oluncada o duaların yorumlar bolumunde benım ruyamda gordugum kıllı cüce sıyah varlıgı gorenler varmıs ruyada...sız duydunuzmu hıc bu duayı ?
Hayır ama denersem sonuçlarını paylaşırım muhakkak

Dolunayınkızı88

Kayıtlı Üye
İş
Model bankacı golfçü
Sel

Bu bahsettiğiniz duayla ilgili yapılması gereken çıkarım bence aşk için doğru olmadığı

Dyg067

Kayıtlı Üye
Sel

evet aşk için yapılan dualarda birinin iradesini etkilemek devreye girdiği için bir nevi büyü etkisi yaratıyor, bunun da kişiye manevi dönüşü ağır oluyor bizzat yaşadım çok geçmiş olsun en güzeli dua etmek Allah tan hayırlısı ile istemek dua ederken hayırlısı ile kendi iradesi kendi istediği ile beni sevsin demek, bir insanın iradesini etkilemeye çalışmak ağır bir vebal, ben o duayı duymadım ama bir çok dua var hatta bazıları büyü yapılırken bile kullanılıyor ne yazıkki, dilerim Allah sevdiğinize kavuşturur

boristanblue

Kayıtlı Üye
Her önünüze gelen duayı, masumane sanıp okumamanızı tavsiye ederim, büyü ile yapılabilecek her şeyin daha iyisini daha sağlamını Rab'ba dua ile yapılabilir, zaten olmuyorsa büyü de yapsan olmaz, ama olacak bir şey ise büyü yapmasan da olur, Allah dilemedikçe hiç bir şey olmaz, iyi ve doğru yollardan istemenizi, hayırlısını dilemenizi tavsiye ederim, bu tür dualar ile başınıza bela alırsınız dikkat edin.