ya Reşid esması ve üzerimdeki müthiş ETKİSİ...

• Konbuyu başlatan Üye silindi 15237
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 15237

SelamunAleykum ... İşe daha yeni girdim ve bu iş ile alakalı hiçbir bilgim yoktu
tamamen kırk bir bilgi ile bu işe girdim yaptığım işte çok ince detayları olan ahşap renklendirme üzerine kurulu bir şirketin boya tezgahtarlığı ..
bu ismi şerifi okuyunca herşeyi okadar kolay öğrendim ki anlatamam size zihnim açıldı fikrim açıldı hafızam kuvvetlendi .. bu zikri her an her saniye okuyabilirsiniz ama özellikle yatsıdan sonra 1000 kere okuyun ve mucizeyi yaşayın...

Ü

Üye silindi 15237

bu zikri yaklaşık 1 hafta okuyun etkisini anlayacaksınız

kola

Banlı Kullanıcı
SelamunAleykum ... İşe daha yeni girdim ve bu iş ile alakalı hiçbir bilgim yoktu
tamamen kırk bir bilgi ile bu işe girdim yaptığım işte çok ince detayları olan ahşap renklendirme üzerine kurulu bir şirketin boya tezgahtarlığı ..
bu ismi şerifi okuyunca herşeyi okadar kolay öğrendim ki anlatamam size zihnim açıldı fikrim açıldı hafızam kuvvetlendi .. bu zikri her an her saniye okuyabilirsiniz ama özellikle yatsıdan sonra 1000 kere okuyun ve mucizeyi yaşayın...
zikir nerde ??

ebrutmr

Kayıtlı Üye
bende dün başladım başarmam gereken bir iş vardı.Mutlaka altından kalkmam gerekiyor.inşallah çok faydasını göreceğime inanıyorum:)

FrontalLob

Kayıtlı Üye
İş
Decor Expert
Esmaül Hüsna'da ki her bir zikir zaten başlı başına bir hediye biz insanoğluna. Önemli olan hangisini ne için zikredeceğimizdir. Ziraa fikir uygun değilse zikir boşa çıkar. Dilinize zahmet verir. Kalbi yorar. Ancak zikirden hâyır gelir. İllede 1000, 3200 bilmem kaç bin diye bir mahiyete sokmuyorum kemdimi. Her zaman dilime pelesenk ettiğim tek bir zikir vardır ki o da " Ya Şafi'dir. " Hastalansam bile kolay kolay yıkılmam zikrin ve Allahın verdikleri sayesinde. Allah bu uğurda alınan her nefesi, edilen her zikri kabul eylesin.