ayrilan sevgiliyi geri getirme

yardim

Kayıtlı Üye
merhabalar,

umarim bana yardimci olabilirsiniz.
benim sevgilim 3 senelik bir iliskinin ardindan, artik sevgisinin bir iliski icin yetmedigini ve bundan sonra degil benle baska kimseyle iliski istemedigni söyleyerek ayrilid.
kontagi tamamen koparmak istemiyormus. ayda bir felan görüssek cok sevinirmis, beni daha seviyormus ama iste yeterli degilmis.
neolur bana yardim edin. yurtdisinda oldugum icin herseye gereken majilere ulasamiyorum, yani maji icin gereken ürünlere.
bu konu ile ilgili bilgim olmadigi icinde birkac birsey denedim ama malesef fayda etmedi.

neolur bana yardim edin. gercekten cok seviyorum ve onunda sevdigine göre ona kötü birsey yapmiyorum, sadece iliski korkusunu yenmem lazim e tekrar beni sevmesini ve benim icin arzulamasini istiyorum.

daha dün kendi bana dediki biz romeo ile juljet gibiydik diye neolur yalvaririm bana yardimci olun. artik dayanacak gücüm kalmadi ve ne yapacagimi bilmiyorum.gün gectikce benden uzaklasiyoryardim edin neolur.

simdiden yorumlariniz icin tsk ederim

ela.nass

Kayıtlı Üye
İş
İntelligence
degil benle baska kimseyle iliski istemedigni söyleyerek ayrilid.
Klişe palavralar inanma ! Gayet de ilişki istiyor, ama seninle değil. Ya istediği şeyleri yapmadın, ya canı sıkıldı, monotonlaştı, ya da yeni birisini buldu. Bunun meali böyle.

kontagi tamamen koparmak istemiyormus. ayda bir felan görüssek cok sevinirmis,
İstemem yan cebime koy. Yani diyor ki sen yedek oyuncu olarak kenar da bekle, zor da kalırsam, sıkılırsam, boşta kalmamak için sahalara seni çıkaracağım. Ama şuan önceliğim sen değilsin.
tekrar beni sevmesini ve benim icin arzulamasini istiyorum.
Seni sevseydi senden ayrılma kalma düşüncesi ile nefes bile alamazdı. Üzerine düştüğün sürece hiç şansın yok. Yol ver gitsin.

romeo ile juljet gibiydik
Teşbihe bak: Romeo'ymuş, çakma Romeo seni. Senin aşkın bu kadar mıydı Romeo diye sorsaydın ya. Egolar tavan... Çok yüz vermişsin, çok şımartmışsın.

yardim edin neolur.
Bunun için herhangi bir uygulama yapmayı, dua etmeyi geç kılını kıpırdatmaya bile değmez.
Daha iyileri çıkar karşına. Eskidenmiş o aşktan verem olup ölmeler, şimdi gidenin yeri boş kalmıyor.