Enerji boyutundan bir varlıkla ilişkiye girmek

Emirhanparapsikoloji

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba,

Ben 22 yaşında inançsız biriyim ve müzik prodüktörlüğü yapıyorum.

Uyumaya karar verdiğim zaman genelde çok yorgun ve saatler süren müziğin ardından beynimin uyuştuğunu hissediyorum. Yatağa yattığımda uyumaya yakın, vücudumda bazı istemsiz hareketler fark ediyorum örneğin parmaklarım istemsizce hareket ediyor fakat sürekli değil anlık olarak aynı durum ayaklarımda ve kaslarımda da geçerli, ve son olarak cinselliğe geliyor durum bu süreçte uyanık oluyorum neredeyse her gün başıma geliyor bunu anlatması bile garip resmen enerji boyutundaki bir varlıkla fiziksel olarak ilişkiye girmek gibi nedir ne değildir herhangi bir fikrim yok ama bunun bir ilişki olduğundan eminim zihinsel olarak çok sakin korkusuz hissediyorum ama fiziksel olarak kalbim yerinden çıkacak gibi atıyor belirttiğim gibi inançsız biriyim beni aydınlatacak birileri çıkarsa mutluluk duyarım ayrıca böyle saçma bir konuyla geldiğim için de özür dilerim

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Arkadaşlar merhaba,

Ben 22 yaşında inançsız biriyim ve müzik prodüktörlüğü yapıyorum.

Uyumaya karar verdiğim zaman genelde çok yorgun ve saatler süren müziğin ardından beynimin uyuştuğunu hissediyorum. Yatağa yattığımda uyumaya yakın, vücudumda bazı istemsiz hareketler fark ediyorum örneğin parmaklarım istemsizce hareket ediyor fakat sürekli değil anlık olarak aynı durum ayaklarımda ve kaslarımda da geçerli, ve son olarak cinselliğe geliyor durum bu süreçte uyanık oluyorum neredeyse her gün başıma geliyor bunu anlatması bile garip resmen enerji boyutundaki bir varlıkla fiziksel olarak ilişkiye girmek gibi nedir ne değildir herhangi bir fikrim yok ama bunun bir ilişki olduğundan eminim zihinsel olarak çok sakin korkusuz hissediyorum ama fiziksel olarak kalbim yerinden çıkacak gibi atıyor belirttiğim gibi inançsız biriyim beni aydınlatacak birileri çıkarsa mutluluk duyarım ayrıca böyle saçma bir konuyla geldiğim için de özür dilerim

Böyle bir şey çok özellikle düşük tekamül seviyesine sahip varlıklarda görülür, frekansları ve yoğunlukları insana yakındır ve düşüktür., büyük çoğunluğu inanılmaz çirkindir.Orklara benzeyenlerini gördüm bizzat ve ilişki genelde kişinin üzerine çullanma şeklinde olur.Tek seferlikte olabilir devam da edebilir ama çok istenen bir durum değildir.Çünkü amaç kişinin enerjisini almaktır.Tabi durumlar değişebilir sizde böyle bir şey yoktur belki ama genel olarak tablo böyledir.Yöneticilerden biri bakım yapıp daha detaylı şeyler söyleyebilirdi ama bu aralar cevap almak imkansız, siz inancınıza göre forumdaki basit korunma uygulamalarını araştırın derim eğer bitmesini istiyorsanız.Savuşturması kolaydır, en basitinden inançlı biri 7 ayetel kürsi ile bunu engelleyebilir ki ayetel kürsi daha neleri engelliyor.

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
İsimleri elbet vardır ama varlıkları genel olarak elementlerine göre değerlendiriyoruz biz.Özellikle bu boyuta yakın olanları, yani genelde cin diye bilinirler ama tam isimlerini bilmiyorum.Cin bilinmeyen anlamına geliyor yani o da tam karşılamıyor.

KronoM

Kayıtlı Üye
Böyle bir şey çok özellikle düşük tekamül seviyesine sahip varlıklarda görülür, frekansları ve yoğunlukları insana yakındır ve düşüktür., büyük çoğunluğu inanılmaz çirkindir.Orklara benzeyenlerini gördüm bizzat ve ilişki genelde kişinin üzerine çullanma şeklinde olur.Tek seferlikte olabilir devam da edebilir ama çok istenen bir durum değildir.Çünkü amaç kişinin enerjisini almaktır.Tabi durumlar değişebilir sizde böyle bir şey yoktur belki ama genel olarak tablo böyledir.Yöneticilerden biri bakım yapıp daha detaylı şeyler söyleyebilirdi ama bu aralar cevap almak imkansız, siz inancınıza göre forumdaki basit korunma uygulamalarını araştırın derim eğer bitmesini istiyorsanız.Savuşturması kolaydır, en basitinden inançlı biri 7 ayetel kürsi ile bunu engelleyebilir ki ayetel kürsi daha neleri engelliyor.

siz nasıl gördünüz orklara benziyor derken ? böyle canlılar varmı ki ? Allah'ımız Böyle şeyler yaratmış mıdır ?

