allah rizasi icin yardim

yardim

Kayıtlı Üye
merhaba
biliyorum belki yanlis yerdeyim ve sizden böyle birsey icin yardim istemek utanmazlik ama cok kötüyüm ve gercekten güvenilir bir yardima ihtiyacim var.
esim benden 3 hafta önce ayrildi ve sanki bir gün icerisinde bambaska biri oldu.
artik iliskide kendini iyi hissetmiyormus ve duygulari bir iliski icin yeterli degilmis. yanliz kalmayi ömür boyu tercih ediyormus. öncesinde iki gün uykunsunda beni kendine cekti ve bensiz olmak istemedigini söyledi, giderken hüngür hüngür agladi. sonrasinda bir kez görüstük amaöyle kendine baski yapti ki bana yakin olmamak icin, yani kör olan bile anlar kendini zorla uzak tututgunu ama sanki yaklasmsk , konusmak mümkün degil sankii icine birsey girmis gibi.
yalvaririm bana yardim edin, sadece bize tekrar vbir sans versin denemek icin bana yönünü dönsün.

allah rizasi icin dalga gecmeyin, sahte haci hocaya cok para kaptirdim ve hastanelik bile oldum, yani artik dayanacak gücüm kalmadi hayattim darmadagin oldu.
allah rizasi icin bana yardim edin, onu bana sans vermesi icin bana cevirin.
bir bana elini uzatirsa cok sevinirim.
lütfen mesajlarinizi bekliyorum.
yyaradan mevlam neolur beni yanliz birakmayin kimsem yok

tsk lütfen yol gösterin onu kaybetmekten cok korkuyorum, inanilmaz birseyler oluyor ve cok degisti ama anlamveremiyorum. baska kadin derseniz kesin degil bunu biliyorum neolur neolur yardim edin

bokepid

Banlı Kullanıcı
merhaba biliyorum belki yanlis yerdeyim ve sizden b************************246;yle birsey icin yardim istemek utanmazlik ama cok k************************246;t************************252;y************************252;m ve gercekten g************************252;venilir bir yardima ihtiyacim var. esim benden 3 hafta ************************246;nce ayrildi ve sanki bir g************************252;n icerisinde bambaska biri oldu. artik iliskide kendini iyi hissetmiyormus ve duygulari bir iliski icin yeterli degilmis. yanliz kalmayi ************************246;m************************252;r boyu tercih ediyormus. ************************246;ncesinde iki g************************252;n uykunsunda beni kendine cekti ve bensiz olmak istemedigini s************************246;yledi, giderken h************************252;ng************************252;r h************************252;ng************************252;r agladi. sonrasinda bir kez g************************246;r************************252;st************************252;k ama************************246;yle kendine baski yapti ki bana yakin olmamak icin, yani k************************246;r olan bile anlar kendini zorla uzak tututgunu ama sanki yaklasmsk , konusmak m************************252;mk************************252;n degil sankii icine birsey girmis gibi. yalvaririm bana yardim edin, sadece bize tekrar vbir sans versin denemek icin bana y************************246;n************************252;n************************252; d************************246;ns************************252;n. allah rizasi icin dalga gecmeyin, sahte haci hocaya cok para kaptirdim ve hastanelik bile oldum, yani artik dayanacak g************************252;c************************252;m kalmadi hayattim darmadagin oldu. allah rizasi icin bana yardim edin, onu bana sans vermesi icin bana cevirin. bir bana elini uzatirsa cok sevinirim. l************************252;tfen mesajlarinizi bekliyorum. yyaradan mevlam neolur beni yanliz birakmayin kimsem yok tsk l************************252;tfen yol g************************246;sterin onu kaybetmekten cok korkuyorum, inanilmaz birseyler oluyor ve cok degisti ama anlamveremiyorum. baska kadin derseniz kesin degil bunu biliyorum neolur neolur yardim edin
artikel bagus

Furking

Kayıtlı Üye
merhaba
biliyorum belki yanlis yerdeyim ve sizden böyle birsey icin yardim istemek utanmazlik ama cok kötüyüm ve gercekten güvenilir bir yardima ihtiyacim var.
esim benden 3 hafta önce ayrildi ve sanki bir gün icerisinde bambaska biri oldu.
artik iliskide kendini iyi hissetmiyormus ve duygulari bir iliski icin yeterli degilmis. yanliz kalmayi ömür boyu tercih ediyormus. öncesinde iki gün uykunsunda beni kendine cekti ve bensiz olmak istemedigini söyledi, giderken hüngür hüngür agladi. sonrasinda bir kez görüstük amaöyle kendine baski yapti ki bana yakin olmamak icin, yani kör olan bile anlar kendini zorla uzak tututgunu ama sanki yaklasmsk , konusmak mümkün degil sankii icine birsey girmis gibi.
yalvaririm bana yardim edin, sadece bize tekrar vbir sans versin denemek icin bana yönünü dönsün.

allah rizasi icin dalga gecmeyin, sahte haci hocaya cok para kaptirdim ve hastanelik bile oldum, yani artik dayanacak gücüm kalmadi hayattim darmadagin oldu.
allah rizasi icin bana yardim edin, onu bana sans vermesi icin bana cevirin.
bir bana elini uzatirsa cok sevinirim.
lütfen mesajlarinizi bekliyorum.
yyaradan mevlam neolur beni yanliz birakmayin kimsem yok

tsk lütfen yol gösterin onu kaybetmekten cok korkuyorum, inanilmaz birseyler oluyor ve cok degisti ama anlamveremiyorum. baska kadin derseniz kesin degil bunu biliyorum neolur neolur yardim edin

Gözüme çarpan şey şu oldu; defalarca "ALLAH rızası"ndan bahsetmişsiniz. Ama O'nun razı olabileceği davranış sergilememişsiniz.
Allah'a sığınmak, yardım istemek, islerin duzelmesini dilemek yerine bunu gidip hocalardan istemişsiniz.
Çok klasik bir söz, ama "her şey ımtihan".. Bu kavramin anlamını idrak ettikçe mânâsı daha da netleşiyor.
Sizin yapmanız gereken tek şey Allah'a sığınıp yardım ve af dilemek. Daha sonra siz teslim oldukça herşey düzene girecektir.
Teslimiyet anahtardır, Selam.