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
siz nasıl gördünüz orklara benziyor derken ? böyle canlılar varmı ki ? Allah'ımız Böyle şeyler yaratmış mıdır ?

Evet varlıklar farklı derecelere yani frekanslarına ve gelişmişlik derecelerine göre bu tür görünümlere sahip olabiliyorlar.Orkları çirkinliklerine örnek vermek için yazdım, genel olarak hoş görünmezler ama.

Emirhanparapsikoloji

Kayıtlı Üye
Evin bir koltuğun arkasına dökülmüş alkol küllük kırıntı vs. gözden kaçan bir sürü pislik çıktı küçük bir temizliğin ardından sorun tamamen ortadan kalktı ilgilenen tüm arkadaşlara teşekkürler :)

donzula

Kayıtlı Üye
Sn. Nikılıs bu dediğiniz dünyanın en saçma sonucu olur. Yazarken farkında olduğunuzu düşünüyorum. Sevgiyle kalın.

TravisBickle

Kayıtlı Üye
Aga aynı durumu yıllar öncesinde yaşamıştım. Uyanıkken oldu bildiğin. Hatta bittiğinde üzerimden kalkan yük ile gömüldüğüm yataktan biraz daha yukarı çıkmıştım. Bana bir sefer oldu. Son zamanlarda da karanlıkta ağlayan ve trole benzeyen bir kadın gördüm odamda. Yıllar öncesinde o olayı yaşarken rüyamda da uzun boylu bir kadın elimden tutup zorla benle birlikte olmaya çalışıyordu. Herr Mannelig olduk galiba biraz. :D

felix11

Kayıtlı Üye
Dostum bende 23'üm Müzik prodüksiyonu yapıyorum genellikle ortalama 6-7 saat kadar bilgisayar başında oluyorum bazzen 24 saati bile buluyor, ritalin kullanıyorum.. Uyuyacağım zaman sanki biri gelim vücudumun çeşitli yerlerine dokunuyomuş gibi hissediyorum ve bazen fısıltılar duyuyorum. bunun sebebi tamemen hareketsiz bi şekilde uzun süre oturmak ve sürekli yüksek seviyede ses e maruz kalmak..

sin valor

Kayıtlı Üye
böyle bir ilişkinin olabileceğine olanak vermesem de; cin-selliğin bunlarla bir ilgisi var, bazı yahudi kaynaklarına göre lilith'in soyunu devam ettirmek için genç erkeklere uğradığı rüyalandırdığı söylenir. Onun dışında istimna-i bilyedde uğradıkları düşünülesi olasılıklardan

ruhname

Kayıtlı Üye
Bu tür varlıklarla nasıl iletişim kurabiliriz???

Sakaleyn

Kayıtlı Üye
Benim yaşadığım olayın bir örneğini yazmışsınız.
İlk bu olayı yaşadığım gece bedensiz varlık ellerimi ve parmaklarımı tamamen uyuşturuyordu. Daha sonra üzerime gelip resmen cinsel ilişkiye giriyordu. Bu yıllardır devam ediyor. Artık uyuşma yok, resmen geliyor. Gölge şeklinde çoğu zaman yanımda. Varlığını gölge şeklinde resmen görüyorum. Hep yanımda olduğunu hissettiriyor. Sol bacağıma gelip oturduğunu sıcaklığından soğukluğundan (genellikle soğuk oluyor) hissediyorum. Bu duyguları yaşamayanlar için çok ilginç gelecektir ama hepsi gerçek olaylar.

Seraphine

Kayıtlı Üye
Bu durum daha çok düşük frekanslı ve aklı fikri farklı konularda olan insanların başına gelen bir durum. Genelde bilinçaltından kaynaklanması dışında bazen realite olarakta rastlanan örnekler vardı. Çevrenize karşı bakış açınız, aktiviteleriniz ve hazsal isteklerinizi kontrol edemediğiniz sürece, yaydığınız enerjiye karşılık bulmaya devam edeceksiniz. Birde görünüşe değinilmiş, güzel görünseler sorun etmeyeceksiniz yani? .))

Fiziken yapılacak güçlü bir arınma ve hayatın farklı yönlerine odaklanmak temel sorunları çözecektir.

nzbcr

Kayıtlı Üye
Merhaba emirhanparapsikoloji belliki çok yorulmuşsun :) ve bu yorgunluktan dolayı yaşadığın şeyleri nedense doğaüstü güçlere yormak aklına gelmiş,aslında nedense dememem gerekir çünkü insanlar varoldukları ilk zamanlardan beri doğa olaylarını bile doğaüstü güçlere yormuş ve zamanla dinler ortaya çıkmıştır. Bir arkadaşımız ayetel kürsinin iyi geleceğini söylemiş ancak sanmam... Tatil verebilirsen kendine birkaç gün daha iyi hissedebileceğini düşünüyorum. Sağlıkla kalın.